2019 başak burcu yorumu

2019 başak burcu yorumu
2019 başak burcu yorumu

2019 başak burcu yorumu

2019′ TE BAŞAK BURCU NELER YAŞAYACAK 2019 BAŞAK BURCU AŞK VE İŞ HAYATI ANALİZİ

Astrolog Rezzan Kiraz 2019 Başak Burcu yorumu yaptı. 2019’te başak burcu neler yaşayacak, 2019 başak burcu için nasıl bir yıl olacak, 2019 başak burcu aşk hayatı, 2019 başak burcu iş ve sağlık durumu analizlerini yaptı. 2019 Başak burcu yorumu için öncelikle 2019 yılı özellikle yılın ilk yarısı iş yaşamınızda sizi sıkan rahatsız eden durumlar,alacak verecek işleri ile ilgili sıkıntılar,kredi ödemeleri,bankalarla olan ilişkiler can sıkıcı boyuta ulaşabilir.Ancak bu dönemde aileniz sizin en büyük destekciniz.Yalnız ters giden iş ortamına olan stresinizi evinize yansıtmayın.Şunu da hemen söyleyelim yılın ikinci yarısı çok daha farklı olacak uzun vadeli düşünebileceğiniz, özellikle kariyer hayatında çok daha kararlı ve istikrarlı olabileceğiniz koşullar oluşacak.Çocuk sahibi olmayı düşünenler ise bu yıl çocuk sahibi olabilirsiniz.

Ocak ayı arkadaş çevrenizde bazı gerginlikler yanlış anlaşılmalar yaşanabilir ancak ailenizle olan ilişkileriniz onların size olan desteği bu gerginliklerin hafiflemesine sebep olacak.Şubat gibi bir yanınızın yada aile fertlerinden birinin rahatsızlığı sizi üzebilir.

Mart ayı biraz gerginlikler olabilir bu dönem de çok yakın bildiğiniz birinden borç isteğinizin geri çevrilmesi sizi üzebilir.

Başaklar özellikle nisan ayında eğer kendi işinizin patronuysanız büyük projelere girmeyin bu dönemde maddi konularda da problemler ya da ekstra harcamalar yüzünden bütçenizi daha iyi korumanız gerekiyor.

Haziran gibi hayatınıza ve sosyal ilişkilerinize yönelik yenilenmeler olacak,arkadaş ilişkilerinizin yoğun olacağı sık sık biraraya geleceğiniz aile toplantılarının yaşanacağı bir ay,ayrıca bu dönem çocuk sahibi olanların çocuklarının akademik başarıları ile sevinecekleri bir dönem olacak.Temmuz ağustos yolculuklar kısa tatiller yaşanabilir.Bu tatiller sizi olumlu etkileyecek,stresli geçen bir dönem sonrası huzur bulacaksınız ayrıca bu dönemde yeni arkadaşlıklar kuracağınız kişilele tanışabilirsiniz hatta bu kişiler ilerleyen zamanda iş hayatınızda size yardımcı olabilir.

Başak burcu 2019 Eylül ayında bazılarınız araba alabilir yada mevcut otomobillerini değiştirebilirler.

Ekim gibi kimileriniz yeni hobiler edinebilir,sanatsal yeteneklerinizin, yüksek olduğu bir dönem.Bu dönemde kafanız daha rahat stresden uzak ve daha çok kendinize zaman ayırdığınız,bir dönem olacak.

Başaklar Kasım,Aralık dönemi ev, emlak gibi konularla ilgileneceksiniz. Bu tür alım satımlar için oldukça uygun. Beraber çalıştığınız arkadaşlarınızla aranızda uyumun arttığı,dostuklarınızın daha sağlam temellere oturduğu bir dönem olacak.

2019 BAŞAK BURCU İŞ HAYATI

Sevgili başaklar 2019 yılının ilk ayları iş ortamınız size monoton sıkıcı gelebilir,beklediğiniz gelişmeler gerçekleşmeye bilir.Yada mevcut işinizde sıkıntılar yaşayabilir amirlerinizle problem çıkabilir,istifa etmeyi düşünsenizde bu muhtemelen gerçekleşmiyecektir çünkü sizi engelleyen başka faktörlerde söz konusu olacak.
Nisanda bazı büyük masraflar ya da borç ödeme gibi şeylerden dolayı maddi sıkıntı çekmeniz, en azından parasız kalmanız olasıdır. Söz konusu harcamaları yaparken elinizde bir miktar kalmalı.

Mayıs Haziran dönemi aşırı yoğun çalışma temposuna bir süre ara verip ortam değiştirmeye ihtiyacınız olabilir.
Ağustos ayı ile beraber sizin için farklı bir dönem başlıyor. iş hayatınızla ilgili beklemeler sona ererken, üstlerle ilişkilerde yenilenme dönemi. Başarıya dönük olacağınız bu süreci iyi kullanmalısınız.

Artan sorumluluklar sizi organize olmaya itecektir. Cesaretinizi destekleyen gelişmeler aynı zamanda maddi olanaklara işaret ediyor. Çalışmalarınızın karşılığını alacaksınız.İşinizle ilgili önemli bir toplantıya katılabilir, bu toplantıda kariyeriniz için önemli sayılabilecek kişilerle tanışabilir.

2019′de başak burcu yeni iş teklifleri alabilirsiniz. Özellikle yılın ikinci yarısı çok daha rahat. İlk yarıda daha fazla çalışma ve mücadele söz konusuyken, ikinci yarıda maddi durumunuza sizi memnun edecek gelişmeler yaşanacak.

2019 BAŞAK BURCU AŞK HAYATI

Kalbi boş olan başaklar yılın ilk yarısında yeni aşklara yelken açacaklar eğer ilişkinizde aceleci davranmaz karşınızdaki kişiyi iyi tanırsanız ileride ciddiyete dönüşecek sağlam temellere dayalı bir birliktelik yaşanabilir.

Şubat ayına dikkat bazılarınızın henüz yeni sayılabilecek ilişkileri araya başka birinin girmesinden dolayı bitebilir ancak bu durum sizi cidden üzecek çünkü siz ne olduda bitti ayrıldık derken hatta hatayı kendinizde aramaya başlamışken üçüncü bir şahıstan kaynaklı bu ayrılığın gerçek sebebini partnerinizden değil de bir arkadaşınızdan öğreneceksiniz.Hatta bir toplantı yada hiç ummadığınız bir mekanda ikisiyle karşılşabilirsiniz.

Mart sonu nisan başı yeni başlayan birlikteliği olanlar evlilik konusunda aceleci davranmamanızı tavsiye ederiz,karşınızdki kişiyi iyi tanımaya bakın size doğru olarak görünen bu karar aslında pek doğru olmaya bilir. Bu olay evlilik fikrinin iyi bir karar olmadığını anlayıp yarı yoldan geri dönmenizden iyidir.

Eğer siz bir kadınsanız nisan sonu dul bir kişi ile tanışmanız yada bir arkadaş aracılığı ile tanıştırılmanız olası ancak bu kişiyi hayatınıza sokmadan önce iyi düşünün yada hemen bağlanmayın çünkü bu insan yeni bir ilişki için hazır olduğuna sizi inandırabileceği gibi ilk başlarda size o özlediğiniz özel olma hissini yaşatacak ancak sonunda yanlış adam,diyebilir ve bu ilişkiden oldukça yıpranmış olarak çıkabilirsiniz.

Bazılarınız partnerleri ile ağustos gibi tatile gidebilir ve bu tatil size ve ilişkinize gerçekten iyi gelecek.Gene temmuz ağustos gibi bazılarınız gittikleri bir tatilde çok etkilenecekleri biri ile tanışabilir.

Ekim kasım gibi işinizle ilgili sinirli ve gerilimli konuları eve taşımanız eşinizle aranızda problemlerin çıkmasına sebep olabilir. Bu tür sorunlarınız yüzünden evliliğiniz çıkmaza girebillir.

Başak burcu 2019 aşk hayatınızda aralık gibi kıskançlık yada maddi konulardan kaynaklı tartışmalar yaşayabilirsiniz bu tartışmaların ilişkinizi yıpratmasını istemiyorsanız fazla uzatmadan karşınızdaki kişi ile empati kurmayı deneyerek konuşmaya çalışın.

2019 BAŞAK BURCU SAĞLIK

Yılın ilk ayları başak burçları için strese bağlı ağrılar gerginlikler yaşayabilirsiniz,sağlığınızla ilgili beklenmedik durumlar oluşabilir.2019 kalp ve tansiyon sorunları olanlar gerekli perhizlerini yapmalı ve diyete başlamamışlarsa bir an önce bu konuya eğilmelidirler. Alıntıdır.


2019 başak burcu yorumu

2019 başak burcu yorumu

Related news

 • Patates Püresi Nasıl Yapılır – videolu tarifler – Yemek Tarifleri – vegan tarifleri
 • Cavur Halkası Tarifi
 • Saç Rengi Ve Stili Nasıl Seçilmeli
 • Lezzetli Pratik Tarifler
 • Sakal Yönü

 • 2019 başak burcu yorumu

  2019 başak burcu yorumu


  2019 başak burcu yorumu

  2019 başak burcu yorumu

  2019 başak burcu yorumu

  2019 başak burcu yorumu

  2019 başak burcu yorumu

  2019 başak burcu yorumu

  2019 başak burcu yorumu

  2019 başak burcu yorumu

  2019 başak burcu yorumu

  2019 başak burcu yorumu

  2019 başak burcu yorumu

  2019 başak burcu yorumu

  2019 başak burcu yorumu

  2019 başak burcu yorumu

  2019 başak burcu yorumu

  2019 başak burcu yorumu

  2019 başak burcu yorumu

  2019 başak burcu yorumu

  2019 başak burcu yorumu

  2019 başak burcu yorumu

  2019 başak burcu yorumu

  2019 başak burcu yorumu

  2019 başak burcu yorumu

  2019 başak burcu yorumu