2019 Kışı Bu Saçlarla Renklenecek

2019 Kışı Bu Saçlarla Renklenecek
2019 Kışı Bu Saçlarla Renklenecek


2019 Kışı Bu Saçlarla Renklenecek

Benzer İçerikler

Yorumlar

1

1) Kumral Dore Bakır:

2019 kış saç rengiipuçları ve trendleri söz konusu olunca, eski olan her şey tekrar yeni olur! Saçımızı birçok renge boyayabiliriz değil mi? Kışın en çok tercih edilen saç rengi, bakır kızılıdır. Kumral bir saçtan bu renge geçiş yapmak çok kolaydır ve saçınıza zarar vermeden onu canlandırır. Bu saç rengi, her cilt tonuyla uygundur, bu yüzden bakır kızılına hayır demek neredeyse imkânsız!

2) Çikolata Kahvesi:

İçinde çikolata kelimesi geçen herhangi bir saç rengi, benim için bir adım öndedir. Bu saç rengi, yalnızca kış için mükemmel bir renk değil, aynı zamanda da siyah renkli boya saçı çok yıprattığından, koyu saç rengi isteyen kadınlar için mükemmel bir seçimdir. Bu saç rengini, içine bir miktar ışıltı katarak deneyin ve hayranlık uyandıracak mükemmellikteki saçlara kavuşun.

3) Bakır Kızılı:­

Bakır kızılı, yılın hemen hemen her zamanı çarpıcı görünen diğer bir saç rengidir, ama özellikle sonbahar ve kış aylarının vazgeçilmez rengi bakır kızılıdır. Derin, sıcak ve çekicidir! Yumuşak ve ışıltı veren hafif ­balyajlarla, bu saç rengi daha da mükemmelleşir. Saç rengini yenilemek isteyen esmer bayanlar için bakır kızılı, harika bir seçimdir!

4) Balköpüğü:

Balköpüğü rengi, büyük bir kalabalığın içinde bile fark edilmenizi garanti eden, kış saç trendlerinden biridir. Bazıları, balköpüğü renginin sıcak havalar için mükemmel bir seçim olduğunu söyler, ama beklenmeyen bir saç rengini boyamak eğlenceli ve tazeleyicidir. Kendinizi, belirli mevsimlerde belirli saç renkleriyle sınırlı hissetmeyin, bu sonuçta sizin saçınız! Bu rengin birçok çeşidi vardır, bu yüzden bu balköpüğü rengi hemen hemen herkese gider.

5) Koyu Kestane:

Koyu kestane rengi, diğer renklerden biraz daha mütevazı görünebilir, ama bu renkle bile büyük bir etki yaratabilirsiniz. Koyu kumral ya da koyu kahve saça sahip olabilirsiniz, koyu kestane rengi kış ayları için ne çok koyu, ne de çok açık bir saç rengidir.

6) Koyu Kızıl:

Bu saç rengi, şu ana kadar hiçbir defilede görülmemiştir, ama o kadar büyüleyici bir renk ki size gösterme gereği duydum. Kahverengi ve kırmızımsırenk olan bu koyu kızıl saç rengi, kesinlikle güzel ve çok çarpıcı! Buğday tenli bayanlar bu rengi kesinlikle mükemmel bir şekilde taşımalarına rağmen, esmer bayanlarda da bu renk harika durmaktadır.

Saç Rengini Koruma:

Kışa uygun saç rengi trendlerinden bahsettik, şimdi biraz da bu saçların bakımı hakkında konuşalım. Eğer boyalı bir saçınız varsa, boyatmak muhtemelen size biraz pahalıya mâl olmuştur, bu yüzden bu saç rengini korumak önemlidir. Saç rengini koruyucu şampuanları tercih edin, böylece saç renginiz şampuanla akıp gitmez.

2019 Kışı Bu Saçlarla Renklenecek

2019 Kışı Bu Saçlarla Renklenecek

Related news 2019 Kışı Bu Saçlarla Renklenecek2019 Kışı Bu Saçlarla Renklenecek


2019 Kışı Bu Saçlarla Renklenecek


2019 Kışı Bu Saçlarla Renklenecek


2019 Kışı Bu Saçlarla Renklenecek


2019 Kışı Bu Saçlarla Renklenecek