2019 Saç Renkleri ve Modelleri


2019 Saç Renkleri ve Modelleri

Benzer İçerikler

Yorumlar

2

SAÇ TRENDLERİ: 2019’TE NELER YENİ, NELERE YER YOK?

Bugün, 2019 ilkbaharının saç modellerine getirdiği en yeni trendleri konuşuyoruz. Sezon boyunca birer yıldız gibi görünebilmeniz için kırmızı halı ve podyumlardan en son saç modellerini ve renklerini bir araya getirdim.

Bu kışın en iyi tonları

Bu sezonun saç rengi için taze fikirler mi? Hepsini mi boyatacaksınız? Hafif bir röfle mi yoksa sadece ombre mi? Sorun değil, sizin için ilham kaynakları bulduk.JourdanDunn’ın havalı, parlak çikolata kahvesindenAlexaChung’un bal rengi röflesine kadar her şeyi ele alacağız.

Kahvenin canlı tonlarıbu ilkbaharda epeyce etkili biçimde ortaya çıktı. Çoğunluğun, saçını kahve tonlarda açtırmasının ve sarı saçlarını koyulaştırmasının nedeni bu. Harika bir örnek olarak Cameron Diaz akla geliyor.

Yoğun kumral tonlarciddi anlamda kıskanılıyor (şu an Emma Stone’u düşünenler?),  sarışınlıkta çakılı kalan ünlüler de öyle. JanuaryJones’un ortalığı sallayanplatin gölgesi, uğruna ölünebilir.

Eğer bu sezonda biraz drama modundaysanız, neden saç renginizi oldu gibi değiştirmeyesiniz? ReeaseWitherspoon bunu kesinlikle başardı. Sarıdan koyu kahve saçlara geçti ve ben bunu beğendim. Görüntünüzü hızlı bir şekilde tamamen değiştirmek istiyorsanız, yeni bir saç rengi bunun ve eski görüntünüzden kurtulmak için harika bir yol. Yalnızca dikkatli olup, yeni saç renginizin göz renginizi ve cilt tonunuzu bütünlemesi için gayret gösterin.

Cesur renklerson zamanlarda gittikçe popüler olmaya başladı. Bu trendin öncüleri kesinlikle Nicole Richie ve ChloeNorgaard. Onların yaptıkları durmadan değişiyor ve kendi adlarına konuşuyordiye düşünüyorum.

Sizin için hangi rengin uygun olduğundan tam olarak emin değilseniz, her zaman yarı kalıcı bir rengi ya da daha incelikli görünecek bir ombreyi tercih edin. Favori ünlünüzün saç renginin çıktısını alın ve doğruca kuaförünüze gidin. Yeterince cesursanız kendi saç boyanızı kendiniz de yapabilirsiniz. Ben bu cesareti bir milyon yıl da geçse toplayamayacağımı baştan kabul ettim.

Kızıl saçlar -Özellikle Emma Stone’un dünyanın hayranlık uyandıran favori kadını olması ve tatlı lüleriyle kızıl saçlar çokça rağbet gördü. Hollywood’un birçok sürprizinde görüldüğü gibi, kızıl saç ciddi derecede seksiliği ve zarafeti beraberinde getiriyor. ScarletJohansson’a ve O’nun uzun, katlı saç kesimine bakın, ve bana yanlış olduğumu söyleyin. Doğal, bakır rengi bukleleriniz varsa ya da saçınızın rengini değiştirmeye cesaret edemiyor olsanız da, sayısız fikir için çarpıcı ünlülere bakabilirsiniz.

Christina Hendricks cildinin porselen görünümünü bronzluk önleyici ve O’nu can alıcı yapan doğal, pürüzsüz bir kırmızı ruj ile koruyor.

Kahverengi Saçlar - Arzu uyandırankoyu kahve saçları ileEmma Watson, AlexaChung ve Mina Kunis’in gördüğü karanlık tarafa dahil olmak cazip bir seçenek. İlham kaynağı sınırsız.

Kopkoyu siyahı ya da canlı bir mocha rengini, organik ya da daldırma boyayla, koyu kahvenin en çarpıcı tonlarını kendinizde deneyebilirsiniz. Emma Watson uzun, parlak buklelerini kırmızı halılarda şık topuzlarla taşıyor. AlexaChung siyah, yatak saçıyla hala ortalığı yakıyor ve düz, parlak saçlar MilaKunis’e çok yakışıyor. Kısa modeller, çekici topuzlar ya da denizden yeni çıkmış gibi görünen dalgalar yerine göre denenebilecek modeller.

Sarı saçlar -Sarı saçlar 2019’te kaldı. (Kim tahmin ederdi, değim mi?) Etrafımızdaki ünlüler ve modellerinden alınabilecek bir dolu fikir var. Açık ya da koyu sarı, tamamen platin, siz karar verin. Ombre şu sıralar çok güçlü bir trend ve bir süre kalıcı olacak gibi görünüyor. Özellikle Nicole Richie ve JessicaAlba modelleri canlı, bal rengi tonlarına örnek olabilir. Ombre ışıltıları koyu gölgeler için mükemmel, saça karakter ve derinlik kazandırıyor ve aynı zamanda koyu köklerin uzamasına ihtiyaç duymadan koyu karamel gölgeler elde etmenizi sağlıyor.

Doğaş sarışınlar JessicaHart ya da May Jagger gibi modellerden ipuçları almak isteyebilir. Yatak saçı izlenimi veren koyu sarı saçları tercih etmeliler. Bunun için koyu tonların arasına yumuşak ışıltılar serpiştirebilir ve daha doğal bir görünüm elde edebilirsiniz. Sarı saçlarınız uzun, dağınık olmalı ve onların ihtiyaç duyduğu tazeliği ve parlaklığı veren işlemleri yapmalısınız. Platin sarısı her zaman “Beni fark et.” Rengidir. CareyMulligan gibi şampanya rengi bukleler ya da Jenifer Lawrence gibi karakterli bir sarı saç kesimi deneyebilirsiniz. Karamel sarışın ya da aşırı kül rengi, bütün bu modeller ve ünlülerin arasından kendinize uygun bir şeyler bulacağınıza eminim.

Kısa saç modelleri -Bu sezon kesinlikle onların zamanı. Şık alagarsonlar, havalı kısa kesimler, cesur perçemler ve tabii ki orta uzunlukta modeller.

Alagarson saç modelleri -Bu sezonda önemli bir yerleri var. Özellikle kısa saç modelleriyle ilgili bir önceki maddeyi göz önünde bulundurursak, kesinlikle öyle. Günlük kullanımı rahat ve bakımı kolay modeller, kasıp kavuran buklelerin ve uzun saçların yerini alıyor. Saçlarınızı kendi başınıza kesiyorsanız saçınızda tam anlamıyla bir karışıklığa yol açmamaya ve iyi malzemeler kullanmaya dikkat edin. Özellikle de bütçenize göre en iyi saç düzleştiriciyi seçmeye dikkat edin.

Örgüler -Şu sıralar kırmızı halının favorisi. Yüz şekliniz ya da tercih ettiğiniz model nasıl olursa olsun, görünüşünüzü daha çekici kılacak bir model bulabilirsiniz.

Orta uzunlukta saç modelleri -Kesinlikle bu sezonun kesimi. Kolay bakımı ve pratikliği ile uzun, göz alıcı saç kesimlerinin yerini aldılar.

Perçemler -Gündelik saç modellerinden kurtulmak için yeni ve modern bir yol. Daha çekici hissetmiyorsunuz ve hala değişime ihtiyacınız var, bu sizin altın biletiniz. Ayrıca, her uzunluktaki saçla güzel duruyor.

İşte kızlar. Sonbaharda, soğuyan hava ile nelerin geleceğini biliyorsunuz. Cesur olun ve bu sezonu cepte sayın.

2019 Saç Renkleri ve Modellerifotograflar resim Fotograf


Related news 2019 Saç Renkleri ve Modelleri2019 Saç Renkleri ve Modelleri


2019 Saç Renkleri ve Modelleri


2019 Saç Renkleri ve Modelleri


2019 Saç Renkleri ve Modelleri


2019 Saç Renkleri ve Modelleri