Ağ depolama: türleri, açıklaması, özellikleri

Ağ depolama: türleri, açıklaması, özellikleri
Ağ depolama: türleri, açıklaması, özellikleri

Ağ depolama: türleri, açıklaması, özellikleri

Veriler genellikle verileri depolamak için kullanılırağ türü sürücüler. Parametreler üzerinde oldukça farklıdır. Cihazların çalışma frekansı yaklaşık 230 Hz dalgalanmaktadır. Dosya sistemleri PBC arayüzü ile çalışır. Standart bir ağ sürücüsü, bir disk, bir genişletici ve bir bağdaştırıcıdan oluşur.

Bu davadaki adaptörler,protokolleri. Çağımızda yaklaşık 15 bin rubleye değer bir değer. Bununla birlikte, bu soruyu daha ayrıntılı olarak anlamak için mevcut ağ sürücü türlerini göz önüne almak önemlidir.

Ne çeşit var

Her şeyden önce, ağ sürücüleri,disk sayısı Operatif genişleticiler kadar dürtülü modeller de var. Bir diskli aygıtlar, kural olarak CAC dosya sistemi ile üretilir. Birçok model şifreleme için bir blok kullanır. Otomatik güncelleme özelliği tüm cihazlarda kullanılamaz. İki diskteki değişiklikler, kural olarak PBC'nin dosya sistemi ile yapılır.

synology ağ depolama

Western Digital modelleri açıklaması

Ev kullanımı ağ depolama alanı içinWestern Digital mükemmel uyum sağlar. Öncelikle, cihazın iki diski kullandığına dikkat etmek önemlidir. Genişletici kablolu bir adaptörle de kurulur. Müşterilerin geribildirimine inanıyorsanız, veri alış verişi süreci fazla zaman almaz. Bu durumda sıcak nokta var. Dosya sistemi PAC serisi tarafından kullanılır.

Kaynak izleme işlevi,otomatik mod. Müsait maksimum bellek 12 TB'tır. Cihazdaki otomatik güncelleme işlevi sağlanmamaktadır. RAWS modelinin protokolleri sorunsuz bir şekilde destekleniyor. Cihazdaki arayüz CATA serisi tarafından kullanılır. Kusurlardan bahsedersek, modelin bir kapatma yöneticisi sağlamadığını belirtmek önemlidir.

Ağ protokolleri CA15 modeli desteklemiyor. 1 GB veri işlenmesi ortalama 3 ms alır. Belirtilen ağ sürücüsü 230 Hz frekansta çalışır. Alıcıların incelemelerine inanıyorsanız, cihazı hemen hemen açın. Bir ağ sürücüsü satın alın Western Digital, 14800 ruble fiyatla satın alınabilir.

Orico cihaz özellikleri

Ağ sürücüler Orico'nun bir çok avantajı var. Öncelikle, 15 TB düzeyinde büyük miktarda belleğe dikkat etmek önemlidir. Cihaz toplamda iki genişletici kullanıyor. Dosyalar IP modeli sorunsuz destekler. RAS protokollerinin işlenmesi fazla zaman almaz. Modelin dosya sistemi düzgün çalışıyor. Otomatik güncelleme işlevi kullanılabilir.

İç diskler bir koruma sistemi ile kullanılırbirinci derece Uzmanların yanıtlarına inanıyorsanız, verilerin işlenmesindeki kesintiler çok nadirdir. Bu durumda arayüz kullanıcı tanımlı bir tiptir. Cihazda sıcak nokta mevcut. Veri iletimi için model kullanılabilir. Kullanıcı grupları oldukça basit yapılandırılmıştır. Kesintisiz bir cihazı bağlamak için bir soket üretici tarafından sağlanır. Piyasada, Orico ağ sürücüleri yaklaşık 18 bin rubleye mal oluyor.

nas ağ sürücüsü

Nas modellerinin yorumları

Genel olarak ağ belleği Nas gözden geçirirİyi. Modelin özellikleri arasında, çalışma frekansının yüksek parametresini not etmek önemlidir. Dosya sistemi CB serisi tarafından kullanılır. PP protokolleri cihaz tarafından desteklenir. Diskler modelden özel bir ilgiyi hak ediyor. Kullanılabilir belleğin toplam miktarı 17 TB'dir.

Uzmanların ve tüketicilerin incelemelerine inanıyorsanız,daha sonra dosya sistemi hızlı çalışır. Kesintisiz bir güç kaynağını bağlamak için bir kompozit çıkış sağlanır. Kullanıcı yönetimi fonksiyonu üretici tarafından sağlanır. Protokoller PP20 modeli destekler. Kaynakları izleme seçeneği sağlanmıştır. Belirtilen sürücü (ağ, disk) 20Hz frekansta çalışır ve mağazada 14500 ruble ile başlayan bir fiyata satın alabilirsiniz.

batı dijital

Modellerin açıklaması Asustor AS3102

Belirtilen dizinin evi için ağ depolama230 Hz frekansta çalışır. Modelin yeniden yazılmasına karşı korunma sistemi ikinci sınıfı uygular. Toplamda, cihaz üç tip operasyonel tip kullanır. Kaynak izleme fonksiyonu üretici tarafından sağlanır. Ağ protokolleri CA20 modeli destekler. Bu durumda arabirim, CATA serisi tarafından kullanılır. Alıcıların geri bildirimlerine inanıyorsanız, o zaman çalışma grupları kurmak çok kolaydır.

Adaptör, iletkenle birlikte kurulur. Kota ayarlarını yapabilirsiniz. Belirtilen ağ sürücüsünü oldukça hızlı bir şekilde etkinleştirir ve büyük şirketler için model mükemmel şekilde uyar. AP'nin ağ protokollerini destekler. Sunulan dizinin ağ sürücüsünün bir sıcak nokta kullandığına dikkat etmek de önemlidir. Bizim zamanımızda bir cihaz satın alabilirsiniz 22 bin ruble fiyatlandırılabilir.

Asustor AS3105 cihazlarının özellikleri

Sunulan sürücü (ağ) üretildiotomatik güncelleme fonksiyonu ile. Ayrıca, model kompakt bir boyuta sahiptir. Bu durumda, diskler operatif bir genişletici ile monte edilir. Müşterilerin incelemelerine inanıyorsanız, cihazı hızlı bir şekilde açın. "Cihaz" modifikasyonu desteklenmektedir.

Böylece, kullanıcı sayısı için kota olabiliratama Veri yeniden yazmaya karşı koruma sistemi ikinci sınıfta uygulanır. PA20 dosya protokolleri ile model çalışma yeteneğine sahip değildir. Ayrı ayrı, cihazda sıcak nokta olmadığını not etmek önemlidir. Bir ağ sürücüsü satın almak 18 bin ruble fiyatlandırılabilir.

ev için ağ depolama

Model Asustor AS3108 Yorumlar

Bu ağ sürücüsü iki ile donatılmıştırkaliteli diskler. Adaptör kablolu bir tip kullanır. 210 Hz frekansında çalışır. Toplam hafıza miktarı 12 TB'dir. Alıcıların geri bildirimlerine inanıyorsanız, genişletici yüksek kalitededir. PAS dosyaları belirtilen ağ sürücüsünü desteklemez ve büyük şirketler için cihaz en iyi uymaz. Veri koruma sistemi için sağlanmamıştır.

Cihazda dikkat etmek özellikle önemlidirsıcak nokta yok. Dosya sistemi PBC serisi tarafından kullanılır. Uzmanların yorumlarına inanıyorsanız, o zaman iyi çalışır. Gerekirse, kullanıcı grupları kolayca yapılandırılabilir. PP20 cihazının dosya protokolleri desteklenmektedir. Bununla birlikte, cihazdaki verilerin işlem hızının çok yüksek olmadığını not etmek önemlidir. Bu durumda çalışma frekansı 270 Hz'dir. Belirtilen ağ sürücüsü 220 V voltajda çalışır.

Cihazdaki arayüz CATA serisi tarafından kullanılır. Bir bağlantı yöneticisi var. Modelin dahili sürücüleri iyi korunur. Veri kodlaması için zayıf bir şekilde kodlar. Bu ağ sürücüsü için kilitleme sistemi yoktur. RC23 modeli dosyaları desteklemiyor. Paneldeki kesintisiz konektör mevcuttur. Belirtilen ağ sürücüsünün maliyeti yaklaşık 22 bin ruble.

ağ sürücüleri orico

Seagate Personal Cloud 4 modellerinin açıklaması

Ev yorumları için belirtilen ağ sürücüsükural iyi olur. Toplamda, model iki diske sahiptir. Müşterilerin yorumlarına inanıyorsanız, dosyaları okurken hata oluşur. Mevcut belleğin toplam miktarı 13 TB'dir. Sistem, cihazdaki verilerin üzerine yazmaya karşı koruma sağlamaz. Dosya sistemi üretici tarafından RTD sınıfında sağlanır. Müşterilerin geri bildirimlerine inanıyorsanız, verilerin işlenmesi zaman almaz.

Cihazdaki kaynakları izleme işlevi. Gerekirse, kullanıcı sayısı için kota ayarlanabilir. Cihazda cihazda bir cihaz yok. Görev yöneticisi klasik tipte. Dosya, CA model süreçlerini büyük bir hızla işler. Modifikasyonun çalışma frekansı 300 Hz'dir. Üçüncü sınıfta veri yeniden yazmaya karşı koruma sistemi uygulanır. Sunulan dizinin bir ağ sürücüsü satın alınabilir 15 bin ruble fiyatlandırılabilir.

ağ sürücüsü qnap

Modellerin açıklaması Seagate Personal Cloud 5

Sunulan sınıfın ağ depolamasıbüyük talep var. Her şeyden önce modelin bir darbe genişletici kullandığını unutmamak önemlidir. Bu durumda sıcak nokta yoktur. Veri yeniden yazmaya karşı koruma sistemi ikinci sınıfta uygulanır. CA modelinin ağ protokolleri sorunsuz bir şekilde desteklenir. Cihazdaki arayüz standart olarak CATA serisi tarafından kullanılır. Toplam hafıza 14 TB'dir. Bu ağda zamanımızın değeri 17 bin ruble.

Qnap cihazlarının özellikleri

Bir Qnap ağ sürücüsü bir ile yapılırsürücü. Ev kullanımı için, model mükemmel uyuyor. Alıcıların geri bildirimlerine inanıyorsanız, o zaman kesintisiz güç kaynağı büyük bir kapasiteye bağlanabilir. Bu ağ sürücüsü hızlı bir şekilde açılır ve yüksek sesle çalışmıyor. Toplam hafıza 10 TB'dir.

Cihazda sıcak nokta mevcut. Ayrıca, modifikasyon özellikleri arasında kompakt boyutlardan bahsetmek önemlidir. Ağ protokolleri PAC cihazı desteklemiyor. İç diskler birinci sınıf koruma sistemi ile kullanılır. Bu durumda arabirim CATA serisine yüklenir. Kaynakları izleme işlevi maalesef yok. Model için dosya sistemi PBC tarafından kullanılır.

Müşterilerin yorumlarına inanıyorsanız, işe yarıyorharika. Yönetici ayarları kullanıcı tarafından kullanılabilir. Modifikasyonun çalışma frekansı 230 Hz'dir. Piyasada bu sürücü (ağ) 22 bin ruble bir fiyata satın alınabilir.

ağ sürücüsü

Model İncelemeleri Synology

Ağ depolama Synology, bir kural olarak gözden geçirir.olumlu bir karakter alır. Toplamda, model iki tip operasyonel tip kullanır. Müşterilerin yorumlarına inanıyorsanız, dosya sistemi hatasız çalışır. Toplam hafıza 18 TB'dir. Ağ protokolleri AP modeli sorunsuz bir şekilde destekler. Cihazda cihazda bir cihaz yok. Kesintisiz güç kaynağı ünitesini bağlamak için bir kompozit çıkış sağlanır.

Belirtilen dizinin ağ sürücüsünü etkinleştiriroldukça hızlı. Bununla birlikte, cihazın gürültüsünün bazen zayıf olmadığının belirtilmesi önemlidir. PB sınıfının ağ protokolleri modeli desteklemez. Veri işlemenin bazen çok zaman aldığını unutmamak da önemlidir. Yeniden yazmaya karşı koruma sistemi ikinci sınıfta uygulanır. Ağ sürücüleri kendi korumalarıyla kullanılır. Zamanımıza göre bir model satın alabileceğiniz 16 bin ruble.

Ağ depolama: türleri, açıklaması, özellikleri

Ağ depolama: türleri, açıklaması, özellikleri

Related news

 • 3000 YILLIK MUCİZE (FİRAVUNUN CESEDİ) RAMSES VİDEO
 • Evde spor hareketleri video ile Etiketlenen Konular
 • Hamilelik Sürecinde Kanama Sorunu Nasıl Aşılmalıdır
 • Kars Ketesi Tarifi
 • Bilgisayarın insan sağlığı üzerindeki etkisi ne kadar zararlıdır

 • Ağ depolama: türleri, açıklaması, özellikleri

  Ağ depolama: türleri, açıklaması, özellikleri


  Ağ depolama: türleri, açıklaması, özellikleri

  Ağ depolama: türleri, açıklaması, özellikleri

  Ağ depolama: türleri, açıklaması, özellikleri

  Ağ depolama: türleri, açıklaması, özellikleri

  Ağ depolama: türleri, açıklaması, özellikleri

  Ağ depolama: türleri, açıklaması, özellikleri

  Ağ depolama: türleri, açıklaması, özellikleri

  Ağ depolama: türleri, açıklaması, özellikleri

  Ağ depolama: türleri, açıklaması, özellikleri

  Ağ depolama: türleri, açıklaması, özellikleri

  Ağ depolama: türleri, açıklaması, özellikleri

  Ağ depolama: türleri, açıklaması, özellikleri

  Ağ depolama: türleri, açıklaması, özellikleri

  Ağ depolama: türleri, açıklaması, özellikleri

  Ağ depolama: türleri, açıklaması, özellikleri

  Ağ depolama: türleri, açıklaması, özellikleri

  Ağ depolama: türleri, açıklaması, özellikleri

  Ağ depolama: türleri, açıklaması, özellikleri

  Ağ depolama: türleri, açıklaması, özellikleri

  Ağ depolama: türleri, açıklaması, özellikleri

  Ağ depolama: türleri, açıklaması, özellikleri