Acil Durumlar Bakanlığı Voronezh Enstitüsü: tarih, temel bilgiler

Acil Durumlar Bakanlığı Voronezh Enstitüsü: tarih, temel bilgiler


Acil Durumlar Bakanlığı Voronezh Enstitüsü: tarih, temel bilgiler 13 29.01.2019, 20:59

Acil Durumlar Bakanlığı Voronezh Enstitüsü: tarih, temel bilgiler

Katılımcılar arasında çok popüler olduAcil Durum Bakanlığında hizmet için hazırlık yönü. İnsanları bu uzmanlık için hazırlayan Voronezh Enstitüsü, sadece kentinde değil, sınırlarının çok ötesinde de bilinir. Birçok başvuru Rusya'dan ve hatta komşu ülkelerden buraya geliyor, çünkü burada gerçek bir temel eğitim verildi. Enstitü, ülkelerinin en iyi vatandaşlarını yetiştirmektedir. Makale, enstitünün tarihi, başvuru sahipleri ve öğrenciler için bilgi verecektir. Ve ayrıca kurumdaki öğrenci yaşamını açıkça gösterecek.

öykü

Acil Durumlar Bakanlığı Voronezh Yangın Enstitüsü açıldı1967 yılında kapılar. Ancak bu kuruma, yangınla mücadele faaliyetlerinin eğitim müfrezesi denildi. Ertesi yıl, iki öğrenci grubu işe alındı. Bunlardan birinde, müfettişler ve eğitmenler yangınları önlemek için ve diğer komutanlar için eğitildi.
Birkaç yıl içinde, uzak olmayan değilİki yeni bina inşa edildi, gruplar onlara transfer edildi. Şimdi kurum, "Genç ve orta seviyedeki baş komutanının hazırlanma okulu" adını aldı. 10 yıl sonra, Okul Eğitim Merkezi olarak yeniden adlandırıldı. 1993 yılında merkez bazında bir okul kuruldu ve 2008 yılında kurum Acil Durum Bakanlığının bir lisesinin statüsünü aldı. Voronezh Enstitüsü hemen popülerlik kazandı.Voronezh Yangın Enstitüsü

Temel bilgiler

Enstitü, 3 ana yönde eğitim vermektedir:

 • "Yangın sistemlerinin güvenliği". Kurumdaki beş yıllık çalışmanın sonunda, öğrenci "uzman" ünvanını alır. Eğitim tam zamanlı olarak yürütülmektedir.
 • "Yangın sistemlerinin güvenliği". Kurumdaki altı yıllık eğitimin sonunda, öğrenci "uzman" unvanını alır. Eğitim tam zamanlı olarak yürütülmektedir.
 • "Yangın güvenliği" - atanmışnitelikli kategori "teknisyen". Öğrenciler, 11 lise sınıfının sona ermesinden sonra bu kalifikasyona hakim olurlar, kategori 3 yıl 10 ay sonra atılır.

Eğitim, hedeflenen bir yönde gerçekleşir, fonlar devlet bütçesinden ayrılır.

Ancak hükümet ayrıca öğrencilerin Acil Durumlar Bakanlığı'nda bir antlaşma çerçevesinde eğitilmesine de izin vermektedir. Voronezh Enstitüsü istisna değildir. Bu durumda, eğitim 4 yönde gerçekleştirilir:

 • "Yangın sistemlerinin güvenliği". Kurumdaki beş yıllık çalışmanın sonunda, öğrenci "uzman" ünvanını alır. Eğitim tam zamanlı olarak yürütülmektedir.
 • "Technosferik güvenlik" tam zamanlı eğitim ile dört yıllık bir lisans derecesidir.
 • "Yangın sistemlerinin güvenliği". Kurumdaki altı yıllık eğitimin sonunda, öğrenci "uzman" unvanını alır. Eğitim, devamsızlık durumunda yapılır.
 • “Yangın güvenliği” - yeterlilik “teknisyeni” eğitimin başlangıcından itibaren 3 yıl 10 ay sonra atanır.

Voronezh Yangın Enstitüsü

Ayrıca şimdi Acil Durum Bakanlığı'nın büyüsü çok takdir edilmektedir. Voronezh Enstitüsü bu tür bir eğitim sağlıyor, ancak şu ana kadar sadece bir yön var:

 • "Technosfer güvenliği." Bir lisans derecesinden mezun olduktan sonra, öğrenciler iki yıllık eğitim için bir yüksek lisans programına yazışma yoluyla kayıt olabilirler.

Başvuru sahipleri için bilgi

Bu konuda eğitilmek içinKurum, USE'yi 3 konuda başarıyla geçmeniz gerekiyor: profil matematik, fizik ve Rusça. Ayrıca, belge gönderirken, matematikte giriş sınavı ek olarak yazılmakta ve fiziksel kültür testleri yapılmaktadır.

Ayrıca yerel iletişim kurmanız gerekirEMERCOM yönetimi, yönetimin Rusya'nın EMERCOM'una (bu davada Voronezh Enstitüsü'ne) belirli bir zaman dilimi içinde göndermesi gereken kişisel bir dosya çıkarmak için.

Hostel sadece öğrenciler için sağlanmaktadır.Bütçe temelinde öğrenciler, diğer kategoriler için sağlanmamaktadır. Bunun istisnası, oturum sırasında bütçe temelli öğrenim gören öğrencilerdir.

Voronezh Yüksek Öğretim Enstitüsü

Kurumsal hayat

 • Enstitü, çeşitli yarışmalar ve liglere katılan ve kazanan kalıcı bir KVN takımına sahiptir. En neşeli ve becerikli eski zamanlayıcıların saflarına katılabilecektir.
 • Ayrıca sporlara özel ilgi gösteriliyor.Enstitünün federal ölçekte yarışmalarda yer alan kendi takımları vardır. Bölümlere katılan ve aktif kurumsal hayat yürüten öğrenciler, öğretmenler arasında otoritenin tadını çıkarırlar.
 • Enstitü sürekli olarak çeşitli kültürel etkinliklere ev sahipliği yapmaktadır.
 • Aktif çalışma, Sendika tarafından yürütülür.

Böylece, Acil Durumlar Rus Bakanlığı Voronej Enstitüsü, 10.000 ruble yılda aşmadığı eğitimin maliyeti, eğitim, aynı zamanda bir eğlence merkezi öğrencileri değil.

Acil Durumlar Bakanlığı Voronezh Enstitüsü: tarih, temel bilgiler

Acil Durumlar Bakanlığı Voronezh Enstitüsü: tarih, temel bilgiler

Related news

 • Lezzetli salatalar: Kış için hardala dilimlenmiş salatalık
 • Hemolitik Staphylococcus: koruma - bağışıklık
 • Çinko merhem. Kullanım Endikasyonları
 • Ahududu reçeli reçel

 • Acil Durumlar Bakanlığı Voronezh Enstitüsü: tarih, temel bilgiler 59

  Acil Durumlar Bakanlığı Voronezh Enstitüsü: tarih, temel bilgiler


  Acil Durumlar Bakanlığı Voronezh Enstitüsü: tarih, temel bilgiler 21

  Acil Durumlar Bakanlığı Voronezh Enstitüsü: tarih, temel bilgiler 34

  Acil Durumlar Bakanlığı Voronezh Enstitüsü: tarih, temel bilgiler 80

  Acil Durumlar Bakanlığı Voronezh Enstitüsü: tarih, temel bilgiler 67

  Acil Durumlar Bakanlığı Voronezh Enstitüsü: tarih, temel bilgiler 94

  Acil Durumlar Bakanlığı Voronezh Enstitüsü: tarih, temel bilgiler 77

  Acil Durumlar Bakanlığı Voronezh Enstitüsü: tarih, temel bilgiler 29