Aerodinamik bir vücut kitini kendiniz nasıl yaratabiliyorsunuz

Aerodinamik bir vücut kitini kendiniz nasıl yaratabiliyorsunuz


Aerodinamik bir vücut kitini kendiniz nasıl yaratabiliyorsunuz 36 28.01.2019, 15:42

Aerodinamik bir vücut kitini kendiniz nasıl yaratabiliyorsunuz?

Üzerine etki eden bir sıkıştırma kuvveti oluşturmak içinaraba, bir hava örtüsü yapmak gerekir. Ellerimle elbette. Hava akışlarının önemli bir optimizasyonuna ek olarak, aracınız benzersiz bir dış görünüme sahip olacak. Ve bazı durumlarda, arabaların harici olarak ayarlanması tanımanın ötesinde değişiyor. Etek kullanmanın göreceli ucuzluğu ve verimliliği onları araba görünümünü değiştirmenin oldukça popüler bir yoludur.

Vücut ağırlığı

Ön parçanın sıkıştırma kuvvetini arttırmak içinAraba, ön tamponun gövde kitidir. Sürüş esnasında arabayı yola sıkıştırabilecek yan vorteksler, eşiklerin eşiğiyle yapılmalıdır. Arabanın arkasındaki havanın sarmalları oldukça tehlikelidir çünkü kontrol edilebilirlik kaybına derhal yol açabilirler. Böylece, bir arka tampon triminin üretimi olmaksızın, yönetilmesi zordur. Özellikle yüksek (120 km / s ve daha yüksek) hızlarda araç kullanmayı planlıyorsanız.

Spoyler aerodinamik bir parçası olarak düşünülebilirgövde kitini kullanın ve arabanın arkasını yol yüzeyine basacak şekilde tasarlayın. Bazen gövde kitleri, otomobilin her bir parçasını soğutma işlevini yerine getiren hava kanallarının dekorasyonu için yapar. Örneğin, fren, radyatör veya emme manifoldu.

İmalatın başlamasından önce,vücut kitinin amacı ne için kullanılacaktır. Kendi ellerinizle aracın estetik görünümünü iyileştiren ve teknik kalitesini değiştirecek unsurlar yapabilirsiniz. Doğru, ikinci seçenek vücut yapısında daha ciddi bir değişimi içeriyor.

Harici araba ayarı

Yapmaya karar verdiğinizi varsayalımaracın görünümünü değiştirmek ve daha sportif ve agresif bir görünüm vermek için gövde kiti. Bu durumda, fabrika tamponlarını veya eşiklerini çıkarmadan gövde kitini kendi ellerinizle yapabilirsiniz. Bu, gerekli mukavemet düzeyinin ortaya çıkmasını sağlayacaktır.

İkinci seçeneğe eğimliyseniz, o zaman sizBazı vücut parçalarının demontajı için hazırlanmalı, hava kanalları için delikleri keserek tasarımı değiştirilmelidir. Araç kiti kullanarak aracın teknik özelliklerini iyileştirmek için, disk frenlerini daha etkin bir şekilde soğutmak için yaklaşan hava akımlarını kullanmak mümkündür. Bu daha iyi çalışmaları için geliştirecektir.

kendi elleriyle Etekler

Böyle bir işi yapmadan önce ihtiyacınız olacakGelecekteki hava kanallarını onlara yapıştırdıktan sonra, kesiklerin yerini işaretleyin. İnşaatta kullanılanları kullanabilirsiniz. Ek olarak, tamponda özel radyatörlerin yapılması gerekir ki bu da radyatörün veya giriş sistemine giren havanın daha iyi soğutulmasına katkıda bulunacaktır. Bu delikler genellikle bir ızgara ile kaplıdır. Ve iç taraftaki tampona yapıştırılmış veya içine yapıştırılmıştır.

Vücut elemanlarının yeni bir şekli üretim süreciFiberglas, plastik veya ince sac (daha iyi paslanmaz çelik) kullanımı ile oluşur. Bir vücut kitinin üretimi için makul bir bütçeniz varsa, çeşitli epoksi reçineleri kullanmanız gerekir. Biraz daha pahalı bir plastik kıyafet sığacak. En pahalı seçenek bir metal gövde kitidir. Fakat yapının en yüksek gücünü elde edecektir.

Aerodinamik bir vücut kitini kendiniz nasıl yaratabiliyorsunuz

Aerodinamik bir vücut kitini kendiniz nasıl yaratabiliyorsunuz

Related news

 • Beni Affet 1415.Bölüm 3 Ekim 2019-2020-2020 izle
 • İşaret diliyle konuşan orangutan Chantek 39 yaşında öldü
 • Tavşan çocuk ayakkabıları - bakım veren ebeveynlerin seçimi
 • Krylovun Pike and Cat şiarı. Kendinize giden yol

 • Aerodinamik bir vücut kitini kendiniz nasıl yaratabiliyorsunuz 56

  Aerodinamik bir vücut kitini kendiniz nasıl yaratabiliyorsunuz


  Aerodinamik bir vücut kitini kendiniz nasıl yaratabiliyorsunuz 58

  Aerodinamik bir vücut kitini kendiniz nasıl yaratabiliyorsunuz 43

  Aerodinamik bir vücut kitini kendiniz nasıl yaratabiliyorsunuz 94

  Aerodinamik bir vücut kitini kendiniz nasıl yaratabiliyorsunuz 40

  Aerodinamik bir vücut kitini kendiniz nasıl yaratabiliyorsunuz 35

  Aerodinamik bir vücut kitini kendiniz nasıl yaratabiliyorsunuz 53