Ah Kalbim 265. Bölüm Özeti 14 Ekim Fragmanı Prgaya Ölümü Göze Aldı

Ah Kalbim 265. Bölüm Özeti 14 Ekim Fragmanı Prgaya Ölümü Göze Aldı

22.04.2019

Ah Kalbim 265. Bölüm Özeti 14 Ekim Fragmanı Prgaya Ölümü Göze Aldı 35

Ah Kalbim 265. Bölüm Özeti 14 Ekim Fragmanı Prgaya Ölümü Göze Aldı

Ah Kalbim dizisinde Pragya bilmem kaçıncı defa yine Abhi için ölümü göze alır ve canı pahasına Abhi’yi kurtarır; Ah Kalbim senaristleri yazmaktan yorulmadı biz de izlemekten. Peki Ah Kalbim 265. Bölüm de neler olacak. İşte Ah Kalbim 14 Ekim Özeti. Bakalım Bombalı Gitar’ı Pragya nasıl durduracak?

Ah Kalbim 265. Bölüm Özeti

Ah Kalbim 265. Bölümde bombalı gitarla konser alanına giden Abhi için geri sayım başlamıştır. Smonika Abhi nin gitarı kontrol etmesine engel olur. Gitarın akordlarının bozulabileceğini söyleyerek onu engeller. Prgaya ise sonradan bulduğu kardeşleri ile birlikte konsere doğru gitmektedirler. Prgaya ve kardeşleri nihayet konsere ulaşmışlardır. Prgaya nın kardeşleri Abhi ye el hareketleriyle ulaşmaya çalışırken Prgaya böyle olmayacak diyerek Abhi nin hazırlandığı odaya gidiyor. Ancak kapıda bulunan koruma ona engel olmaya çalışıyor.

Abhi ise sahneye çıkmıştır. Seslendireceği parçayı Prgaya ya ithafen okuyacağını söylüyordur. Prgaya ise sahne ardında koruma ile cedelleşiyor. Prgaya korumanın silahını alarak sahneye fırlıyor. Silahı Abhi ye dayayan Prgaya gitarını bırakmasını istiyor. Abhi inadına gitarı çalmak isteyince Pragya silahı ateşliyor. Abhi korkuyla gitarı yere atınca Prgaya gitarı aldığı gibi koşmaya başlıyor. Smonika ve Abhi de onun arkasından koşuyor. Prgaya kimsenin olmadığı yerde gitarı imha edecektir. Prgaya bir uçurumun kenarına kadar gelir.

Gitarı atarken Smonika da onu itekler. Prgaya son anda Smonika nın elini tutar. Ancak daha fazla dayanamayan Prgaya ellerini bırakır. Pragya düşüyorum derken bir ağaç parçasına tutunur. Smonika feryatlar içinde yardım çağırıyor. Prgaya nın attığı gitar ise patlamıştır. Abhi geldiğinde Prgaya ağaç dalında tutunmaktadır. Abhi Prgaya yı kurtarmak için hamle yapar. Prgaya bu durumda bile tartışır Abhi ile. Abhi onu kurtarır ve eve getirir. Abhi Purab ile dertleşirken Prgaya gerçek değilse neden hayatımı kurtardı. Eğer gerçekse neden ben Prgaya yım diye söylemiyor diye konuşur. Purab mutlaka bir sebebi vardır diyor.

 Ah Kalbim 14 Ekim Özeti Devam Ediyor

 Ah Kalbim 14 Ekim özetindeAbhi kendi elleriyle Prgaya ya çorba içirir ve onunla özel ilgilenir. Neticede Prgaya kendi hayatını riske ederek Abhi yi kurtarmıştır. Tanu onları bu şekilde görünce Aliya nın yolunu tutar. Aliya Munni nin kendisine geldiğini söyleyerek onunla birlikte doktorun yanına giderler. Doktor Munni nin kendine gelince bağırdığını söyler. Bu yüzden sakinleştirici vurduğunu söyleyince Tanu bunun gerçek Munni olduğunu söyler. Munni kendine gelince Tanu nun elini ısırır. Aliya ise kanlı bir gömlek gösterir ve yeğenlerinin kanı olduğunu  işbirliği yapmazsa onların öleceğini söyler. Munni çok zor durumdadır.

Smonika nın adamları gitar ustasını yakalamışlardır. Amonika adamın yanına gider ve neden ihanet ettiğini sorar. Adam kötülerin hiç bir zaman kazanamayacağını, iyilere de Tanrı nın yardım edeceğini söyler. Smonika adama çok kızar ve silahla öldürür. Abhi ve Purab Prgaya nın kendisini itiraf etmesi için yeni bir oyun hazırlamışlardır. Bunun için Purab’ın arkadaşı müfettiş Veer ile de anlaşırlar. Purab Prgaya ya telefon açar. Abhi nin kaza geçirdiğini söyler. Prgaya hemen karakola gelir.

Müfettiş Veer ile konuşan Prgaya Abhi nin sarhoş olduğunu ve bir adama çarptığını öğrenir. Prgaya Abhi nin yanına gider ve seni kurtaracağım diyerek ayrılır. Purab Disha ya telefon açar. Prgaya nın biraz sonra orada olacağını ve kazazede adamın hazırlanmasını istiyor. Disha tamam diyor ve adama araba çarpma süsü veriyor. Pragya ise müfettişin verdiği kazazedenin adresini arıyor. Prgaya bir evin önüne geliyor ve Disha yı içerde bir adamla konuşurken görüyor. Praya her şeyin bir dümen olduğunu anlıyor.

Ah Kalbim 265. Bölüm Özeti 14 Ekim Fragmanı Prgaya Ölümü Göze Aldı

Ah Kalbim 265. Bölüm Özeti 14 Ekim Fragmanı Prgaya Ölümü Göze Aldı

Related news

 • Siyah Noktaların Nedenleri ve Tedavisi
 • 4. Murat kaç kardeşini öldürdü mü
 • YENİ SEZONA YENİ OYALARDAN BİR TARİF
 • Domatesi şeker ile yüzünüze sürerseniz
 • Misafirperver Türkiye. Konaklı - sessiz ve rahat tatil

 • Ah Kalbim 265. Bölüm Özeti 14 Ekim Fragmanı Prgaya Ölümü Göze Aldı 85

  Ah Kalbim 265. Bölüm Özeti 14 Ekim Fragmanı Prgaya Ölümü Göze Aldı


  Ah Kalbim 265. Bölüm Özeti 14 Ekim Fragmanı Prgaya Ölümü Göze Aldı 16

  Ah Kalbim 265. Bölüm Özeti 14 Ekim Fragmanı Prgaya Ölümü Göze Aldı 20

  Ah Kalbim 265. Bölüm Özeti 14 Ekim Fragmanı Prgaya Ölümü Göze Aldı 77

  Ah Kalbim 265. Bölüm Özeti 14 Ekim Fragmanı Prgaya Ölümü Göze Aldı 46

  Ah Kalbim 265. Bölüm Özeti 14 Ekim Fragmanı Prgaya Ölümü Göze Aldı 72

  Ah Kalbim 265. Bölüm Özeti 14 Ekim Fragmanı Prgaya Ölümü Göze Aldı 35

  Ah Kalbim 265. Bölüm Özeti 14 Ekim Fragmanı Prgaya Ölümü Göze Aldı 90

  Ah Kalbim 265. Bölüm Özeti 14 Ekim Fragmanı Prgaya Ölümü Göze Aldı 17

  Ah Kalbim 265. Bölüm Özeti 14 Ekim Fragmanı Prgaya Ölümü Göze Aldı 45

  Ah Kalbim 265. Bölüm Özeti 14 Ekim Fragmanı Prgaya Ölümü Göze Aldı 86

  Ah Kalbim 265. Bölüm Özeti 14 Ekim Fragmanı Prgaya Ölümü Göze Aldı 19

  Ah Kalbim 265. Bölüm Özeti 14 Ekim Fragmanı Prgaya Ölümü Göze Aldı 94

  Ah Kalbim 265. Bölüm Özeti 14 Ekim Fragmanı Prgaya Ölümü Göze Aldı 36