Aktris Ksenia Rappoport: biyografi, kişisel hayat, filmografi

Aktris Ksenia Rappoport: biyografi, kişisel hayat, filmografi

22.04.2019

Aktris Ksenia Rappoport: biyografi, kişisel hayat, filmografi 96

Aktris Ksenia Rappoport: biyografi, kişisel hayat, filmografi

Kahramanımız parlak Xenia Rappaport'tur. Bu aktrisin kişisel yaşamı, biyografisi ve yaratıcılığı ülkemizdeki binlerce insanın ilgisini çekmektedir. Onunla ilgili güncel ve doğru bilgileri hazırladık.Ksenia Rappoport çocukları

Çocukluk ve aile

1974'te (25 Mart) Xenia doğduRappoport. Biyografisi Leningrad şehrinde (şimdi St. Petersburg) kaynaklanmaktadır. O sıradan bir Sovyet aileden. Kahramanımızın babası uzun yıllar mimar olarak çalıştı. Ve annesi "mühendis" dalında yüksek öğrenim gördü.

Ksyusha itaatkâr ve akıllı bir kız büyüdü. Erken yaşta o, müzik ve sporla uğraşıyordu. Gelecekteki aktris, №155 spor salonunda (Fransızca dilinin derinlemesine incelenmesi ile) eğitildi. Öğretmenler, akademik performans ve davranışlarıyla ilgili hiç şikâyet etmediler. Lisede, kız kukla tiyatrosu tarafından uzaklaştırıldı.

Sinemayla tanışmak

Ekranlar ilk ortaya çıktığında KseniaRappaport? Biyografi, bunun 16 yaşındayken olduğunu gösteriyor. Yönetmen Astrakhan Dmitry filmindeki Sima rolünü doğruladı. Bu, trajikomedi "Go!" (1991) ile ilgilidir. Kız çerçevede çalışmaktan hoşlanıyordu. O zaman bile, oyunculuk mesleğini lehine bir tercih yapmaya karar verdi.

formasyon

"Olgunluk Sertifikası" nı aldıktan sonra Ksyusha, SPbGATI'ya belgeler sundu. Bu üniversiteye kolayca girmeyi başarabildi. Kız V.Filshtinsky'ye kayıt için kayıt edildi.

Kahramanımızın gayretli bir öğrenci olamayacağını söyledi. Sonuçta, dört kez derslerini bıraktı, ancak yine de geri döndü. Rappoport, St. Petersburg Devlet Teknik Üniversitesi'nden 2000 yılında mezun oldu.

Tiyatroda Çalışmak

Xenia'da istihdam ile ilgili sorunlar ortaya çıkmadı. 2000 yılında Maly Drama Tiyatrosunun staj grubuna davet edildi.Ksenia Rappoport ailesi

Bu kurumun sahnesinde, oyuncu ilk ortaya çıkardı.Seagull üretimi. Nina imajını başarıyla kullandı. Stajın sonunda Ksusha orada çalışmak için kaldı. Kurum daha sonra Avrupa Tiyatrosu olarak değiştirildi. Çeşitli performanslara katıldı ("Kral Oedipus", "Amca Amca", "Klostrofobi" ve diğerleri).

Ksenia Rappoport: filmler ve TV şovları

1993 yılında aktris, "Rus Gelin" tiyatrosunda ilk büyük rolü kazandı. Ondan sonra, kariyeri yokuş yukarı gitti.

1994'ten 2005'e kadar olan dönemde, 25'den fazla resimde rol aldı. Xenia kendini çeşitli görüntüler üzerinde çalıştı - bekarlar, kız öğrenciler, aktrisler, başörtüler gibi.

Xenia rappoport filmler

Rappaport'un kariyerinde büyük bir etkisi vardı.İtalyan yönetmen Giuseppe Tornatore'dan aldığı davetiye. Rus aktrisine "The Stranger" filmindeki ana rolü teklif etti. Xenia böyle bir fırsatı kaçırmadı. Güzellik İtalya'ya gitti. Çekim neredeyse 3 ay sürdü. Rol kolay değildi. Karakteri Irena, eski bir fahişe olan genç bir kız. Ukrayna'dan İtalya'ya iyi bir iş bulmak için geldi.

Rappoport üç tane daha İtalyan kasetinde ("Double Hour", "The Italians" ve "The Man Who Loves") rol aldı. Sahadaki meslektaşları Monica Belluccia ve Pier Francesco idi.

Xenia'nın "Isaev" casus serisindeki rolüne dikkat edilmelidir (2009). O başarılı bir restoran şarkıcısı Lydia Bosset dönüştü. Görüntü parlak ve unutulmazdı.

2019-2016 için diğer çalışmalarını listeleyelim:

 • mistik şerit "Altın Bölüm" (2019) - Marie;
 • melodram "İki gün" (2011) - milletvekili. müze rezerv müdürü;
 • drama "Beyaz Muhafız" (2012) - Elena Talberg;
 • askeri resim "Ladoga" (2013) - Olga Kaminskaya;
 • gerilim "Buz Ormanı" (2014) - Lana;
 • komedi "Norveç" (2015) - Anna, Kirillov'un eski eşi;
 • Dedektif "Dama Peak" (2016) - Sophia Meyer.

Film kariyerinin devamı

Bugün birçok kişi Xenia Rappaport'un kim olduğunu biliyor. Katılımı ile film ve dizi en büyük Rus kanallarında yayınlanmaktadır. 2019'de taraftarlar en sevdikleri aktrisini üç filmde - "Led", tarihi film "Mata Hari" ve komedi "Moskova hakkında Mitleri" olarak görebilecekler.

Xenia Rappoport: kişisel yaşam

Kahramanımız lüks bir saç, anlamlı gözleri ve tatlı bir gülümsemesi olan ince bir hanımefendi. Erkeklerin ilgisizliğiyle hiç problem yaşamadı.

Xenia Rappoport, biyografisi biz18 yaşında evli olarak kabul edilir. İlk kocası işadamı Viktor Tarasov'du. 1994'te bir kızı vardı. Bebek çift isim Daria-Aglaya verildi. Ne yazık ki, mutlu bir aile hayatı uzun sürmedi. Eşler birbirlerine çok fazla iddiada bulundular. Bir uzlaşmaya varmayı başaramadılar. Ksenia Rappoport boşanma davası açtı. Kocası onu bu adımdan vazgeçirmedi.

2003 yılında aktris bir ilişkiyle başladıtiyatro yönetmeni Boyakov Eduard. Evliydi. Xenia, adamın karısını boşandığını ve ona bir teklifte bulunduğunu umuyordu. Ama olmadı. Romanları birkaç ay sürdü. Oyuncu Edward'ı başka bir kadınla paylaşmaktan bıkmıştı.

Ayrıca, Xenia'nın İspanyol yönetmen Jose Luis Gérin ile kısa süreli bir ilişkisi vardı. Zihindeki fark kendini hissettirdi.Ksenia Rappoport koca

Yakında kahramanımız mutlu arkadaşımız Yuri Kolokolnikov ile tanıştı. Başlangıçta, aktörler dostane ilişkiler sürdürdü. Aşık olan ilk Yuri'ye itiraf etti. Ksusha da aynısını yanıtladı.

Çift bir çatı altında yaşamaya başladı. Kolokolnikov çok çalıştı ve haftasonunu sevgili kızı Aglaya ile geçirdi. Ev işleri (temizlik, yemek pişirme) Ksenia Rappoport tarafından gerçekleştirildi. 2011 yılının Ocak ayında aktrisin biyografisi neşeli bir etkinlikle tamamlandı. Yuri'ye Sophia adında bir kız verdi. Yeni ağızlı ebeveynler kayıt memuruna acele etmedi. Medeni bir evlilik içinde yaşamaya devam ettiler.

Arkadaşlar ve meslektaşları Rappoport ve KolokolnikovSevginin ve karşılıklı saygının ilişkilerinde hüküm sürdüğünü düşündüler. Bununla birlikte, gerçekte, iki aktörün aile hayatının resmi ideal olmaktan uzaktı. 2015'in ortalarında, ayrılmalarını açıkladılar.

Ksenia Rappaport şimdi ücretsiz mi? Onun bir kocası var. Bu başarılı bir işadamı Dmitry Borisov. Bir restoran zinciri "Jean-Jacques" ve "John Donne" sahibi. Çift 2015'te buluştu. Adam oyuncuya güzelce ve ısrarla baktı. Ve Xenia Rappaport'a karşılık verdi. Kahramanımızın çocukları annenin yeni seçimini kabul etmişlerdir. Aile St. Petersburg'da yaşıyor.

Aynı zamanda, oyuncu, eski kocalarının kızlarını görmesini yasaklamamaktadır. Victor Tarasov ve Yuri Kolokolnikov, kan gruplarına maddi ve manevi destek sağlıyorlar.

çocuklar

Aktris Ksenia Rappoport'un en büyük kızı Daria-Aglaya onun izinden gitti. Kızın yaratıcı kumbaraında sinemadaki çeşitli roller.Oyuncu Xenia Rappaport Darya kızı

Tüm "Ruslar" dizisi "Interns" (TNT) dizisinin çekimlerine katıldıktan sonra kazandı. Neredeyse 2 yıl Aglaya aktör Ilya Glinnikov ile bir araya geldi. Ve son zamanlarda çift sonunda dağıldı.

En küçük kızı (Sonya) gelince, bir anaokuluna katılır, dans eder ve müzikten hoşlanır, çizim yapmayı sever.

başarılar

Sanayilik, dürüstlük ve özveri -Bu nitelikler Ksenia Rappoport tarafından ele geçirilmiştir. Biyografi, seyircinin şöhreti ve tanınması için uzun bir yol kat ettiğini söylüyor. kumbara aktris olarak birçok prestijli ödülleri ( "Altın Ana tavan", "Kinotavr", "Altın Aslan", "Gençlik zaferi" ve diğerleri).Xenia rappobort biyografisi

2009 yılında "Rusya Federasyonu'nun Onursal Sanatçısı" ünvanını aldı. Hepsi bu kadar değil. 2015 yılında Rusya'nın Halk Sanatçısı oldu.

Ksenia Rappoport sadece Rusya'da değil, aynı zamanda yurtdışında da seviliyor ve takdir ediliyor. 2016 yılında İtalya Yıldızı Emri verildi.

İlginç gerçekler

 • "İki gün" kasedinde filme almak için oyuncu bir keçi sütü öğrenmeyi öğrenmek zorundaydı.
 • Xenia üç yabancı dilde akıcı - İtalyanca, İngilizce ve Fransızca.

Xenia Rappaport kişisel hayatı

 • Kahramanımız bir gençken, karar verdi.bir manastırda yaşamak. Kız Yaroslavl'a gitti. Düzenli olarak itaat ettiği manastırda geçirdiği bir ay boyunca. Ksyusha rahibelerin bahçeye bakmasına ve tapınağın iç duvarlarını boyamasına yardım etti.
 • İtalyanlar, Rus aktris Nostra Vostra'yı "bizimkiler" olarak adlandırırlar.
 • O kelebek sendromu (genetik hastalık) ile çocuklara yardımcı olan hayırsever organizasyon "BELA", mütevelli biridir.

Sonuç olarak

Şimdi nerede doğdunuz, biliyorsunuz veHangi bant Ksenia Rappoport çekildi. Aile, rahat bir ev ve favori bir iş - sahip olduğu tüm bu. Yani, eroinimiz kendini mutlu bir kadın olarak adlandırabilir.

Aktris Ksenia Rappoport: biyografi, kişisel hayat, filmografi

Aktris Ksenia Rappoport: biyografi, kişisel hayat, filmografi

Related news

 • Avtosalon Mir Avto at Belorusskaya: Değerlendirmeler, adres, stok
 • İrlandalı Turistten Dayak Yiyen Esnafa Bir Darbe de Savcıdan
 • En büyük balina korumaya ihtiyaç duyar
 • Vankor alanı: Sibiryanın gelişimine bir itme
 • İshak Kocabıyık

 • Aktris Ksenia Rappoport: biyografi, kişisel hayat, filmografi 40

  Aktris Ksenia Rappoport: biyografi, kişisel hayat, filmografi


  Aktris Ksenia Rappoport: biyografi, kişisel hayat, filmografi 77

  Aktris Ksenia Rappoport: biyografi, kişisel hayat, filmografi 32

  Aktris Ksenia Rappoport: biyografi, kişisel hayat, filmografi 77

  Aktris Ksenia Rappoport: biyografi, kişisel hayat, filmografi 91

  Aktris Ksenia Rappoport: biyografi, kişisel hayat, filmografi 82

  Aktris Ksenia Rappoport: biyografi, kişisel hayat, filmografi 88

  Aktris Ksenia Rappoport: biyografi, kişisel hayat, filmografi 88

  Aktris Ksenia Rappoport: biyografi, kişisel hayat, filmografi 38

  Aktris Ksenia Rappoport: biyografi, kişisel hayat, filmografi 78

  Aktris Ksenia Rappoport: biyografi, kişisel hayat, filmografi 95

  Aktris Ksenia Rappoport: biyografi, kişisel hayat, filmografi 82

  Aktris Ksenia Rappoport: biyografi, kişisel hayat, filmografi 26

  Aktris Ksenia Rappoport: biyografi, kişisel hayat, filmografi 22

  Aktris Ksenia Rappoport: biyografi, kişisel hayat, filmografi 57