Alexander Molochko: biyografi, kişisel hayat, kariyer

Alexander Molochko: biyografi, kişisel hayat, kariyer

18.04.2019

Alexander Molochko: biyografi, kişisel hayat, kariyer 62

Alexander Molochko: biyografi, kişisel hayat, kariyer

Müşterilerin ve tüketicilerin korunması üzerine kanal arttı"Cuma". Revizorro programının çarpıcı başarısından sonra, insanları ve hayranları umutlandıran ünlü TV sunucusu Helen Letuchiy'den yalnızca vicdansız restoran ve otel sahiplerini değil pazar ve bakkaliye sahiplerini de kontrol etmeye başlamıştı.

Durum ve gecikmiş mallarla ilgili şikayetler, kanal temsilcilerini tüketicilerin korunması için ayağa kalkmaya ve kendi gazetecilik soruşturmasını yürütmeye zorladı. Sonra yeni bir gösteri ortaya çıktı - "Magazin".Alexander MolochkoVe tüketici hakları mücadelesinin yeni ajanıAlınan ürünleri gözler önüne seren Alexander Molochko, satıcılara ve mağaza sahiplerine eksikliklerini anlatıyor. Sunucu önerilerine göre hangi mağazaların en çok ziyaret edildiğini ve hangilerinin atlanacağını öğrenebilirsiniz.

Alexander Molochko kim?

Alexander, 1994 yılında Moskova'da doğdu;tiyatro tiyatrosu ve sinema oyuncusu. Şu an halkın seçimi ve adalet için savaşçı "Dergisi" adlı yeni televizyon programında. Evrensel bir favori haline geldi ve kısa sürede çarpıcı derecelendirmeler elde etti. Çatışmalara girmeden bakış açısını savunmayı ustalıkla biliyor. Bir parça mizah ile yaptığı kolay tutum hoşnutsuz satıcıları bile yumuşatır.

Kişiselle ilgili biraz bilgi

Bu arada, Molochko TV sunucusunun gerçek adıdır. Genellikle, soyadındaki aksanın yanlış bir şekilde koyulduğundan şakalar yapar - Mandıra deposunun adını andıran Molochko.

alexander molochko biyografisi

Alexander Molochko, onun yüzünden bunu kabul ediyor.sınıf arkadaşları sürekli onun için takma adlar icat etti, hatta soyadını değiştirmek istedi, ancak dikkatlice düşünce, bunu yapmamaya karar verdi. O bir sanatçı, yani böyle bir isimle kaybolmayacak demektir.

Biyografisi pratik olarak Alexander Molochkobilinmiyor, RUTI GITIS'ı bitirdi. Tiyatro Stüdyosu sahnesinde oynanan "Zoykina apartmanı" oyununda oynadı. Anchorman resmen evli çocukları olmadı ama Rus patenci Adelina Sotnikova tarafından ünlü romanı ile yatırılmaktadır değildir. TV sunucusu sahneyi terk etmek ve oyun oynamak istemiyor. O dükkan ve pazarların denetim görüntü ona oyunculuk deneyimini ve zor durumlarda yeniden olanağı verir emindir. Kısa süre içinde, sunum yapan, kurşun ve aktörün kariyerini birleştirmeyi planlıyor.

TV şarkıcı profesyonel atış yapıyor ve bir paraşütle atlamak hayallerini yaşadığı için Alexander, şiir okumayı ve kalben ezberlemeyi sever.

"Alışveriş"

Fotoğrafı ünlü programın serüvenini süsleyen Alexander Molochko, insanlara yardım etmekten çok memnundur. Başkanın rolü için gönüllü olarak istifade etmiştir.alexander molochko fotoğrafı

Sıradan bir insanın çok zor olduğunu anlar.Tüketim için uygun olmayan bir malın tanınması. Bazen vicdansız satıcılar, paketlenmiş ürünler üzerinde etiketli ürünleri bile kullanmazlar. İnsanlar mağazanın düzgün çalışıp çalışmadığını, taze ürünlerin teslim edilip edilmediğini ve ne kadar düzgün bir şekilde depolanması gerektiğini bilmeliler. Görevi, tüketicilerin gözlerini dükkanlardaki modern duruma açmak ve sıradan insanlara mağazaların en çok hangi dükkânın ziyaret edileceğini ve hangilerinin olmadıklarını göstermek.

Alexander Molochko: biyografi, kişisel hayat, kariyer

Alexander Molochko: biyografi, kişisel hayat, kariyer

Related news

 • Saç Yıkarken Dikkat Edilmesi Gerekenler Nelerdir
 • Esra Erol 5 Şubat 2019-2020-2020 izle
 • Erotik çağrışımlı başlıklar
 • Çok İzlenen Videolar
 • Ev Yapımı Gerçek Dondurma Tarifi Videosu

 • Alexander Molochko: biyografi, kişisel hayat, kariyer 85

  Alexander Molochko: biyografi, kişisel hayat, kariyer


  Alexander Molochko: biyografi, kişisel hayat, kariyer 46

  Alexander Molochko: biyografi, kişisel hayat, kariyer 7

  Alexander Molochko: biyografi, kişisel hayat, kariyer 2

  Alexander Molochko: biyografi, kişisel hayat, kariyer 42

  Alexander Molochko: biyografi, kişisel hayat, kariyer 17

  Alexander Molochko: biyografi, kişisel hayat, kariyer 40

  Alexander Molochko: biyografi, kişisel hayat, kariyer 100

  Alexander Molochko: biyografi, kişisel hayat, kariyer 18

  Alexander Molochko: biyografi, kişisel hayat, kariyer 71

  Alexander Molochko: biyografi, kişisel hayat, kariyer 61

  Alexander Molochko: biyografi, kişisel hayat, kariyer 20

  Alexander Molochko: biyografi, kişisel hayat, kariyer 47

  Alexander Molochko: biyografi, kişisel hayat, kariyer 21