Amerika gezisi. Deneyimli Gezginler İçin Tavsiyeler

Amerika gezisi. Deneyimli Gezginler İçin Tavsiyeler


Amerika gezisi. Deneyimli Gezginler İçin Tavsiyeler 72 01.02.2019, 14:51

Amerika gezisi. Deneyimli Gezginler İçin Tavsiyeler

Amerika dünyanın bölünmüş tek parçasıdıriki kıtada. Latin Amerika ülkeleri hakkında çok şey yazılmışsa, o zaman Amerika gibi Kuzey Amerika'nın o kadar büyük bir ülkesi seyahat acenteleri için boş bir yer olmaya devam ediyor. Tüm zorluklara ve vize sorunlarına rağmen, binlerce Rus bu ülkeyi her yıl ziyaret ediyor. Çoğu, açık hava etkinlikleri, benzersiz doğal alanlar, plaj tatilleri ve çeşitli turistik mekanlar için büyük fırsatlar yaratıyor.

ABD, yüksek seviyedeki ülkeler arasındadır.Bu nedenle burada turistler için özellikle topikal bir sorun var, daha fazla görmek ve aynı zamanda daha az ödeme yapmak. Amerika'ya en iyi nasıl seyahat edeceğinizi ve aynı anda zaman ve paradan tasarruf etmeyi nasıl anlamaya çalışalım. Her şeyden önce hareket modunu seçmeniz gerekir. Onların en iyisi araba ile bir gezi, çünkü Amerika tekerlekli bir ülke, diğer tüm ulaşım biçimleri ise pratik değil.

Seyahatinizin amacına ulaşmak için: mümkün olduğunca görmek için Amerika gezisi dikkatlice planlanmalıdır. Geliştirilen ayrıntılı yol, yalnızca zaman ve paradan değil aynı zamanda sinirlerden de tasarruf etmeye yardımcı olacaktır ve bu yolda daha az önemli değildir. Internet'te, ABD hakkında bir sürü bilgi var, bu nedenle size ilginç yerlere nasıl ulaşacağınızı önceden bilmeniz gerekiyor, çalışma modunu ve giriş biletlerinin maliyetini belirtin. Aynı internet veya seyahat şirketleri aracılığıyla geceleme konaklamalarında motellerin ve kamp alanlarının saklanmasının önüne geçecek, gözler zaten birbirine yapıştığında konaklama aramak zorunda değilsiniz.

ABD'de turistlerin sezonunun tepe noktasıYaz aylarında, ama tecrübeli yolcuları sonbaharda ülkenin kuzey bölümünü ziyaret tavsiye ve orta ve güney bahar edilir. Şu anda Amerika'ya geliyor kalabalığından kaçmak, ama yine de uçak ve diğer seyahat hizmetlerinde önemli indirimler almak için fırsat vermek. İklimsel koşullar da, örneğin, çok daha rahat olacak yerine Büyük Kanyon bunaltıcı yaz sıcağında nedeniyle, çevresindeki bitki örtüsü bahar çiçek tadını çıkarabilir.

Amerika gezisi çok daha karlı olacak veYalnız değilseniz, şirkette daha eğlenceli. Nakliye ve konaklama masraflarını derhal azaltın. Buna ek olarak, millî parklara yıllık geçişler (ülke çapında bir geçerlilik geçerlidir) vardır; böyle bir geçiş, aracın içinde bulunan herkesle birlikte parkurun ücretini ücretsiz olarak ziyaret etme hakkını verir. Böylece, birkaç rezerv ziyaret ettikten sonra para yatırılıyor ve ABD'de yaklaşık 390 kişi var. Şehir merkezinde değil yol kenarında değil, ancak eteklere daha yakın olursanız, daha az para harcayacaksınız, aynı zamanda seyahat zamanınızdan tasarruf edersiniz.

Sabahın erken saatlerinde kalkın, uyu ve tembel olevde, bu durumda, "Zaman paradır" ifadesi olacaktır. Her ek saat, yolculuğun amacına daha yakın olmanızı sağlayacak ve manzaraların öğrenilmesinden tamamen zevk alacaksınız. Buna ek olarak, daha önce popüler turistik yerlere vardığınızda, daha sonra buraya gelecek büyük bir turist kütlesinden ezilmenizden kurtarılacaksınız. Beslenme hakkında. Amerika'da tatiller, değerli zamanlarda restoranlar ziyaret etmenizden vazgeçerseniz, sizi etkileyici bir şekilde bırakacaktır. Bir büfenin bulunduğu, hızla yiyebileceğiniz ve sabit miktarda yiyecek kullanabileceğiniz yerleri arayın, yalnızca hiçbir şeyi taşıyamazsınız. Aşırı durumlarda sandviç kullanımı ile içerik olabilir.

Benzinli şehirlerde yollarda yakıt ikmali yapmak daha iyidirBenzin genellikle biraz daha pahalıdır. Teksas ve New Mexico eyaletlerindeki en ucuz benzin, benzin fiyatları sürekli büyüyor, bu bir kez daha gaz tankına yakıt doldururken dikkate alınmalıdır. Ve daha önemli tavsiyeler: Güçlü yanlarınızı koruyun, kendinizi aşırı yormayın, Amerika'ya yapacağınız yolculuğun öncelikle tatille bağlantılı olduğunu unutmayın. Her zamanki rejimi takip etmeyi deneyin, yaya yürüyüşünde su, güneş koruyucu krem ​​ve başlık almak unutmayın.

Amerika gezisi. Deneyimli Gezginler İçin Tavsiyeler

Amerika gezisi. Deneyimli Gezginler İçin Tavsiyeler

Related news

 • Peruk Nasıl Temizlenir
 • Boğaz ağrısı için pastilleri - Gerçek ilacı veya plasebo etkisini
 • Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz 123.Bölüm izle

 • Amerika gezisi. Deneyimli Gezginler İçin Tavsiyeler 67

  Amerika gezisi. Deneyimli Gezginler İçin Tavsiyeler


  Amerika gezisi. Deneyimli Gezginler İçin Tavsiyeler 89

  Amerika gezisi. Deneyimli Gezginler İçin Tavsiyeler 36

  Amerika gezisi. Deneyimli Gezginler İçin Tavsiyeler 51

  Amerika gezisi. Deneyimli Gezginler İçin Tavsiyeler 69

  Amerika gezisi. Deneyimli Gezginler İçin Tavsiyeler 49

  Amerika gezisi. Deneyimli Gezginler İçin Tavsiyeler 1

  Amerika gezisi. Deneyimli Gezginler İçin Tavsiyeler 81