Ampioks tıbbı. Kullanım Talimatları

Ampioks tıbbı. Kullanım Talimatları


Ampioks tıbbı. Kullanım Talimatları 8 24.02.2019, 19:30

"Ampioks" tıbbı. Kullanım Talimatları

"Ampioks" ilacı birleştirildioksasilin ve ampisilinin antimikrobiyal aktivitesi. İlaç gram (Salmonella, E. coli, Meningokoklan, gonokok) Gram pozitif (pnömokok, streptokok, Staphylococcus aureus) bakteri etkiler. Oksasilinin bileşimine dahil edildiğinde stafilokoklara karşı aktivite penisilinaz oluşturur. Hazırlama "Ampioks" (GİT) tarafından parenteral yoldan uygulandığında kana de nüfuz edebilir ve ağızdan (oral) uygulama.

Birçok uzman, arka plana karşıdüzenli, yeni, daha modern antibiyotik ilaçları görünen bu ilaç oldukça popüler kalır. Bileşenlerin bir kombinasyonunu kullanma ihtiyacı, bazı mikroorganizmaların ampisilin yok etme kabiliyetinden kaynaklanmaktadır. Bu durumda, oksasilinin patojenlerin bu özelliğini bloke edebildiği ve antibiyotiğin bakteri öldürmesine izin verdiği tespit edilmiştir.

İlaç "Ampioxus" talimatı,kısa etkili bir ilaç. Bu bağlamda, günlük dozaj çeşitli yöntemlere bölünmüştür. Bazı durumlarda, bu hasta için çok uygun olmayabilir.

Endikasyonlar arasında enfeksiyonakciğerler ve solunum yolu (pnömoni, bronşit ve diğerleri). İlaç "Ampioks" kullanım talimatı angina, kolanjit, piyelit, kolesistit, sistit, pyelonefriti önermektedir. İlaç cilt enfeksiyonları, enfekte yaralar için reçete edilir. Özellikle, ilaç şiddetli enfeksiyon türleri için önerilir. Bunlar arasında özellikle sepsis, postpartum enfeksiyon, endokardit sayılabilir. "Ampiox" ajanı, karışık enfeksiyonlar, yanık patolojisi, renal enfeksiyon ile tanımlanamayan bir antibiyotikogram ve belirsiz bir patojen vakasında talimatların kullanılmasını önerir. Etkili ilaçlar ve postoperatif etkilerin önlenmesinde. İlaç yenidoğanlarda enfeksiyonların tedavisinde de kullanılır.

İlaç "Ampioks" kullanım talimatlarıdahili olarak almayı önerir. Yetişkinler için bir resepsiyon için dozaj 0.5-1 gram, günde - iki ila dört gram arasındadır. On dört yaşına kadar olan çocuklar için doz doktor tarafından belirlenir. İlaçların günlük miktarı dört veya altı alaya bölünür. Yetişkinlerde olduğu gibi on dört yıllık dozda olan çocuklar yerleştirilir.

Tedavi süresi beş ila yedi gün arasında olmak üzere iki hafta ve daha uzun sürmektedir.

İlaç alırken advers etkilereKullanım için "Ampioks" talimatı, gevşek bir dışkı, kusma veya mide bulantısı anlamına gelmektedir. Çare almanın en yaygın negatif etkisi bir alerjidir. Gerekirse, alerjik bulguları bastırmaya yardımcı olan uyuşturucu ilaçlarla birlikte reçeteleyin.

Hamilelik süresince uyuşturucu "Ampioks" endikasyonlara uygun olarak kullanılır. Bu durumda, tedavi bir doktor tarafından düzenli olarak izlenmelidir.

Laktasyonda ilacın kullanılması durumunda, beslenmenin durdurulması gerekir.

İlaç "Ampioksus" atanmadan önce gerekliPatojenlerin antibiyotik duyarlılığının yanı sıra bir klinik kan testi için bir test yürütür. Hemopoezis organlarının aktivitesinde bir bozukluk olması durumunda, herhangi bir ilaç reçete edilmez. Bu durumda, uzman farklı, daha uygun bir hazırlık seçer.

Herhangi bir kullanımı hatırlanmalıdırantibiyotik ilaçlar kontrol edilmemelidir. Randevu doktor tarafından yapılır. Tedavi sırasında hastaların, özellikle de yeni doğanların durumunun sürekli olarak izlenmesi gereklidir. Kullanmadan önce, ek açıklamaları dikkatle incelemeniz gerekir, ilacın olası yan etkileri hakkında bilgi edinin. Herhangi bir olumsuz etki meydana gelirse, doktora bunları bildirmelisiniz.

Ampioks tıbbı. Kullanım Talimatları

Ampioks tıbbı. Kullanım Talimatları

Related news

 • Yazlık evler için çocuklar için şişme trambolinler en iyi eğlence
 • Hint Sarması Tarifi
 • İlkbahar Yaz 2014 Renk Trendleri
 • Fırında Köfteli Patates Oturtması Tarifi Videosu

 • Ampioks tıbbı. Kullanım Talimatları 3

  Ampioks tıbbı. Kullanım Talimatları


  Ampioks tıbbı. Kullanım Talimatları 58

  Ampioks tıbbı. Kullanım Talimatları 96

  Ampioks tıbbı. Kullanım Talimatları 55

  Ampioks tıbbı. Kullanım Talimatları 67

  Ampioks tıbbı. Kullanım Talimatları 47

  Ampioks tıbbı. Kullanım Talimatları 79

  Ampioks tıbbı. Kullanım Talimatları 64