Andorra Kayak merkezleri, özellikleri, uzman tavsiyesi

Andorra Kayak merkezleri, özellikleri, uzman tavsiyesi


Andorra Kayak merkezleri, özellikleri, uzman tavsiyesi 21 01.03.2019, 10:11

Andorra Kayak merkezleri, özellikleri, uzman tavsiyesi

Andorra Prensliği iki ana kaynağa sahiptirdevlet hazinesinin yenilenmesi: 1) gümrüksüz ticaret ve 2) kayak turizmi. Birincisi bütün bir yılda gelişiyorsa ikincisi sadece Aralık ayından mayıs ayına kadardır. Ama Andorra'nın gelir ve kayak merkezleri bu saatte büyük getiriyor. Sonuçta, cüce devlet topraklarının neredeyse% 80'i - asansörler, parkurlar, oteller. Tüm bu kayak yapısı sadece aşağı değil, aynı zamanda ünlü Alp tatil beldelerinden bile daha fazla.Andorra kayak merkezleri

Beyrut'ta pateneden sadece beş vadi vardırkayakçılar, snowboardcular, tebeşirleri severler. Üç tanesi bir ip, eyer ve halat vinçleri ile bağlanmıştır. Bu Ordino, Soldeu ve Pas de la Casa. Diğer iki - Arinal ve Pal - diğerlerinden kaldırılır, ancak "Beş Vadeli" tek bir kayak pisti de var. Bu nedenle, ne olursa olsun kayak merkezi Andorra seçerseniz, uzmanlar bu tek bilet satın öneririz. Tüm güzergahlarda bir gün boyunca binmek mümkün olmayacak, ancak hafta boyunca elinizden birçoğunu deneyebilirsiniz.

Andorra kayak merkezleri, çeşitli karmaşıklık derecelerine sahip iki yüz seksen kilometrelik yollardır.

Andorra'nın en iyi kayak tatil beldeleri

Bağlantılı yüz elli asansörbir sistemde. Toplam kapasitesi saatte 140.000 kişidir. Doğal olarak tüm izler çitlerle korunuyor, çığdan korunuyor, işaretli, mesafeli ve işaretli işaretlenmiş. Her istasyon hem yetişkinler hem de çocuklar için hem yeni başlayanlar hem de seviyelerini yükseltmek isteyenler için paten okullarına sahiptir. Her bir tesiste bir bebek yazabileceğiniz kendi anaokulları vardır, böylece net bir vicdanla yamaçları fethetmek için gidersiniz. Restoranlar, teçhizat ve mühimmat kiralama, spor mağazaları bir şeyden yoksun olmana izin verecek.

Andorra kayak merkezlerinin başında duruyoruzAlp? Karlı vadide kaybolmuş, tenha bir yerde izolasyon hissine sahip olmayacaksınız. Otobüsle yarım saatte - ve zaten cüce bir devletin başkentindesin. Andorra La Vella her yönde iki buçuk bin metre yüksekliğinde tepelerle çevrilidir. Baş döndürücü alışverişin yanı sıra, Caldea Spa Merkezi'nin kaplıcalarında rahatlayabilirsiniz. Düzenli güzergahlarda yeterli adrenaline sahip değilseniz elinizi bakire toprak - heliski'de deneyebilirsiniz. Binicilere helikopter teslim eder. İnişe sadece iyi havalarda izin verilir ve deneyimli bir eğitmen-kurtarıcı eşlik eder.

Andorra kayak merkezi resimleri

Bu eyaletteki Pirenelerin etekleri bolcaKırmızı ve mavi parça, ama Aces (5) için yeşil (4) ve siyah vardır. Andorra'nın en iyi kayak merkezleri, uzmanlara göre, başkent Soldeu ve Ordino'da bulunuyor. Bu eğimler delici rüzgarlardan korunur ve devletteki iklim çok yumuşaktır. Genellikle yılda yaklaşık 300 güneşli gün vardır. Eğer kayak konusunda güveniyorsanız, tatil beldesi Arinal'i seçmeye çalışabilirsiniz. Bu tesisin yükseklikleri arasındaki fark bin metredir. Son zamanlarda, turistlerin zirveye ulaşmasını sağlayan bir teleferik vardı; bu sayede, Andorra'ya haklı olarak parlayan Pyrenees'in muhteşem manzaraları görüldü. Fotoğraflar, birçok seyahat acentesi posteri ile dekore edilmiş olan kayak merkezlerinin kendine özgü özellikleri vardır. Canillo, Escaldes, Ordino, La Massana - her biri diğerine benzemiyor ve konuklarına eşsiz bir eğlence sunuyor.

Andorra Kayak merkezleri, özellikleri, uzman tavsiyesi

Andorra Kayak merkezleri, özellikleri, uzman tavsiyesi

Related news

 • Tığ İşi Örgü Bebek Battaniyesi Yapılışı
 • Internette bir kızla nasıl tanışırım
 • Elma Sirkesi Güneş Lekesi Yüzdeki Lekeler İçin Elma Sirkesi Maskeleri
 • Düğünde ön masaları satacağız
 • Para harcamadan gardırop nasıl güncellenir

 • Andorra Kayak merkezleri, özellikleri, uzman tavsiyesi 21

  Andorra Kayak merkezleri, özellikleri, uzman tavsiyesi


  Andorra Kayak merkezleri, özellikleri, uzman tavsiyesi 100

  Andorra Kayak merkezleri, özellikleri, uzman tavsiyesi 1

  Andorra Kayak merkezleri, özellikleri, uzman tavsiyesi 17

  Andorra Kayak merkezleri, özellikleri, uzman tavsiyesi 42

  Andorra Kayak merkezleri, özellikleri, uzman tavsiyesi 39

  Andorra Kayak merkezleri, özellikleri, uzman tavsiyesi 9

  Andorra Kayak merkezleri, özellikleri, uzman tavsiyesi 41

  Andorra Kayak merkezleri, özellikleri, uzman tavsiyesi 33

  Andorra Kayak merkezleri, özellikleri, uzman tavsiyesi 57

  Andorra Kayak merkezleri, özellikleri, uzman tavsiyesi 73

  Andorra Kayak merkezleri, özellikleri, uzman tavsiyesi 59