Annemiz bir tane DESA’dan hediyesi iki tane

Annemiz bir tane DESA’dan hediyesi iki tane


Annemiz bir tane DESA’dan hediyesi iki tane 41 24.01.2019, 07:28

Annemiz bir tane; DESA’dan hediyesi iki tane

İlkbahar ve yaz sezonuna, uçuşan kumaşlar ve zengin renklerden oluşan sofistike bir koleksiyon ile ‘merhaba’ diyen DESA, artık sadece bir deri markası olarak değil, baştan ayağa moda sunan bir marka olarak hayatımızda.

Logosundan mağaza konseptine ve hazırlamış olduğu hazır giyim koleksiyonuna kadar hayranlık uyandıran bir dönüşüme uğrayan DESA bu yıl ‘Anneler Günü’nü yeni koleksiyonu ve anneler için düzenlediği kampanyasıyla kutluyor.

Ünlü tasarımcı Fred Tutino imzalı koleksiyon, ilham kaynağı olan 1970’lerdeki Lauren Hutton’dan esinlenilerek ‘klasik’leşebilecek parçalar sunarken, şıklıkla rahatlığı yan yana getiriyor. İpek, saten ve keten kumaşların farklı kombinasyonlarıyla yaratılan koleksiyon; uçuşan bluzlar, çiçek desenli kumaşlar, romantik çan etekler, streç koton satenler, şifon elbiseler, bermuda ve kaprilerle baharı karşılıyor.

Koleksiyonunun tartışılmaz gözdesi olan el boyaması tekniği ile üretilen degrade deri trençkot ve deri elbiseler ise göz alıyor. Büyük ilgi gören hırka kadar hafif perforeli deri ceketler ise bahar ve yaz ayları için özel olarak üretiliyor.

DESA’nın ayakkabı koleksiyonunda ise babetler, yazın sıcağında kıyafetlere şıklık katan sandaletler ve stilettolar dikkat çekiyor. Yılan derili ve rugan ayakkabılar adeta ayakta yokmuş hissi verirken, parıltısından ve şıklığından ödün vermeyen simli, saten kumaş espadriller iki zıt şıklığı buluşturuyor.

Annemiz bir tane DESA’dan hediyesi iki tane

Annemiz bir tane DESA’dan hediyesi iki tane

Related news

 • Kördüğüm 4.Bölüm Fragmanı izle
 • Adjika Abhazya
 • Can Simidi Nasıl Kullanılır
 • Fırında Kuzu Tandır Tarifi Videosu

 • Annemiz bir tane DESA’dan hediyesi iki tane 37

  Annemiz bir tane DESA’dan hediyesi iki tane


  Annemiz bir tane DESA’dan hediyesi iki tane 8

  Annemiz bir tane DESA’dan hediyesi iki tane 15

  Annemiz bir tane DESA’dan hediyesi iki tane 87

  Annemiz bir tane DESA’dan hediyesi iki tane 80

  Annemiz bir tane DESA’dan hediyesi iki tane 83

  Annemiz bir tane DESA’dan hediyesi iki tane 42