Artem Cherny: futbol biyografisi

Artem Cherny: futbol biyografisi


Artem Cherny: futbol biyografisi 30 14.02.2019, 09:10

Artem Cherny: futbol biyografisi

Artem Cherny oynayan bir Ukraynalı futbolcuşimdi "İskenderiye" için. Bu yıl 28 yaşında olacak, o da futbol gelişiminin zirvesinde. Artem Cherny, sol orta saha oyuncusu pozisyonunda hareket eder, ancak çok yönlü bir kişidir, çünkü oyunun ortasında, defansif bir orta saha oyuncusu veya bir oyun kurucu pozisyonunda da oynayabilir.

Bir futbolcunun kariyerinin başlangıcı

siyah artem

Artem Cherny 23 Ekim 1989'da doğdu.Ukrayna SSR'sinde Nikolaev. 13 yaşında gösterildi ve "Nikolaev" adlı yerel bir kulüp için seçildi. Artem, gençlik takımları için oynadı, eğitildi, geliştirdi ve sonunda 2006'da ana takıma bir davetiye geldi, bunun için sadece on altı yaşında olmasına rağmen hemen ilk çıkışını yaptı. İki sezon boyunca Nikolayev için oynadı, 48 oyun oynadı ve dört gol attı, ardından promosyon için gitmeye karar verdi. 2008 yılında, Artem Cherny "Ilyichevets" e taşındı, ancak bu adım kesinlikle yanlış olduğu ortaya çıktı, çünkü yeni kulüpte onun için hiçbir yer yoktu.

"Illichivets" e gidiyor

artem siyah futbol oyuncusu

Artem Cherny - "Nikolaev" de bir futbolcuyerel bir yıldızdı, genç bir dahiydi, ancak başka bir kulübe taşınırken maalesef kendini gösteremedi. Sonunda, ana dizilim için sadece sekiz maç oynadı - ve bu kulüpte geçirdiği dört yıl boyunca. Çoğu zaman, Artem çift bir takım lehine idi, ama doğal olarak hoşuna gitmedi. Bu nedenle, 2012 yılının kışında, sonunda başarısızlığın bir sembolü haline gelen Ilyichevets'i terketmeyi başardı ve yerli Nikolaev'e geri döndü.

Nikolaev'e dön

artem siyah biyografi

Biyografisi uzak olan Artem Çernyorijinal olarak boyanmış olduğu kadar parlak ve etkileyici değil, kendimi bir araya getirip tekrar yüksek bir seviyede performans göstermeye başlayabilirim. Kulüp ona yardım etti ve kaybetmedi, çünkü orta saha oyuncusu iki yıl boyunca yedi maç oynayarak 57 oyun oynadı. 2014 kışında kulüple yaptığı sözleşme sona erdi ve Artem tekrar eline yeni bir yerde denemeye karar verdi. Ve hemen yüksek lig "İskenderiye" kulübüne taşındı.

"İskenderiye" için oyun

Neyse ki, oyuncu bu sefer yapmadıYeni takıma uyum sağlamada bir sorun olmadı, hızlıca kulübe katıldı ve yüksek seviyede oynadı. Doğal olarak, Nikolayev'deki gibi sık sık sahada görünmüyor, o da burada bir yıldız ya da anahtar figür. Kulüpte üç yıl boyunca orta saha oyuncusu altı gol atan 52 maç oynadı. Mevcut sezonda 12 maç oynadı ve iki gol attı. Bu tür sonuçlar, oyuncunun kulüpte takdir edildiğini ve Illichevets örneğinde olduğu gibi gereksiz görmediğini göstermektedir. Bu nedenle, Siyah ve İskenderiye'nin işbirliğinin uzun süre devam etmesi ve verimli olması muhtemeldir.

Ayrıca Ukrayna milli takım için dikkatBir zamanlar Artem'in bir kez oynamadı. Ne yazık ki, gençlik ekibine meydan okuma şansı olan tek dönem çok kısaydı ve Artem tam teşekküllü bir aday olarak görülmedi. Ancak her şey kaybolmaz, çünkü kariyerini bitirmek Artem'e gitmez.

Artem Cherny: futbol biyografisi

Artem Cherny: futbol biyografisi

Related news

 • 10 Dakikalık Lazanya Tarifi
 • Güllü Dallı Modeli Tığ Oyası Yapımı Türkçe Videolu
 • Megafon da çalışmak: çalışanların geribildirimi

 • Artem Cherny: futbol biyografisi 50

  Artem Cherny: futbol biyografisi


  Artem Cherny: futbol biyografisi 34

  Artem Cherny: futbol biyografisi 100

  Artem Cherny: futbol biyografisi 62

  Artem Cherny: futbol biyografisi 16

  Artem Cherny: futbol biyografisi 41

  Artem Cherny: futbol biyografisi 23