Artsakh Ermeni votkasıdır. Dut, köpek ağacı votka Artsakh: eleştiriler, fiyat

Artsakh Ermeni votkasıdır. Dut, köpek ağacı votka Artsakh: eleştiriler, fiyat


Artsakh Ermeni votkasıdır. Dut, köpek ağacı votka Artsakh: eleştiriler, fiyat 4 21.01.2019, 23:00

"Artsakh" Ermeni votkasıdır. Dut, köpek ağacı votka "Artsakh": eleştiriler, fiyat

Tutovke hakkında, Karabağ ulusal içeceği,Muhtemelen birçoğu tarafından duyulmuştur. Birçoğunun gösterdiği gibi, olağandışı rafine edilmiş bir tadı olan bu orijinal ipeksi güçlü içecek, gerçekten benzersiz bir iyileştirme özelliğine sahiptir. Hemen denemiş olan hemen hemen herkes dut votkası, Ermeni en iyi konyak ile aynı seviyede, bazen de daha yüksek seviyede bulunur.Dut votka

"Sıvı Karabağ ipek"

Bugün "Artsakh" olarak anılan budur - votka,esas olarak Transkafkasya topraklarında yetişen lezzetli duttan yapılmıştır. Genel olarak, "ipek" marka sıkıca Yunan içki "Metaxa" için iyice yerleşmiştir. Ancak bugün pek çok uzman bulmak Ermeni Votka "Artsakh", aslında, meyve ruhları artık layık daha bu başlık daha o - konyak. Sadece yabani mayada şeker ve su eklenmeden ipek çilekten yapılır.

Ermeni Gelenekleri

Dut votkası bazı Kafkasya'daancak Karabağ sakinleri, arkasında gerçek bir ulusal içki statüsünü pekiştirmeyi başardılar. Burada, bu ipeksi brendi hemen hemen her bahçede elde edilir.

Ermenistan'da kötü değil, dut üretimi sanayi kurulur. En ünlü "Arcakh" - iki versiyonda üretilen votka: geleneksel ve ahşap fıçıları Shelkovichnoe yaşlanma.

Dut yaratılış tarihi

Duttan itibaren ne zaman ve kim tarafından brendi icat edildi,belli olmadığı için bilinmiyor. bir yüzyıldan daha fazla bir dut meyvelerden yapılan votka, - şimdi "Artsakh" olarak satılıyor içecek, tarihçesi. Karabağ sakinleri hala eski teknoloji basit sarılmak: Dut çilek tamamen olgunlaşır zaman, onların podstelennuyu bezin üzerine strushivaniya sonra, kilden yapılmış özel bir kaba dökün - Karas, daha sonra çökmek, doğal bir şekilde dolaşmak için bırakarak, su ve şeker ilave etmeden.Artsakh votka fiyatı

kullanımı

Genel olarak, "Artsakh" - votka sadece geleneksel değil, amayorumlar tarafından yargılanmak, hatta mistik. Ermenistan'daki Tutovka, tıbbi amaçlar için olduğu gibi, eğlence için çok fazla kullanılmamaktadır. Burada soğuk algınlığı için sarhoş olup, dezenfeksiyon için kullanılan sıkıştırıcı ve lastikler yapar. Ama en önemli şey, bu votka uzun zaman mide hastalıklarını tedavi etmek için güçlü bir araç olarak kabul edilmiştir.

Birçok Ermeniler buna inanıyorBu içecek Karabağ sakinlerinin meşhur olduğu uzun yaşamı da belirliyor. Eski günlerde, Artsakh'ın sıradan bir öğünün elli gram ev yapımı güveç ve bir adet haşlanmış yumurtadan oluştuğunu söylüyorlar. Bundan sonra, insanlar öğle yemeğine kadar, tek bir yorgunluk hissi hissetmeden çalışabilirler. Ancak, burada birçok insan, küçük dozlarda alkolün sadece zararlı olmadığını, hatta yararlı olduğunu düşünmektedir.

"Artsakh" - özel bir tarif ile votka

Güvenin geleneksel malzemeleri yeterlidirve teknoloji basit, ancak votka kalitesi öncelikle çilek çeşitliliği ve olgunluk derecesine bağlıdır. "Artsakh" votkasının yapıldığı ideal dut pembe olmalıdır. Bu tatlı ve kokulu çeşitlilik her yerde değil. Üreticiler "Artsakh" içkilerini yapmak için pembe dut kullanıyorlar. Votka, fiyatı oldukça yüksektir, aslında, belli bir dereceden ve eski teknolojiye göre yapılır.Ermeni Vodka Artsakh

Braga her aşamada denenir ve tadıdüzeltildi. Aslında bu Ermeni aygırlarını üretme süreci, dutdan şarap yapma sürecine benzer. Sadece vahşi mayada fermente edilir.

fiyat

"Artsakh" votkası en çokModern pazarda orijinal alkollü içecekler. Ermenistan ulusal kültürünün vazgeçilmez bir özelliği olan bu marka, aynı anda birkaç çeşit meyve votkasını birleştiriyor. 1998'den beri pazarda faaliyet gösteren aynı isimle ünlü alkol şirketine aittir.

Bugün şirket kendi ürünlerini üretiyor ve tedarik ediyorVotka, Ermenistan'da bir iç pazar olarak yurtdışına ihraç ediyor. Ünlü marka Artsakh'ın piyasaya sürülmesinden hemen sonra bu marka, Moskova'daki ProdExpo yarışmasında altın madalya aldı. Votka bugün sadece Ermenistan ve Rusya'da değil, Ukrayna ve Letonya, Almanya ve Belarus, Litvanya ve diğer ülkelerde de satılıyor.

Bunun gerçekten kalitatif olmasıÜrün, fiyatı da belirleyicidir. Örneğin, elli gramlık bir şişe "Artsakh" votkası 45 derece ile ortalama iki yüz otuz ruble satılıyor. Başka bir seçenek - "Altın", büyük bir hacme (035 litre), bin yaklaşık maliyeti.Artsakh Vodka

Dogwood Votka "Artsakh" - özellikleri

Şirket haklı olarak kendine aitmeyve alkollü içeceklerin zengin çeşitleri. Kataloğu sadece dutları değil, kayısı, şeftali, armut kabuğu ve diğer güçlü brendi çeşitlerini de içermektedir. Ermeni votkası "Artsakh" da Ruslar arasında çok popüler. Sadece muhteşem bir tada sahip olmakla kalmaz, aynı zamanda sürekli yüksek kalite özellikleriyle de ayrılır.

Votka Artsakh, kızılcıktan yapılmış gibidut analoğu, sadece lezzetli bir içecek değil, aynı zamanda Ermenilerin kendilerinin de belirttiği gibi “hastalığa ve gençliğe sağlığı eski haline döndürme” fırsatına sahip olan en değerli doğal hediye olarak kabul edilir. Yaraları iyileştirir ve ruhu güçlendirir, ama en önemlisi - kalbi sevindirir.

Bu meyve votkasının bileşiminde, sadece saflaştırılmışdağlardan kaynak suyu. Yabani kızılcık ağacından elde edilen, fermente edilmiş ve çift damıtmaya tabi tutulan, özel varillerde iki veya üç aylık şişelerde şişelenmeden önce "dinlenir". Bu sayede votka yumuşak ve uyumlu bir tada sahiptir. "Artsakh Kizilovy" sadece parlak meyve tonlarını değil, aynı zamanda çiçek ışık nüanslarını da birleştiren hoş bir aromaya sahiptir. Votka şeffaf bir bileşime ve biraz yağlı bir yapıya sahiptir. Bol ve doyurucu yiyeceklerle daha iyi servis yapın, çünkü sindirimi teşvik etme özelliği vardır.Ermeni votkası Artsakh cornelian

yorumlar

Bugün Artsakh'ı sadece kendi üreticisinin ülkesinde değil, aynı zamanda Rusya'nın birçok bölgesinde de satın alabilirsiniz. Birçok, değerlendirme tarafından değerlendirerek, bu votka alkol deneyimli bilenlere mükemmel bir hediye olarak satın.

Bu içecek, büyük bir özet,Özellikle Kafkas mutfağı olmak üzere birçok et yemeği ile mükemmel bir şekilde birleşti. Özel duyular istiyorsanız, bu votka fırında kuzu veya Ermeni hashlama ile servis edilebilir. Değerlendirmelerle yargılayarak, haşlanmış sebzeler, basturma veya kuşun karaciğeri ile mükemmel uyum sağlar.

Artsakh Ermeni votkasıdır. Dut, köpek ağacı votka Artsakh: eleştiriler, fiyat

Artsakh Ermeni votkasıdır. Dut, köpek ağacı votka Artsakh: eleştiriler, fiyat

Related news

 • LOKUMLU KURABİYE
 • İki Renkli Bağlamalı Örgü Modeli – Şiş İle Örgü Modelleri
 • Sağlıklı yaşam için öneriler
 • Suaygırı ve suaygırıları: bu memelilerin farklılıkları ve benzerlikleri

 • Artsakh Ermeni votkasıdır. Dut, köpek ağacı votka Artsakh: eleştiriler, fiyat 9

  Artsakh Ermeni votkasıdır. Dut, köpek ağacı votka Artsakh: eleştiriler, fiyat


  Artsakh Ermeni votkasıdır. Dut, köpek ağacı votka Artsakh: eleştiriler, fiyat 26

  Artsakh Ermeni votkasıdır. Dut, köpek ağacı votka Artsakh: eleştiriler, fiyat 3

  Artsakh Ermeni votkasıdır. Dut, köpek ağacı votka Artsakh: eleştiriler, fiyat 51

  Artsakh Ermeni votkasıdır. Dut, köpek ağacı votka Artsakh: eleştiriler, fiyat 21

  Artsakh Ermeni votkasıdır. Dut, köpek ağacı votka Artsakh: eleştiriler, fiyat 91

  Artsakh Ermeni votkasıdır. Dut, köpek ağacı votka Artsakh: eleştiriler, fiyat 32

  Artsakh Ermeni votkasıdır. Dut, köpek ağacı votka Artsakh: eleştiriler, fiyat 76