Aspirin Kardiyo hazırlığı: kullanım talimatları 18 18.02.2019, 02:23

"Aspirin Kardiyo" hazırlığı: kullanım talimatları

İlaç "Aspirin kardiyo" steroid değil,Analjezik ve antipiretik etki ile anti-inflamatuar ajan. İlacın ana maddesi trombositlerin agregasyonunu önleyerek tromboksanın çoğalmasını engelleyen asetilsalisilik asittir.aspirin kardiyo talimatı

Bu nedenle, sık vasküler vaskülerhastalıklar ilacı "Aspirin kardiyo" reçete. Kullanım talimatları, ajanın 300 mg oral yoldan alındığını göstermektedir. Ağrı sendromunu hafif ateşli, grip ve soğuk algınlığıyla antifiretik olarak hafifletmek ve kas ve eklemlerdeki ağrıyı gidermek için 1 gramlık bir doz reçete edilir.

İlaç "Aspirin cardio" kullanımı için endikasyon

Talimat uzmanların atanmasını gösteririnme ve myokard infarktüsü bir olasılık ile, iskemik ataklar transistor mustarip hastalarda çeşitli komplikasyonların önlenmesi ve ölüm için ilaç.kullanım için aspirin kardiyo talimatlarıTabletler hızlıca alınmalıdırDamar cerrahisi sonrası rehabilitasyon sırasında kalp atışı ve ayrıca arter (karotis), şant (aortokoroner) endarterektomi sonrası profilaksi amacıyla.

Tıbbi ürün "Aspirin kardiyo"kılavuzda, kardiyak ve vasküler patolojiler için risk altında olan hastalarda miyokardın (enfarktüs) tedavisi için uzun süreli iyileşme süresi ile birlikte derin ven trombozunun yanı sıra pulmoner emboli kullanımı önerilmektedir.

Aspirin Kardiyo yan etkileri

İlacı alan hastalardan geri bildirim,Bazen olumsuz fenomenlerin görünümünü gösterir. Gastrointestinal sistemde mide ve bağırsakta dispepsi, karın ağrısı, inflamasyon ve eroziv ülseratif lezyonlar görülebilir.

Ilacın aktif aktif madde yeteneğine sahiptirhematomlarda, idrar ve üreme sisteminin organlarından, diş etlerinden, burundan kanama riskini artırır. Salisilatlara duyarlılığı artmış olan hastalar, döküntü, kaşıntı, şişlik ve ürtiker şeklinde alerjik reaksiyonlardan muzdarip olabilirler.

"Aspirin kardiyo" ilacını almak için kontrendikasyonlaraspirin kardiyo yorumlar

Kullanım talimatları kullanımının yasaklanmasıaktif maddeye ve diğer salisilatlara karşı artan duyarlılığa sahip ilaç. Bu ilacın kronik astım, akut peptik ülser, şiddetli böbrek yetmezliği, hemorajik diyatezi, ciddi kalp yetmezliği ile tedavi edilmesi kabul edilemez. Metotreksat ile birlikte ve aynı zamanda hamileliğin 3. trimesterinde de hap almayın.

Aspirin Cardio kullanımı için özel koşullar

Kullanım talimatları dikkatlimaruz kalma antiromatizmal, tekrarlayan ve kronik ülserli hastalıklar ile anti-iltihabik, ağrı kesici maddeler, aynı zamanda, gastrik ve bağırsak kanaması tarihi, karaciğer ve böbrek fonksiyonu bozuklukları karşı aşırı duyarlılığı olan araçların kullanımı. Belki bir antikoagülan ile ilaç kullanımı. bir doktora danışmalısınız aspirin uzun süreli kullanımı ile ibuprofen çekmeden önce.

Aspirin Kardiyo hazırlığı: kullanım talimatlarıfotograflar galeriler resim Fotograf Goruntuler

Related news

 • Krepe Balyaj Nasıl Yapılır
 • Mezuniyet Abiye Modelleri 2019
 • Bal Badem Tatlısı

 • Aspirin Kardiyo hazırlığı: kullanım talimatları 15

  Aspirin Kardiyo hazırlığı: kullanım talimatları


  Aspirin Kardiyo hazırlığı: kullanım talimatları 85

  Aspirin Kardiyo hazırlığı: kullanım talimatları 37

  Aspirin Kardiyo hazırlığı: kullanım talimatları 1

  Aspirin Kardiyo hazırlığı: kullanım talimatları 71

  Aspirin Kardiyo hazırlığı: kullanım talimatları 83

  Aspirin Kardiyo hazırlığı: kullanım talimatları 70