Ataların paha biçilmez bilgeliği - rünlerin geleceğini tahmin etmek

Ataların paha biçilmez bilgeliği - rünlerin geleceğini tahmin etmek


Ataların paha biçilmez bilgeliği - rünlerin geleceğini tahmin etmek 65 13.02.2019, 08:47

Ataların paha biçilmez bilgeliği - rünlerin geleceğini tahmin etmek

Rünlerin ve rünik sanatı kökenleri köklüdüraşırı eski çağlarda. Futhark olarak da adlandırılan ilk rünik sistemin oluşumu MS 1. yüzyıldan kalmadır. Futhark, her biri belirli bir değeri sabitleyen 24 rünlerden oluşur. Koşlar koşullu olarak attas denilen 3 gruba ayrılırlar. Her 8 rün grubunda. Çok isim "Futhark" rünler atta ilk isimlerinin baş harflerinden oluşuyor olması ilginçtir. İlk yüzyılda kesinlikle bugüne kadar bize bilinen şekliyle runik sanatın oluşumu dönemi olarak düşünülebilir, ama kökenleri ve kendileri rünlerinin kökeni çok daha eski ve daha gizemli edilebilir.

rünler hakkında söylüyorum servet

İskandinav mitolojisine göre, rünler açıldıAğacın üzerinde asılı duran ve ölümle sınırın aşağısına yerleşen Odin sayesinde dünyamız. O zaman insanlarla paylaştığı bu sihirli sembolleri gördü. Bazı rünler semboller olarak düşünülür, bazıları tılsımlar olduğuna inanır, ancak rünlerin sadece onları kabul etmeye hazır olanlar tarafından açığa çıkarılmış ruhlardan başka bir şey olmadığı konusunda bir görüş vardır. Her neyse, rünik büyü popülerlik kazanıyor ve etkinliğini inkar etmek aptalca. Rünlerin yardımı ile hem bir kişiyi iyileştirebilir hem de yok edebilir, şans, sevgi ve refah çekebilirsiniz, ancak bütün bunları bir gecede de kaybedebilirsiniz. Bununla birlikte, birçok insan rünlerin sırlarına o kadar derine girmemiştir ki, birçoğu rünlerin servetini harcamakta ve orada durmaktadır.

Birçok rünik konuşma vardır vedüzenleri. Seçim daima, kişinin almak istediği çok detaylı bilgiye olduğu kadar yetenek ve yeteneklerine de bağlıdır. Rünlerde gelecek için en basit tahmin-gererek alabileceğiniz bir sorunun cevabıkese sadece 1 rün. Bunu yapmak için, gereksiz düşüncelerden kurtulmanız, sizi rahatsız eden ve rünleri sorgulamaya odaklanması gerekir. Kehanet sonuçlarını köklü bir şekilde değiştirebildiğinden, uzatacağınız ve sorunuzun yanıtı ve doğrudan veya ters çevrilmiş konumu çok önemlidir.

gelecek için söylüyorum servet

Rünlerde gelecek için ilginç bir kehanet,Yeni başlayanlar için bile erişilebilir olan "Üç Kızkardeşler" denir. Kurallar, 1 rünün kehanetinde olduğu gibi aynıdır: Bilinci serbest bırakmanız, belirli bir soruna odaklanmanız ve rünleri sormanız gerekir. Sonra torbadan 3 rün çıkarın ve sağdan sola sıraya koyun. Sağ rün durumu açıklar, ortadaki sembol size bir çıkış yolu sunar, ardından ne yapmanız gerektiğine dair tavsiyeler verir. Üçüncü rune, rune'nin tavsiyesine uyarsanız çabalarınızın sonucunu gösterir.

Geleceğin servetiyle popülerlik kazanıyorSadece tutumlarla ilgili rünleri tahmin etmekle yetinmek. Falcılık yöntemi, 1 rünün kehanetinde olduğu gibi basittir ve prensibi hemen hemen aynıdır. Herhangi bir runik şans söylemenin asıl amacı, soruyu açık bir şekilde formüle etmek ve mümkün olduğunca konsantre olmaktır. Rünlere rastlarken, belirli bir kişiye odaklanın, resmini görselleştir. Uzatılmış bir polar, kendisini tutum, mutlu birlik olasılığı, ilişkilerinizin gelişmesini engelleyen bir problem olarak nitelendirir. Bilgilerin doğası doğrudan sorulan soruya bağlıdır.

ilişkiler üzerinde runes tarafından kehanet

Genel olarak kabul edilen görüşe göre, runes olabilirSadece bu sistemle temas halinde olan ve her sembolün değerlerinin en küçük tonlarını bilenler için çalışın. Ancak, yukarıda anlatılan rünlerde geleceğe dair en basit tahmin, herkes tarafından yapılabilir. Asıl önemli olan, herhangi bir tahminin temel kurallarını tam olarak takip etmektir: net bir soru, konsantrasyon, servet başarısının başarısına olan inanç.

Ancak, bu işletmeye yeni iseniz, her şeyden önceEn azından bazı teorik temeller kazanmak, koşumların değerlerini tanımak ve her bir koşuyu kendinizin “hissetmeye” çalışmanız gerekir. Rünlerdeki geleceği tahmin etmek ne kadar basit olursa olsun, aslında, sonucun yorumlanması en zor ve sorulara neden olur. Her bir efendi, her koşuya kendi yolunda davranır, bu yüzden tüm sorularınıza doğru ve ayrıntılı cevaplar almak için tembel olmayın ve runerlerin sırlarını kavramayın.

Ataların paha biçilmez bilgeliği - rünlerin geleceğini tahmin etmek

Ataların paha biçilmez bilgeliği - rünlerin geleceğini tahmin etmek

Related news

 • Biraz Motivasyon Biraz TEDx: Sahip Olduğumuz Kadar Değil, Ürettiğimiz Kadar Yaşarız
 • Arz ekonomisi ... Ekonomide arz ve talep
 • Unutulmaya Yüz Tutmuş Dantelli Pike Takımı
 • Van’ın tarihi güzellikleri

 • Ataların paha biçilmez bilgeliği - rünlerin geleceğini tahmin etmek 41

  Ataların paha biçilmez bilgeliği - rünlerin geleceğini tahmin etmek


  Ataların paha biçilmez bilgeliği - rünlerin geleceğini tahmin etmek 1

  Ataların paha biçilmez bilgeliği - rünlerin geleceğini tahmin etmek 78

  Ataların paha biçilmez bilgeliği - rünlerin geleceğini tahmin etmek 21

  Ataların paha biçilmez bilgeliği - rünlerin geleceğini tahmin etmek 85

  Ataların paha biçilmez bilgeliği - rünlerin geleceğini tahmin etmek 81

  Ataların paha biçilmez bilgeliği - rünlerin geleceğini tahmin etmek 88