Büyük Kepçe (Novosibirsk): ticaret ve sergi kompleksinin gözden geçirilmesi 87 24.01.2019, 10:30

"Büyük Kepçe" (Novosibirsk): ticaret ve sergi kompleksinin gözden geçirilmesi

2007 yılında, 70.000 metrekareden fazla alan. m yeni bina hipermarket "Big Bear" açıldı. Mağaza açılışı için Novosibirsk raslantı olarak seçilmedi: bir buçuk milyonluk nüfusa sahip bölgesel merkez böyle bir ticaret platformuna çok ihtiyaç duyuyordu. Mağazanın açılışı şehrin hayatında büyük bir olaydı.

büyük ayı novosibirsk

çeşit

"Big Bear" (Novosibirsk) teklifleriinşaat ve onarım için çok çeşitli malzemeler. Sıfırdan bir ev inşa etmek veya dairenizi bir tasarım standardı haline getirmek için her şey var. Hipermarketin büyük bir bölgesinde 300'den fazla mağaza yer almaktadır. Bunlar arasında münhasır mallar sunan markalı butikler ve fiyatları ortalama fiyatlardan daha düşük tutan bütçe pavyonları bulunmaktadır. Örneğin, binanın tüm bodrum katmanı, ekonomi sınıfı mobilyalarını tedarik eden girişimciler tarafından işgal edilmektedir. İkinci katta alım yapmak, bir yatak odası ya da çocuk el yapımı bir set vermek için oldukça gerçekçi.

Ticaret ve sergi kompleksinde aynı zamanda "BüyükMedveditsa "(Novosibirsk), sadece satın alım yapmakla kalmaz, aynı zamanda ister streç tavan, ister sıhhi tesisat olsun, isterse bir şömine olsun, tüm montaj ve kurulum hizmetlerini sipariş edebilirsiniz.

hizmet

Burada birinci sınıf hizmet sağlama konusunaGenel olarak ciddiye yaklaşır. Ziyaretçilerin rahatlığı için Kalinin Meydanı'ndan her 20 dakikada bir ücretsiz özel otobüs kalkmaktadır. Artırılmış kapasiteye sahip donanımlı park, alışveriş yaparken kişisel ulaşımın kaderi konusunda endişelenmenize izin vermez. TVC'nin üçüncü katında "Big Bear" (Novosibirsk), önerilen yedi bankadan herhangi birinde bir kredi beklemeden hızlı ve hızlı bir şekilde para kazanmanızı sağlayan tek bir kredi bölgesidir.

Temsil edilen tüm mağazalarda malların yüklenmesi ve montajı için servisler sipariş edilebilir. Teslimat sadece Novosibirsk'te değil, aynı zamanda yakın şehirlerde ve bölgesel merkezlerde de gerçekleştirilmektedir.

büyük ayı novosibirsk çizim

hisseleri

Düzenli olarak düzenlenen sınavlar ve yarışmalarDaha fazla alıcı çekmek için en iyi yol olarak kabul edilir. Bu alışveriş kompleksi "Big Dipper" (Novosibirsk) için bir sır değil. Burada değerli ödüller çizmek, geleneksel olarak yılda birkaç kez yapılır. Katılımın ana koşulu belli bir miktar malın satın alınmasıdır. Örneğin, 2013 yılında sınavın ana ödülü, yeni bir binadaki bir apartmanın yanı sıra "Büyük Kepçe" nin dükkanlarından pahalı hediyelerdi. 2014 yılında çekilişte akıllı telefon Iphone 5S ve diğer sürprizler oldu. Sadece alıcı olmakla kalmaz, aynı zamanda sosyal ağlarda mağaza sayfalarına da abone olabilirsiniz.

yorumlar

Herhangi bir çıkış için en iyi reklamiyi müşteri görüşü. Yerel forumda yapılan anket sonuçlarına göre, alışveriş için en popüler yerlerden biri "Büyük Ayı" (Novosibirsk) kompleksiydi. Mağaza ile ilgili yorumlar çoğunlukla olumlu. Alıcılar, farklı fiyat kategorilerinde çok sayıda ürün seçtiklerini, tek bir yerde onarım için gereken her şeyi satın alma fırsatını yakaladılar. Pozitif değerlendirme ayrıca alışveriş merkezinde yer alan kafe "Olivka" ve "Kahve değirmeni", ikinci katta bir çocuk oyun alanı ile kazanılır. Hala insanlar sosyal ağlarda çevrimiçi mağaza temsilcilerine soru sorma fırsatını beğeniyor.

büyük ayı novosibirsk yorumlar

Eleştiri çoğunlukla gençlerin dudaklarından duyulur."Büyük Kepçe" eksikliğini anlayan anneler, binadaki tekerlekli sandalyeler ve yolcu asansörleri için rampa yapıyorlar. Gençler, kompleksteki kablosuz internet sinyalinin zayıf alımından şikayet ediyorlar. Ayrıca yerel mağazalarda niteliksiz danışmanlara, erişim yollarının tatmin edici olmayan koşullarına ve ücretsiz otopark için gerekli yer sayısının eksikliğine atıfta bulunulmaktadır.

Büyük Kepçe (Novosibirsk): ticaret ve sergi kompleksinin gözden geçirilmesiresim fotograflar

Related news

 • Çiçekçi için önemli bir soru: ne zaman lale bitkileri
 • Genel
 • MEKİK OYASI KALP MODELİ YAPIMI

 • Büyük Kepçe (Novosibirsk): ticaret ve sergi kompleksinin gözden geçirilmesi 79

  Büyük Kepçe (Novosibirsk): ticaret ve sergi kompleksinin gözden geçirilmesi


  Büyük Kepçe (Novosibirsk): ticaret ve sergi kompleksinin gözden geçirilmesi 46

  Büyük Kepçe (Novosibirsk): ticaret ve sergi kompleksinin gözden geçirilmesi 82

  Büyük Kepçe (Novosibirsk): ticaret ve sergi kompleksinin gözden geçirilmesi 73

  Büyük Kepçe (Novosibirsk): ticaret ve sergi kompleksinin gözden geçirilmesi 32

  Büyük Kepçe (Novosibirsk): ticaret ve sergi kompleksinin gözden geçirilmesi 77

  Büyük Kepçe (Novosibirsk): ticaret ve sergi kompleksinin gözden geçirilmesi 27

  Büyük Kepçe (Novosibirsk): ticaret ve sergi kompleksinin gözden geçirilmesi 57