Büyükannesine layık görülen torun Stas Pyekhanın biyografisi

Büyükannesine layık görülen torun Stas Pyekhanın biyografisi

21.04.2019

Büyükannesine layık görülen torun Stas Pyekhanın biyografisi 85

Büyükannesine layık görülen torun Stas Pyekha'nın biyografisi

Stas Peha "yıldız" ailesinde doğan,biyografisi bu makalenin ana konusu olacak olan sanatçı olmaya yardımcı olamadı. Gösteri işinde kariyer, bir meslek seçerken ona en iyi seçenekti, ayrıca, kullanılması gereken harika bir müzik eğitimi gördü.

Stas Pyekhi'nin biyografisi: çocukluğunda bir şarkıcıStas Peha biyografisi

Gelecekteki sanatçı 1980'de ışık yaktı, 13Ağustos ayının. Anneannesi Edita Pyekha'nın adı bir zamanlar tüm ülkede sarsıldı, birkaç kişi onu duymamıştı; Anne - Ilona Bronevitskaya - aynı zamanda tanınmış bir oyuncu, radyo ve TV sunucusu, pop şarkıcısı; baba Stas - Herculis Petras - profesyonel caz müzisyeni. Bu ortamda çocuğun geleceği önceden belirlendi. Yedi yaşında, daha sonra Gnesins'in çeşitli ve caz okulunda kayıtlı olan Glinka Choral Koleji'nde okumaya başladı. Büyükanne çocuğu sık sık onunla tura çıkardı. Edita Stanislavovna torununun gelişimine büyük katkı sağladı. Ve hatta adı verdi. Stas, dedesi Edita Pieha'nın babası adına onurlandırıldı. Yedi yıla kadar babasının soyadı vardı, ancak büyükannesi, savaş sırasında kopuş olan ailenin dirilmesi uğruna soyadını onun adıyla değiştirdi. Stas Biyografisi Pieha, okuldan sonra "yıldız" akrabalarının ayak izlerini takip etmek istemediği ilginç bir gerçek içeriyor - kuaför olmak istedi. Bu beceriyi Moskova'daki en iyi İspanyol okullarından birinde okudu. Stilistin diplomasını alan Stas, yaklaşık üç yıldır Moskova salonlarından birinde bir kuaför olarak çalıştı ve aynı zamanda bütün yakınlarını ve arkadaşlarını kesti.stas pieha biyografisi

Stas Pyekha'nın biyografisi: "Star Factory"

Stas'ın önlemek için her türlü çabayı göstermesine rağmen"Yıldız" kaderi, genler geçti. Kendisini şarkıcı olarak denemeye karar verdi ve 2004'te Birinci Kanal'da düzenlenen "Star Factory - 4" televizyon şovunun katılımcılarından biri oldu. Projede, gelecekteki sanatçı, Stas için ilk hit olan "One Star" u yazan besteci Victor Drobysh ile tanıştı. Adam şov için soru formunu doldurduğunda, kiminle düet söylemek istediğini sorduğunda, Valeria ile bunu cevapladı. Ve çok yakında arzusu gerçekleşti - şovun konserlerinden birinde o şarkıcıyla birlikte bir düette seslendirdi. Stas, projede şarkı söyleyecek kadar şanslıydı ve çocukluk idolü Ken Hensley'le birlikte. Pyekha ilk üç "üreticiye" girdi ve onun için çok değerli bir ödül aldı - ilk solo albümü üretti.

Stas Pyekhi'nin biyografisi: popülerlikstas pieha biyografi karısı

2005 yılında şarkıcı ilk albümünü çıkardıyazarın şarkılarını da içeren "One Star" unvanını taşıyordu. ödül töreninde MTV Rus Müzik Ödülleri Stas Peha ve şarkıcı Valeria düet şarkı için "Üzgünsün," ödülünü "en iyi şarkı için." Şu anda aktör kurşun performansları, yaşamak için ek olarak, o karikatürler dile getirdi ve filmde rol aldı. O - yetenekli bir insan yetenekli ve beklendiği gibi tüm - diğer şeyler arasında, hem de kendi şiirlerini Stas Peha bir koleksiyon yayınladı.

Biyografi: eş ve kişisel hayat

Sahneye dokunmayan her şey sanatçıyı tercih ediyorSahneleri geride bırakmak Smirnova Victoria ile olan ilişkilerini kopardıktan sonra, adam uzun süredir acı çekti ve kişisel hayatında kimsenin bulunmasına izin vermemeye karar verdi. Ancak yakın tarihte basın, Stas'ın evli olduğunu öğrendi. Aktör soyadı PehA duruyor pasaportlarına, büyükannesi, annesi ile Vitebsk "Slav Bazaar" ve bazı Natal geldi. Şarkıcının annesi Ilona Bronevitskaya, oğlunun gizli evlilik gerçeğini doğruladı, ancak ona yorum yapmadı.

Büyükannesine layık görülen torun Stas Pyekhanın biyografisi

Büyükannesine layık görülen torun Stas Pyekhanın biyografisi

Related news

 • Pratik Pizza Margarita Tarifi
 • Ahşap çubuklar: çeşitleri, uygulamaları
 • Celestial Swallows filmi: aktörler ve roller, komplo
 • Hamileliğin İlk 3 Ayında Karşılaşılabileceğiniz Sorunlar
 • Doğum sırasında nasıl doğru nefes alabilirim

 • Büyükannesine layık görülen torun Stas Pyekhanın biyografisi 87

  Büyükannesine layık görülen torun Stas Pyekhanın biyografisi


  Büyükannesine layık görülen torun Stas Pyekhanın biyografisi 45

  Büyükannesine layık görülen torun Stas Pyekhanın biyografisi 7

  Büyükannesine layık görülen torun Stas Pyekhanın biyografisi 69

  Büyükannesine layık görülen torun Stas Pyekhanın biyografisi 65

  Büyükannesine layık görülen torun Stas Pyekhanın biyografisi 97

  Büyükannesine layık görülen torun Stas Pyekhanın biyografisi 81

  Büyükannesine layık görülen torun Stas Pyekhanın biyografisi 28

  Büyükannesine layık görülen torun Stas Pyekhanın biyografisi 74

  Büyükannesine layık görülen torun Stas Pyekhanın biyografisi 93

  Büyükannesine layık görülen torun Stas Pyekhanın biyografisi 13

  Büyükannesine layık görülen torun Stas Pyekhanın biyografisi 28

  Büyükannesine layık görülen torun Stas Pyekhanın biyografisi 75

  Büyükannesine layık görülen torun Stas Pyekhanın biyografisi 81

  Büyükannesine layık görülen torun Stas Pyekhanın biyografisi 61