Başka bir Beeline abonesinin bakiyesini kontrol etmek için 87 29.01.2019, 12:08

Başka bir Beeline abonesinin bakiyesini kontrol etmek için?

Kullanıcının her zaman kendi ile iletişim kurmasını sağlamak.yakın arkadaş, arkadaş ve akrabalarıyla "Beeline" operatörü müşterilerine özel bir hizmet sunma olanağı sunar. Yardımıyla başka bir abonenin dengesini öğrenebilirsiniz. Bu, yalnızca numaranın durumunun farkında olmamakla kalmaz, aynı zamanda hesaptaki fon miktarı sıfır eğilimi gösterdiği zaman kurtarma işlemine de girecektir. Bu seçeneği nasıl doğru kullanabilir ve tüm istemciler tarafından kullanılabilir mi? Bu, mevcut makalede ayrıntılı olarak ele alınacaktır.

Hizmetin tanımı

Başka bir Beeline abonesinin bakiyesi bulunabilirneredeyse birkaç tuş vuruşuyla. Bununla birlikte, önce cep dengesi ile ilgilenen kişinin rızasını almalısınız. Bunu nasıl yaparsın? Bu aşağıda tarif edilecektir.başka bir abonenin dengesi

Başka birinin hesabının durumunu kontrol etmeseçeneği başarıyla etkinleştirdikten sonra numaralar bir USSD isteği girerek gerçekleştirilir. Yalnızca seçenek etkinleştirildikten sonra, numara eklenir ve SIM kart sahibinin izni alındığında kullanılabilir. Numarasını diğer aboneler tarafından kontrol edilen kişinin böyle bir fırsatı kolayca reddedebileceğine dikkat çekiyoruz. Bu nedenle, istekten kurtulamıyorsanız ve hesapta kaç ruble olduğunu öğreniyorsanız, dün bu işlem gerçekleştirilse de, büyük olasılıkla müşteri onayınızı geri çekmiştir.

Hizmetin kime sunuluyor?

Herkes başka bir abonenin bakiyesini açıklığa kavuşabilir"Beeline"? İletişim sağlayıcısı tarafından sağlanan herhangi bir seçenekte olduğu gibi, "Sevdiklerinin Dengesi" hizmeti, kullanmaya başlamadan önce kendinizi tanımanız gereken birkaç nüans ve özelliklere sahiptir.

 • Müşteriler, koşulları ne olursa olsun (bireyler / kurumsal müşteriler) peşin ödenen ödeme sistemine bağlanabilir.
 • Sayıyı sadece siyah-sarı operatörü kullanan müşteriler için kontrol edebilirsiniz.

başka bir abonenin dengesini nasıl bulabilirim?

 • Kişi sayısı üzerinde bir sınır var,başka bir numara hesabının durumunu kontrol etme hakkı olan kimseler - 3 sayıya izin verilir. Yeni bir müşteri eklemek için öncelikle bir aboneyi, yetkinin verildiği numara listesinden çıkarmalısınız.
 • Başka bir Beeline abonesinin bakiyesini nasıl bulursanız,Ona izin alınmadı mı? Bu durumda, yanından bir yanıt beklemek gerekecek. Aksi takdirde, bakiyeyi kontrol etme işlevselliği kullanılamaz.
 • Hizmet ücretli değildir (bakiye bakımı taleplerinin gönderilmesi ve gönderilmesi ücretlendirilmez). Bir numara eklemek için yalnızca para ödemek zorundasınız.

Yararlı olabilecek bir seçeneği kontrol etme komutları

Başka birinin bakiyesini kontrol eden müşteriler içinabone "Beeline" ve kullanıcıları için sayıları takip edilen durumlar için, seçeneği kontrol etmek için bazı kombinasyonlar faydalı olacaktır. Servis, menü * 131 * aracılığıyla kontrol edilir. Belirli bir komutu oluşturmak için, istediğiniz aksiyona karşılık gelen ikinci yıldızın ardından numarayı yazmalısınız:

 • 1 - izin gönderme (komutu tam olarak şöyle görür: * 131 * 1 * <sayı 10 haneli biçimde>;

başka bir abonenin dengesini kontrol etme

 • 0 - daha önce gönderilen iznin incelenmesi, sonraSıfır tekrar, dengeyi kontrol etme hakkından yoksun bırakılan kişinin numarasını belirten yıldız simgesini ayarlamanız gerekir (hizmeti tamamen devre dışı bırakmanız ve numaranızın dengesini kontrol etmemeniz gerekiyorsa, * 131 * 0 # komutu üretmeniz gerekir);
 • 9 - numaranızın dengesini kontrol etme hakkına sahip olan kişilerin listesini görüntüleyin;
 • 5 - dengesini görüntülemek için izin talebinde bulunmak (örneğin, * 131 * 5 * 9066660066 #).

Başka bir Beeline abonesinin bakiyesini nasıl kontrol edebilirim?

Yani, herSevilen birinin dengesini kontrol etmek için bir komutun aşamaları, her seferinde bu diziye girmemek için kişi listesine girilebilir. Talep: * 131 * 6 * <SIM kartın numarası>. Önceki durumlarda olduğu gibi, sadece on rakam girilmelidir (Şekil 8 hariç).

Başka bir Beeline abonesinin bakiyesini kontrol etmek içinfotograflar resim galeriler Goruntuler

Related news

 • Okul İçin Harika İki Farklı Makyaj Bilgileri
 • Putinin yardımcısı Kojin: S-400 füzeleri için Türkiyeye kısmi finansman sağlanacak
 • Aracın sorunsuz yeniden düzenlenmesi

 • Başka bir Beeline abonesinin bakiyesini kontrol etmek için 16

  Başka bir Beeline abonesinin bakiyesini kontrol etmek için


  Başka bir Beeline abonesinin bakiyesini kontrol etmek için 63

  Başka bir Beeline abonesinin bakiyesini kontrol etmek için 44

  Başka bir Beeline abonesinin bakiyesini kontrol etmek için 99

  Başka bir Beeline abonesinin bakiyesini kontrol etmek için 15

  Başka bir Beeline abonesinin bakiyesini kontrol etmek için 81

  Başka bir Beeline abonesinin bakiyesini kontrol etmek için 12

  Başka bir Beeline abonesinin bakiyesini kontrol etmek için 68