Başvuranın referans kitabı. Irkutsk Üniversiteleri 47 23.02.2019, 14:35

Başvuranın referans kitabı. Irkutsk Üniversiteleri

Bir sürü genç Irkutsk'a geliyorMezuniyet sonrası ikincil bir özel eğitim almak. Bu şehirde çeşitli arastırma uzmanlık alanları sunan farklı eğitim kurumları var. Bunlardan biri İrkutsk kolejleri. 9. sınıfın ardından başvuranlar işe alınır. İlk iki eğitim yılı, okul müfredatının dersi ile eşleştirilir. Bundan sonra öğrenciye sertifika verilir. Üçüncü ve dördüncü yıllarda sadece profil eğitimi yapılır. Diplomanın savunmasından önce, işletmede uygulama yapılması gereklidir. Irkutsk bazı kolejler mezun olduktan sonra öğrencilerini ayarlarlar, ancak eğitimlerine devam etme arzusu varsa, orta öğretim ihtisas diplomasıyla herhangi bir profil üniversitesine girebilirsiniz.

Irkutsk Ekonomi ve Turizm Koleji

Bu kurum,aşağıdaki uzmanlık alanları: turizm, yönetim, otel hizmetleri, yanı sıra sosyal hak ve organizasyon. yazılımı. Üniversite nispeten yakın bir tarihte kuruldu. Öğrencilerin öğretiminde nitelikli pedagojik personelin özel önemi yeni teknolojiler kullanır. Unutulmamalıdır ki hemen hemen tüm Irkutsk kolejleri modern standartları karşılamaya çalışmaktadır.

Eğitim kurumunun öğretmenleri arasındaBilim adayları bilimsel derecesine sahip uzmanlar, onurlandırılmış coğrafyacılar, Rusya gezginleri. Yerleşik olmayan çocuklara bir pansiyon verilmektedir, öğrencilerin boş zamanları için özel ilgi gösterilmektedir - hizmetlerine turist kulüpleri, bölümler.

Irkutsk Havacılık Teknik Okulu

irkutsk kolejleri80 yılı aşan bir geçmişi nedeniyle, teknik okuluçak mühendisliği alanında birinci sınıf uzmanlar üretmeye devam ediyor. Öğrenciler bir dizi temel bilgi alırlar. Çok dikkat sadece teorik temelde değil aynı zamanda pratik olarak da ödenmektedir. Ve böyle bir yaklaşım mezunlar için çok önemlidir ve bir iş başvurusunda çok takdir edilmektedir. Bununla birlikte, bu eğitim kurumu, Irkutsk'daki diğer üniversiteler gibi, öğrencileri mümkün olduğunca hazırlamaya ve böylece gelecekte alanlarında profesyonel olmaya çalışıyor.

Eğitimin başlangıcından itibaren kızlar ve erkekler geçerŞehirdeki işletmelerde uygulama. Baikal Bölgesi Eğitim Bakanlığı istatistiklerine göre, bu teknik okul mezunları arasında, bölgedeki uzmanlık alanlarında çalışanların yüzdesi en yüksektir.

Irkutsk Tarım Teknik Okulu

9. Sınıfdan Sonra Irkutsk Üniversitelerimuhasebe, tarım, ticaret, kinoloji ve veteriner hekimliği yanı sıra tarım ürünlerinin çeşitli üretim teknolojisi: Bu kurum bu tür uzmanlık öğrencileri alıyor.

Eyalet teknik okul başvuranlara teklif verirhem bütçe hem de ücretli yerler. Kolejde 350 kişilik bir pansiyon var. Akademik borçları bulunmayan bütçe biçiminde olan öğrencilere şehir bütçesinden burs ödenir.

Bu kurum, üniversitedeki tek üniversitedir.floristics'in uzmanlık alanlarında eğitim gören bölge. Günümüzde bu meslek mensuplarının uzmanları talep görüyor. Irkutsk'daki tarımsal teknik okul da dahil olmak üzere tüm kolejler, yazışma kursları sunuyor, bu da öğrencilerin çalışması için çok uygun.

Başvuranın referans kitabı. Irkutsk ÜniversiteleriFotograf fotograflar

Related news

 • Angelina Jolie Hakkında Bilmediğiniz 15 İlginç Şey
 • Ara Güler son yolculuğuna uğurlanıyor
 • Benjamin Tettehde sıcak gelişme Galatasaray kabul etti

 • Başvuranın referans kitabı. Irkutsk Üniversiteleri 4

  Başvuranın referans kitabı. Irkutsk Üniversiteleri


  Başvuranın referans kitabı. Irkutsk Üniversiteleri 14

  Başvuranın referans kitabı. Irkutsk Üniversiteleri 81

  Başvuranın referans kitabı. Irkutsk Üniversiteleri 88

  Başvuranın referans kitabı. Irkutsk Üniversiteleri 50

  Başvuranın referans kitabı. Irkutsk Üniversiteleri 75

  Başvuranın referans kitabı. Irkutsk Üniversiteleri 45