Bayan takunyaları: zamanımızın nüansları ile bir klasik

Bayan takunyaları: zamanımızın nüansları ile bir klasik


Bayan takunyaları: zamanımızın nüansları ile bir klasik 57 16.03.2019, 09:49

Bayan takunyaları: zamanımızın nüansları ile bir klasik

Kadın takunyaları bazen çokKlasik olmayan, ayakkabıların bu sınıfa ait olduğunu söylemek bile zor. Sabo şimdi sadece kalın tabanlar üzerinde değil, aynı zamanda bir topuk ile ya da kesinlikle, herhangi bir yükseklik ve şekil olmadan, oldukça ince. Çoğu zaman, doğal malzemeler, ayakları ve hijyeni iyi bilinen bir rahatlık sağlayan, onların üretimi için kullanılır. Ahşap taban, teri mükemmel bir şekilde emer ve hava girmesini sağlar, böylece ayaklar sıcak havalarda bile kuru kalır. Bu arada, bu ayakkabılar, su birikintileri biçimindeki engellerin üstesinden gelmek için gerekli olan yağmurda ve yağmurda mükemmel bir şekilde yardımcı olur.kadın takunya

Kadın takunyaları, sandalet ve ayakkabıların yerini başarıyla almıştır. Yüksek topuk nedeniyle çok zarif görünüyorlar. Fakat ayakların sağlığı için böyle ayakkabıların ideal bir seçim olmadığını anlamalısınız. Uzamış aşınma, bacakların ve omurganın eklemleri üzerindeki yüksek yük ile ilişkilidir ve kan dolaşımının ihlaline ve osteoporozun olası gelişmesine yol açar. Bunu önlemek için, en uygun ayakkabı ile tıkanıklık seçmek için gereklidir.

kadınlar için ayakkabıSabo (kadın ayakkabısı) bazılarıAvrupa'da ulusal kostümler. Başlangıçta çoğunlukla çalışan insanlar tarafından giyilen tahta ayakkabılardı. Geleneksel olarak, kavak, kayın, söğüt, huş ağacı ve diğer türler tabanların üretimi için kullanılmıştır. İsim sabot (fr.) 'Dan gelir, ancak bu tür ayakkabıları diğer isimlerle karşılayabilirsiniz. Hollanda'da, örneğin, Litvanya'da klopy denir - klupesy, İngiltere'de - takunya.

Bu ayakkabıda şehir yollarında yürüyebilirsiniz,ve kulüpte dans etmek, çünkü çok kararlı ve rahat. Kıyafet kodunun takılmasının işe yaramadığını, ancak kıyafetlerin iş tarzıyla birleştirilmediğini, çünkü yine de terlik gibi kaldıklarını belirtiyorlar. Sadece çıplak ayak üzerinde giyilen günlük yazlık ayakkabılar. Çoraplar, taytlar, parçalar ve çoraplar kabul edilemez öğelerdir.

Kadın takunyaları mükemmel bir şekilde pantolon, kapris veyakısa şortlar. Bu tür ayakkabılar ile özellikle iyi olan geniş pantolonlardır. Onlarla ve eteklerle daha az organik görünmeyecek. Takunyaları, yarısı uzunlukta uçan bir etekle birleştirirseniz, özgür ve ilginç bir hippi tarzı elde edeceksiniz.kadın yüksek topuk ayakkabıAşı, bacağını görsel olarak uzatır ve şekil verir.narinlik. Genel olarak, topuk üzerindeki herhangi bir kadın ayakkabısı görüntü zarafetini verir. Sabo genellikle deri veya süet, daha nadiren - patent derisinden. Topuktalarsa, o zaman ayakkabıların dış etkisine yol açmazlar. Bu durumda çok daha kararlı olacaklar. Keskin ayak parmağı ile siyah kadın takunyaları çok zarif ve herhangi bir giyim tarzı ile kombine edilir.

Ayakkabılar yaz olduğu için,en parlak tonları. Sabot sadece tek renkli değil, aynı zamanda baskılarda veya bezelyelerde de şeritler halinde. Çoğu zaman, dekorasyon perforasyon şeklinde, çiçek süsleri veya dantel desenleri uygulayarak yapılır. Bu ayakkabılardaki metal en azından kullanılır. Tabanlar, bir ağacın altında, bir örgü örgüsü şeklinde bir mantar ile dokulu olabilir.

Satın alırken, topuktan emin olunAsılma, çünkü arka açık. Onlar boyutuna uygun, düzgün, istikrarlı ve rahat bakmak emin olmak için sevdim takunya gitmek emin olun.

Bayan takunyaları: zamanımızın nüansları ile bir klasik

Bayan takunyaları: zamanımızın nüansları ile bir klasik

Related news

 • Seni Kimler Aldı son bölüm izle
 • Ege Bölgesi Nişan Adetleri
 • Uluslararası Ankara Kukla Festivali Başlıyor
 • Şizofreni ile ergenliği karıştırmayın
 • Dakikası 2.5 TL’ye konaklama deneyimi

 • Bayan takunyaları: zamanımızın nüansları ile bir klasik 87

  Bayan takunyaları: zamanımızın nüansları ile bir klasik


  Bayan takunyaları: zamanımızın nüansları ile bir klasik 42

  Bayan takunyaları: zamanımızın nüansları ile bir klasik 48

  Bayan takunyaları: zamanımızın nüansları ile bir klasik 57

  Bayan takunyaları: zamanımızın nüansları ile bir klasik 41

  Bayan takunyaları: zamanımızın nüansları ile bir klasik 55

  Bayan takunyaları: zamanımızın nüansları ile bir klasik 1

  Bayan takunyaları: zamanımızın nüansları ile bir klasik 51

  Bayan takunyaları: zamanımızın nüansları ile bir klasik 43

  Bayan takunyaları: zamanımızın nüansları ile bir klasik 70

  Bayan takunyaları: zamanımızın nüansları ile bir klasik 7

  Bayan takunyaları: zamanımızın nüansları ile bir klasik 14

  Bayan takunyaları: zamanımızın nüansları ile bir klasik 50

  Bayan takunyaları: zamanımızın nüansları ile bir klasik 97