Bebek için dereotu vodichka kolik kaldıracak

Bebek için dereotu vodichka kolik kaldıracak

19.04.2019

Bebek için dereotu vodichka kolik kaldıracak 29

Bebek için dereotu vodichka kolik kaldıracak

bebekler için dereotu votkaGenç anneler genellikle panikYeni doğmuş, hastaneden geldikten birkaç hafta sonra, karın ağrımasına başlıyor. Ancak, endişelenmeyin, eğer bebek güçlü bir şekilde çığlık atarsa, kızarır, bacaklarını sıkar ve hepsi acı ile buruşur! Bununla birlikte, hemen hemen her anne buna hazır olmalıdır.

Pediatride bu norm

Yenidoğanda alıştırma sürecigastrointestinal sistem yeni yaşam koşullarına ve ayrıca gıda alımına sıklıkla artan gaz oluşumu ve sonuç olarak şişkinlik ile eşlik eder. Sonuç olarak, bebek de pediatride norm olarak kabul edilir bağırsak kolik geliştirmek.

Istırabı hafifletmek için, dereotu bebekler için su ile yardımcı olacaktır. Bu, zamana göre kontrol edilir, büyükannelerimiz tarafından uygulandı ve bugün çocuk doktorları çocuklara reçete yazıyor.

dereotu demlemek nasıl

Dereotu vodichku nasıl yapılır?

Kendin yapabilirsin, ama onu satın alabilirsineczane. Dereotu su hazırlamanın ev yapımı bir yolu elbette daha az maliyetli olacaktır. Bunu yapmak için, demlemek gerekecek dereotu tohumlarına ihtiyacınız var.

Dere vodichku nasıl demlenir? Bir çay kaşığı dereotu tohumu alır ve bir bardak (200 ml) kaynar su ile doldururuz. Yaklaşık bir saat ısrar ediyoruz, sonra süzülüyoruz. Her gün daha iyi pişirin ve taze olsun.

Bebekler için dereotu su olabilirbaşka bir şekilde hazırlanmış. Rezene yağı eczaneden satın alınır ve 0.05 g saflaştırılmış su içinde seyreltilir. Bu çözümü 30 gün içinde kullanabilirsiniz. Rezene, tohumları dereotu tohumlarına çok benzeyen bir tıbbi bitkidir. Rahatlatıcı, antibakteriyel ve antispazmodik bir etkiye sahiptir, bu nedenle sadece çocuklarda artmış gaz üretiminin tedavisinde değil, aynı zamanda başka amaçlarla kullanılan ilaçlarda da kullanılırlar.

Dereotu suyunun alınması için prosedür

Ile pişirilen bebekler için dereotu vodichka,Bütün koşulları hesaba katarak, günde 3 kez, tercihen beslendikten sonra veya beslemeler arasında verilir. Bir çay kaşığı ile başlamalıdır. Alerjik reaksiyon olmadığından emin olduktan sonra dozu artırabilir ve dereotu suyunu doğrudan şişeden verebilir veya karışıma karıştırabilirsiniz. Ama eğer bebek emziriyorsa, o zaman dereotu vodichka ile içmeye devam edin, bir çay kaşığı yardımı ile olmalı, günde en fazla 6 kez alım sayısını arttırın.

Bağırsak kolik 15 dakika sonra sakinleşmeye başlardereotu yapmak nasıldereotu su aldıktan sonra.

Dereotu suların analogları

Grudnichka için dereotu vodichka - sadeceBağırsak kolik ile başa çıkmaya yardımcı olabilecek bir ilaç. Eczaneler özel çaylar ve rezene meyve dayanmaktadır diğer bazı ürünler satmak. Örneğin, kuru bir formda çay torbalarda paketlenmiş satılan bilinen bir ilaç "Plantex", hayatın 2. haftasında ile kullanılabilir. Kullanmadan önce, oda sıcaklığına sahip olan kaynamış suda seyreltilmelidir. Etkili ilaçlar ayrıca Espumizan ve Sab-Simplex içerir. Tabii ki, senden önce çocuk doktorunuzla görüşmelisiniz çocuklarının vererek başlayın.

Ana şey - yeni doğmuş bir bebek mide ağrısı varsa ve bağırsak kolik başlamışsa panik yapmayın. Dereotu su bunlarla başa çıkmanıza yardımcı olacaktır.

Bebek için dereotu vodichka kolik kaldıracak

Bebek için dereotu vodichka kolik kaldıracak

Related news

 • ABD: İranın nükleer enerjiyle çalışan gemi yapması anlaşmaya ters değil
 • Salçalı Arpa Şehriye Çorbası Tarifi Videosu
 • Yıpranmış eller için bakım kürleri
 • Muhallebili Kadayıf Tatlısı Videosu Videosu
 • MOTİFLİ HIRKA

 • Bebek için dereotu vodichka kolik kaldıracak 1

  Bebek için dereotu vodichka kolik kaldıracak


  Bebek için dereotu vodichka kolik kaldıracak 34

  Bebek için dereotu vodichka kolik kaldıracak 64

  Bebek için dereotu vodichka kolik kaldıracak 75

  Bebek için dereotu vodichka kolik kaldıracak 11

  Bebek için dereotu vodichka kolik kaldıracak 82

  Bebek için dereotu vodichka kolik kaldıracak 13

  Bebek için dereotu vodichka kolik kaldıracak 50

  Bebek için dereotu vodichka kolik kaldıracak 41

  Bebek için dereotu vodichka kolik kaldıracak 42

  Bebek için dereotu vodichka kolik kaldıracak 16

  Bebek için dereotu vodichka kolik kaldıracak 52

  Bebek için dereotu vodichka kolik kaldıracak 90

  Bebek için dereotu vodichka kolik kaldıracak 31