Bedelsiz bırakmak

Bedelsiz bırakmak
Bedelsiz bırakmak

Bedelsiz bırakmak

Modern koşullarda iyi bir iş bulmak içinZor. Şansınız varsa ve iyi bir şirkette çalışıyorsanız, işiniz için iyi bir ödül alırsınız, iş arkadaşlarınızla vakit geçirmenin tadını çıkarırsanız, gerekçeli olarak devamsızlık yapma olasılığınız düşüktür.

Çalışmak için iyi bir yer varsa veÇeflitli sebeplerle evde kalma ihtiyac> ndaki sorumluluk sahibi tutum, genellikle akrabalar> n> n ya da onar> mlar> n hastal> klar> ile iliflkilidir ve sizi bir şok haline getirebilir. Ancak vaktinden önce çaresizlik duymayın: Bu gibi durumlarda, işçilere ücretsiz izin verilmektedir.

Kullanabilmek için yazmanız gerekiyor.ücretli izin başvurusu müdürü adına, geçici olarak çalışmamak için neden zorlandığınızı belirtin. Ücretli bir tatil yapmadan korkmaktan çekinmeyin, birbirleriyle hiçbir ilgisi yoktur. Bu nedenle, ücretsiz izin genellikle ek bir izin olarak adlandırılır.

İlgili kişiyle temasa geçmeden önceyöneticiye yapılan açıklamada, her çalışanın, izin şartı yerine getirmenin koşullarının sağlanması koşuluyla, yönetimin takdirine bağlı olarak, ücretli izin kullanılabileceğini bilmelidir. Başka bir deyişle, şirket acil bir emir aldı ve acil durum modunda çalışırsa, şu an için ekstra bir dinlenme istemek zorunda değilsiniz, bu nedenle idarenin böyle bir talebi karşılaması pek mümkün değildir. Gerçekten, olağanüstü yaşam şartlarınız varsa, bir şans da elde edebilirsiniz. Patronunun sıradan bir insan olduğunu ve kesinlikle seni anlayıp yardım edebileceğini unutmayınız. Ancak, kişisel işleri ayarlamaya çalışırken inanılmaz hikayeler düşünmeyin ve herkes kandırmaya çalışmayın. Gelecekte, yalan kesinlikle kuşkusuz ortaya çıkacak ve görevden alınmanıza veya çatışma durumuna neden olabilir. Buna değmez: yine de daha güvenli.

Birçok işletme,Yönetim toplu sözleşmede öngörülen ek izin vermekle yükümlüdür. Buna cenazeler, orduda görme, düğünler ve bir çocuğun doğuşu dahildir. Bazen çocukları birinci sınıfına giren ebeveynlere böyle bir tatil yapılır.

Bazı durumlarda ödemesiz bırakınÜcret yönetimi, şirketinizdeki durum ne olursa olsun, sağlamaya zorlanır. Bu, üç yıla kadar ebeveyn izni verilmesi anlamına gelir. Aynı zamanda, böyle bir tatil sadece anne tarafından değil, aynı zamanda büyükanne ve büyükbabalar da dahil olmak üzere ailenin herhangi bir üyesi tarafından da kullanılabilir. Yasa, bu izinleri bölümlerde kullanma hakkını verir. Örneğin, üç ay boyunca anne bebeğe bakar ve sonra baba bunu üç aydır yapar. Bununla birlikte, bebeğin bakımı için herhangi bir program yapabilir ve kuruluştaki maaşı kaydetmeden izin alması için ona uygun olarak.

Ek izin hakkı,Yönetimin sizi reddetme hakkı yoktur, iki veya daha fazla küçük çocuğu olan tüm anneler vardır. Bir yıl boyunca kullanmadıysanız, bir sonraki tatilinizin süresini iki hafta uzatabilirsiniz.

Bu hak Kahramanlara verildiSosyalist İşçi ve hükümet ödülleri olan diğer birçok onurlu kişi. Fakat uzak kuzeydeki Sakhalin ve Kamçatka sakinleri dinlenme ve ana tatil yerlerine ulaşmak için ekstra izin alırlar. Bazen en az iki hafta sürer.

Içeriksiz bir tatil sırasında yapamazsınızgörevden alındı, yeni bir işe ya da görevden alındı. Bunu unutma ve rekreasyon için yasalar tarafından verilen fırsatları güvenle kullanın.

Bedelsiz bırakmak

Bedelsiz bırakmak

Related news

 • 4 kg için kilo nasıl: diyet, egzersiz, yorumlar
 • Stil kurallarına uygun olarak pantolon bayan takım elbiselerini nasıl seçebilirim
 • Türkiyenin tek sivil kadın akrobasi pilotu
 • Bir leylak nasıl ekilir: temel kurallar
 • Yeni Yıl için Noel ağaçlarını kendi elleriyle nasıl hazırlarsınız

 • Bedelsiz bırakmak

  Bedelsiz bırakmak


  Bedelsiz bırakmak

  Bedelsiz bırakmak

  Bedelsiz bırakmak

  Bedelsiz bırakmak

  Bedelsiz bırakmak

  Bedelsiz bırakmak

  Bedelsiz bırakmak

  Bedelsiz bırakmak

  Bedelsiz bırakmak

  Bedelsiz bırakmak

  Bedelsiz bırakmak

  Bedelsiz bırakmak

  Bedelsiz bırakmak

  Bedelsiz bırakmak

  Bedelsiz bırakmak