Benjamin Bratt: biyografi, filmografi, Amerikalı bir aktörün hayatından ilginç bilgiler

Benjamin Bratt: biyografi, filmografi, Amerikalı bir aktörün hayatından ilginç bilgiler


Benjamin Bratt: biyografi, filmografi, Amerikalı bir aktörün hayatından ilginç bilgiler 51 26.02.2019, 05:08

Benjamin Bratt: biyografi, filmografi, Amerikalı bir aktörün hayatından ilginç bilgiler

Bu aktör, Hollywood kategorisine aitgençlik yıllarında kariyerlerine başlayan ve bu güne devam eden gökler. Makalemizin kahramanın omuzları üzerinde yüz yüzden fazla uzun metrajlı film ve diziye katılım var. Yetenek ve sıkı çalışma takdir edilmektedir - Benjamin Bratt'un birçok prestijli sinematografik ödülü vardır.

benjamin bratt

Çocukluktan karizma

Genellikle hak eden ünlü yıldızlarda olduğu gibiBenjamin bir aktör olmayacaktı. 1963'te sıradan bir Amerikalı, bir anne-hemşire ve çalışan bir baba ailesi olarak dünyaya geldi. Benji, aile mesleklerinin herhangi birini sürdürmeyi seçebilirdi, ama ne ilaçta, ne de daha çok metal haddeleme endüstrisinde çizilmedi. Ebeveynlerinden Benjamin Bratt, cazibesini sağlam bir şekilde aldı. Bir zamanlar, diğer ülkelerin yerlileri, daha iyi bir yaşam arayışında Devletlere geldi. Bratt, Perulu, Alman ve İngiliz kan akışlarında. Çocuk dört yaşındayken ebeveynler boşandı.

Karmaşıklıkların aşkı

Okulda, Benji gerçek bir konuşmacıydı. O, hüner kabiliyetiyle ayırt edildi. Fakat diğer disiplinlerde geride kalmadı. Okul prodüksiyonlarına katılan Benjamin Bratt, dramatik görüntülere kolayca ulaştığını fark etti ve bu da, komedi armağanıyla birlikte, seçkin sanatçıların bile en zor olanı. Oyuncunun hayatının geri kalanını ilişkilendirmek olduğuna karar veren Bratt, lisans derecesine sahip California Üniversitesi'ne giriyor.

benjamin bratt ile filmler

Faaliyet dönemi

Aktörün oynadığı ilk televizyon rolüceza bandı Jeffrey Bloom "Juarez". 1989 yılında engelli Brett'e “The Hard Boys” adlı aksiyon serisinde Eduardo Cruz'un kilit rolü verildi. Onun başarısı o kadar büyüktü ki, yarım yıllık bir yayının ardından tam uzunlukta bir bant çekmeye başladı. Bir yıl sonra, aktör "Hukuk ve Düzen", "Dışlanan" ve "Kesim Dairesi" ne katılacak dedektif Ray Curtis'in görüntüsünü alır.

90'lı yıllarda Benjamin Bratt kelimenin tam anlamıyla ele geçiriyorekranlar. Bir yıl içinde katılımıyla bir veya iki film var. Hepsinden iyisi, dedektif-suç oryantasyonunun rolünü ortaya koyuyor. En popüler resimler arasında - Kaptan Ramirez oynadığı Harrison Ford ile "Doğrudan ve bariz tehdit".

Yeni bir zafer turu

Özel popülerlik başlangıçta Bratt'a geliyoryeni yüzyıl Başarılı eserlerin listesinin ilki komedi draması "Best Friend" dir. İçinde, ekran ortakları Rupert Everett ve Madonna idi. Sonra tüm duyularda başarılı olduğu ortaya çıktı fantastik bir gerilim "Kızıl Gezegen" geldi.

benjamin bratt kişisel yaşam

Filmografisi Benjamin BrattKomedi "Miss Congeniality" ile doldurulan, genellikle ana karakterlerin erkek arkadaşları gibi görünür. Onun profesyonellik büyüyor. Oyuncu kendini farklı rollerde dener. 2001'de Oscar ödüllü "narkotik" gerilim "Traffic" de küçük bir rol aldı. Val Kilmer, Michael Douglas, Benicio Del Toro, Catherine Zeta-Jones, Sandra Bullock gibi birinci büyüklük yıldız ile Katılımı Benjamin tek satırda koyar.

Bir kıskanç bekar ve bir kadın baştan çıkarıcı, üzerindeUzun bir süre sarı basının kahramanı Benjamin Bratt'tur. Aktörün kişisel hayatı, Hollywood'un ilk güzelliğiyle, Julia Roberts ile birlikte romanla bağlantılı. Ve birlikte hareket etmelerine rağmen, bir süre için uzun bir ilişki vardı.

Benjamin, basınla iletişim kurmaktan hoşlanmıyorBu konu, mümkün olan her şekilde kişisel yaşamla ilgili sorulardan ayrılmaktadır. Paparazziler Böyle yakışıklı boşta kalır ve sürekli oyuncu bazılarının şirkette kayıt cadde veya toplumsal olaylarda yakalandı olduğunu inanmıyordu. Ancak, bu gerçekleşirse, Bratt her zaman reddetti ve ortaklarıyla sadece samimi terimler olduğunu söyledi.

benjamin bratt movieografi

2001 yılında, Bratt, Miguel'de yeniden canlandırıldıPinero, bir şair ve New York'un gecekondularının yoksulluğundan yükselen uyuşturucu bağımlısı. Eponymous biyografik film setinde, o sonra eşi oldu Talisa Soto ile bir araya geldi. Üç yıllık bir aradan ile, çift doğmuş iki çocuk, kızı Rosalind ve oğul Mateo vardır.

Talis Soto ailesinin yenilenmesi ileoyunculuk kariyerini durdurur, kendini çocuk yetiştirmeye adamıştır. Katılımı ile son film - 2009 "Alan Misyonu" drama. İçinde kocasıyla birlikte oynadı ve Benjamin'in erkek kardeşi Peter Bratt tarafından yönetildi.

Başarı ve başarısızlık

"Fırtınadan sonra" resmi "Terkedilmiş" ve"Lumberjack." Bir dişi kedi hakkında çizgi romanların fantezi ekran versiyonu, bütçeyi geri ödemeden gişede başarısız oluyor. Brett geceleri gizemli bir yabancıyla birlikte kuyruk rehberlik siparişi vermeye çalışan bir polis memuru oynuyor. İronik olarak, ona aşık olur. Filmin ana antagonisti Sharon Stone tarafından yapıldı. Ama bu bile "Catwoman" doğru puan almak yardımcı olmadı.

Başarısızlık oyuncunun kariyerini etkilemedi. Benjamin Bratt'lu filmler, Gabriel Garcia Marquez'in çalışmasının bir ekran versiyonu olan tarihi "melodi" Kolera'da Aşk "ı içerir. Sonraki yıllarda, oyuncu "Temizleyici", "Özel Uygulama", "Amerikan Ailesi" dizisinde yer alan uzun süredir devam eden projelere dikkat çekiyor. Brett, “Ugly I” ve “Bulutlu, olası yağışlar…” animasyonlarının kahramanlarına sesler vererek elini uzatmaya çalıştı.

aktör benjamin bratt

Oyuncu Benjamin Bratt bugün

Zamanla, Benjamin kaybetmediçekicilik. Halen havalı hobiler ve romantik hobilerdeki objeleri bir araya getiriyor. Önümüzdeki yıllarda, aktörün farklı türlerde sürdürdüğü birkaç tabloya çekilmesi planlanıyor. Brett, ilginç teklifleri dört gözle bekliyor ve hayranları, Hollywood'un en çok aranan sakinlerinden birinin isminin işitmeye devam edeceğine inanıyor. Bu arada oyuncu, boş zamanlarını ailesi ve en sevdiği çocuklarla geçirmeye çalışır.

Benjamin Bratt: biyografi, filmografi, Amerikalı bir aktörün hayatından ilginç bilgiler

Benjamin Bratt: biyografi, filmografi, Amerikalı bir aktörün hayatından ilginç bilgiler

Related news

 • İtalyadan Facebooka kişisel bilgileri ticari amaçla kullanmaktan 10 milyon euro para cezası
 • Mısır Kukla Sergisi
 • Yazlık evler için çocuklar için şişme trambolinler en iyi eğlence
 • 20 Ocak 2019 Perşembe
 • Peynir Köftesi
 • 3 farklı şekilde mantı hazırlama

 • Benjamin Bratt: biyografi, filmografi, Amerikalı bir aktörün hayatından ilginç bilgiler 64

  Benjamin Bratt: biyografi, filmografi, Amerikalı bir aktörün hayatından ilginç bilgiler


  Benjamin Bratt: biyografi, filmografi, Amerikalı bir aktörün hayatından ilginç bilgiler 63

  Benjamin Bratt: biyografi, filmografi, Amerikalı bir aktörün hayatından ilginç bilgiler 93

  Benjamin Bratt: biyografi, filmografi, Amerikalı bir aktörün hayatından ilginç bilgiler 56

  Benjamin Bratt: biyografi, filmografi, Amerikalı bir aktörün hayatından ilginç bilgiler 73

  Benjamin Bratt: biyografi, filmografi, Amerikalı bir aktörün hayatından ilginç bilgiler 98

  Benjamin Bratt: biyografi, filmografi, Amerikalı bir aktörün hayatından ilginç bilgiler 72

  Benjamin Bratt: biyografi, filmografi, Amerikalı bir aktörün hayatından ilginç bilgiler 12

  Benjamin Bratt: biyografi, filmografi, Amerikalı bir aktörün hayatından ilginç bilgiler 2

  Benjamin Bratt: biyografi, filmografi, Amerikalı bir aktörün hayatından ilginç bilgiler 67

  Benjamin Bratt: biyografi, filmografi, Amerikalı bir aktörün hayatından ilginç bilgiler 53

  Benjamin Bratt: biyografi, filmografi, Amerikalı bir aktörün hayatından ilginç bilgiler 83

  Benjamin Bratt: biyografi, filmografi, Amerikalı bir aktörün hayatından ilginç bilgiler 72

  Benjamin Bratt: biyografi, filmografi, Amerikalı bir aktörün hayatından ilginç bilgiler 61

  Benjamin Bratt: biyografi, filmografi, Amerikalı bir aktörün hayatından ilginç bilgiler 60