Beyaz altın bir zincir - arıtma ve pratiklik

Beyaz altın bir zincir - arıtma ve pratiklik


Beyaz altın bir zincir - arıtma ve pratiklik 6 21.02.2019, 12:59

Beyaz altın bir zincir - arıtma ve pratiklik

Beyaz altın bir zincir, belki deEn sevdiği süs eşyaları, hem erkekler hem de kadınlar. Bu popülerlik, bu ürünü yalnızca yapıldığı güzel metalden değil, aynı zamanda hayati enerjiye sahip bir insanı yeniden şarj etme yeteneği nedeniyle de kazandı. Eski inanca göre, boyundaki beyaz altın bir zincir sahibi için bir tür muska görevi görüyor.

Beyaz Altın Zincir

Bu değerli metalden ürünlerNesilden nesile aktarılırlar, çünkü çok pratiktirler ve uzun bir hizmet ömründe değerlerini ve çekiciliğini kaybetmezler. Onlar herhangi bir tuvaletler ile kombine edilebilir - bir gece elbisesi ve basit bir gündelik kıyafeti olabilir.

Beyaz altın zincirler her zaman moda olurlar.Bu ürünler boyunda, bileklerde ve ayak bileklerinde olabilir. Ayrıca, çeşitli kolye, kolye, ikon ve haçlarla tamamlanabilirler. Erkekler toplumdaki tutarlılıklarını ve statülerini vurgulayabilecek daha büyük zincirleri tercih ederler. Kadınlar, aksine, güzel boyunlarını vurgulamak ve dekolte bölgesini vurgulamak için ince ve zarif süslemeli modelleri tercih ederler.

Beyaz altın bir zincir tarzı ve stilidirsofistike. Bu tür süslemeler örgü yolunda farklılık gösterebilir. Diğer değerli metallerle kolayca kombine edilebilirler. Alıcı ne kadar talepkar olursa olsun, her zaman mağazalarda sunulan muazzam ürün yelpazesinden mücevher seçebilir. Güzel bir zincir (beyaz altın), hem bir yıl dönümü hem de basit bir ev kutlaması için mükemmel bir hediyedir.Beyaz Altın Zincirler

Doğru seçim nasıl yapılır

Bugüne kadar kuyumcu mağazalarıher türlü mücevheratın geniş bir seçimini sunar - büyük bir miktar. Bir hata yapmamak ve planlananı gerçekten satın almak için aşağıdaki parametrelere dikkat etmek gerekir:

1) Ürünün örneği. Burada birkaç seçenek mümkündür. Örneğin, 925-inci test metalden yapılmış süslemeler oldukça ucuzdur, 750. testin ürünleri ise daha yüksek bir maliyete sahiptir. Bu fiyat kategorisindeki altın ortalaması 585 testidir.

2) Ürünün boyutları ve ağırlığı. Geleceğin sahibinin yaş ve ağırlık kategorisini dikkate alarak tamamen bireysel olarak seçilmektedirler.

3) Dekorasyonun dokuması ve kalınlığı. Bu parametreler, örneğin, bir kolye veya bir haç taşımak için bir zincir satın aldığınızda göz önünde bulundurulmalıdır.Beyaz altın zinciri

4) Dekorasyonun kalitesi. Bu belki de en önemli şey, öncelikle dikkat edilmesi gereken şeydir. Standart bir ürün, deformasyonuna ve kırılmasına katkıda bulunacak boşluklara sahip olabileceğinden. Bu gibi süslemeler düzeltilmez.

Beyaz altın bir zincir güzel olmalı vekalite, bunun için bir tercih satın alırken kanıtlanmış üreticilerin mallarını vermek daha iyidir. Ayrıca bu tip ürünler için dikkatli bir şekilde bakım yapmayı unutmayın. Zararların ortaya çıkarılması için zamanında temizlik ve düzenli inceleme, bir on yıldan fazla bir altın süslemenin taşınmasına izin verecektir.

Beyaz altın bir zincir - arıtma ve pratiklik

Beyaz altın bir zincir - arıtma ve pratiklik

Related news

 • Suudi Arabistanda ölüm cezası
 • Kavramı gününü hesaplamak için nasıl - popüler yöntemler
 • Mutfak Tezgahı Nasıl Temizlenir
 • Cinsellik ve aşk sürekli birbiriyle karıştırılır

 • Beyaz altın bir zincir - arıtma ve pratiklik 57

  Beyaz altın bir zincir - arıtma ve pratiklik


  Beyaz altın bir zincir - arıtma ve pratiklik 71

  Beyaz altın bir zincir - arıtma ve pratiklik 49

  Beyaz altın bir zincir - arıtma ve pratiklik 42

  Beyaz altın bir zincir - arıtma ve pratiklik 90

  Beyaz altın bir zincir - arıtma ve pratiklik 9

  Beyaz altın bir zincir - arıtma ve pratiklik 57