Bilek Pantolon Kombinleri

Bilek Pantolon Kombinleri
Bilek Pantolon Kombinleri


Bilek Pantolon Kombinleri

Bilek Pantolon Kombinleri

Son yıllarda hayatımıza girenbilek boy jean pantolonsezonun hit parçalarından! Yeni trendleri takip eden her kadın bujean pantolonudolabına ekliyor. Sokak stillerinde sıkça rastladığımızbilek jean pantolonlarartık hayat kurtarıcı kolaylıkla kombine edilebilen en göz parça. Pratik giyinmeyi önemseyen ve enerjik olan insanlar için en sık tercih edilen kombinin içinde temel öğe olarak bilek boy jean pantolonlar gelmektedir. Çok sık kullanılsa dabilek boy kısa jean pantolonlarnasıl kombine edilmeli ve giyerken nelere dikkat edilmelidir?Bilek boy pantolon kombinleriile hem şıklığı hem de rahatlığı bir arada yaşayacaksınız.

Bilek boy jean nasıl giyilirsorusundan önce giyecek kişinin kendi bedenini iyi tanıyor olması gerekir. Beden özelliklerine göre tercih edilmesi gereken bilek boy jeanlarla şık ya da rüküş olmak sizin elinizde. Bu yeni moda akımı olanbilek pantolonlar kimlere yakışır?Yapısı itibariyle basen ve göbeği ortaya çıkardığı için kombine ederken oldukça dikkatli olmak gerekir.

Bilek Boy Jean Pantolon Kombin Önerileri

Bilek boy jeantercihi yaparken düz kalıp ve koyu renklerin tercih edilmesi gerekir.Bilek boy jeansatın alırken arka cepleri büyük olan tasarımları tercih etmeyin. Cepli pantolonlar baseninizi olduğundan büyük ve geniş gösterir. Yüksek bel olan bilek boy jeanlerden de uzak durmanız gerekir. Çünkü yüksek bel de kalça kısmınızı olduğundan büyük gösterir. Tabi ki bu öneriler bel ve basen bölgesinde fazlalığı olan bayanlar için geçerli. Eğer yine de giymek istiyorsanız bilek boy jeanın altına kalçayı yukarı kaldıracakyüksek topuklu ayakkabıgiyebilirsiniz.

Bilek boy jean,blazer kesim ceket veya kolsuz uzun ceketle kombine edildiğinde zarif bir kadın, bol kesim ceketlerle giyildiğinde salaş bir tarza bürünmüş olursunuz. Vazgeçilmez bir olanbilek boy jean,beyaz sıradan bir tişört ve topuklu ayakkabı ile bir anda hafif spor hafif wamp bir kadına dönüşebilirsiniz.

Bilek boy jeanyaratmak için skinny jean, mom jean ve boyfriend jean gibikot pantolonların paçalarını kıvırarak ya da keserek giyinebilirsiniz. Fakat çok dar bir bilek boy skinny jean tercih ettiğinizde mutlaka hafif esneyen jeanleri tercih etmelisiniz. Likralı pantolon daha rahat etmenizi sağlıyor hem de dizlenme problemini ortadan kaldırıyor.

Bilek boy jeanleri giyecek olan ofis çalışanlarının koyu renk jean tercihi yapmaları ve hafif bol kesim klasik bir gömlek, stilletto tercihi ile stil sahibi modern genç bir görünüme kavuşabilirsiniz.Bilek boy pantolonlarıyazın vazgeçilmez parçası olan babetlerle kombine etmemek gerekir.

Yırtık Bilek Boy Jean Çizgili Blazer Ceket Kombini

Bunları da kaçırmayın;

Bilek Boy Jean Modelleri

Bilek boy jean sokak stilleriilham dolujean modelleriile insanın ruhunu serinletiyor sizin için derlediğimizbilek boy jean modellerive sokak kombinlerine aşağıdaki galeriden bakarak fikir sahibi olabilirsiniz.

Bilek Pantolon Kombinleri

Bilek Pantolon Kombinleri
Bilek Pantolon Kombinleri


Bilek Pantolon Kombinleri


Bilek Pantolon Kombinleri


Bilek Pantolon Kombinleri


Bilek Pantolon Kombinleri