Bir buzağı ısırısına alerjiniz varsa ne yapmalısınız

Bir buzağı ısırısına alerjiniz varsa ne yapmalısınız


Bir buzağı ısırısına alerjiniz varsa ne yapmalısınız 30 06.02.2019, 05:19

Bir buzağı ısırısına alerjiniz varsa ne yapmalısınız?

Tehlikeyi hafife almaHer zamanki böcekleri: ısırıkları ciddi bir alerjik reaksiyona neden olabilir. Durum onlar sadece cilde zarar verirler, ama aynı zamanda solunum yolu, kulak ve hatta gözlerinin içine nüfuz gerçeğiyle karmaşıklaşır.Isırmak sinekler AlerjiIsırık midges Alerjileri nedeniyle görünebilirTemas sırasında özel bir zehir enjekte ettiği gerçeği. Toksik etkisi nedeniyle kızarıklık, kaşınma ve değişen şiddetin reaksiyonu gelişebilir. Bir ısırık sonucunda az rastlanan bir ürtiker var, tümörler var, basınç artışı ya da hatta solunum borusunun şişmesi başlayabilir, bunun sonucunda boğulma meydana gelecektir.

Hiç ısırık alerjiniz varsamidges, o zaman hayatınızın geri kalanı onlarla daha etkili antihistaminikler taşıyın. Bu böceklerle teması engellemek basitçe imkansızdır, bu yüzden hazırsanız ve reaksiyon başlamadan önce vücudunuza yardımcı olmanız daha iyidir. Yani, bir sır tarafından ısırıldığınızı fark ettikten hemen sonra bir antialerjik ilaç alın.

Ancak sorunlarınız olmasa bile ve kendiniz nasıl ortaya çıkarsa yapsanız bilebir sırt ağzına karşı bir alerji, bilmiyorsanız, böcekle olan bu tatsız temas oluştuğunda yapılması gerekenleri sormak daha iyidir. Bu durumda, ısırık alanında, genellikle incinip kaşınacak küçük bir yaradır. Önemli olan taramak değil, derhal dezenfekte etmektir: Bu amaçlar için alkol, hidrojen peroksit, votka ya da ruhları kullanabilirsiniz. Bu cildin yüzeyini dezenfekte eder ve enfeksiyonu önler. Buna ek olarak, sorunun taranmamasına dikkat edin: kaşıntı, bir soda sıkıştırmaya yardımcı olur (bunu yapmak için, yoğrucuğa kadar biraz su ekleyin) veya bir dilim limon.

Midelerin ısırıkları alerjisiGenellikle yarayı 2-3 gün içinde iyileştirir, eğerBu süreç gecikti, o zaman hastaneye gitmek daha iyi. Simuliidae'nin ısırıklarıyla ilgili alerji halen mümkündür, sadece kötü gösterir. Doktor durumu değerlendirmeye yardımcı olur ve uygun antihistaminayı seçer. Bir böcekle ilk temas ettiğinizde ısırık yerini iyileştirmek için çok zamanınız olduğunu ve daha sonra bir daha şiddetli alerjik reaksiyon geliştirebildiğinizde sorunu hafife almayın. Buna ek olarak, hastaneyi ziyaret etmekten çekinmeyin, eğer boğaz, burun, göz, yaralanma bölgelerinin yakınında şişlik varsa zehirlenme belirtileri görülür veya reaksiyon yavaşlar.Alerji fotoğraf ısırır

Alerjik olup olmadığına bakılmaksızınOrmanda ülke ya da sadece bir yürüyüş şehir dışına gitmeden önce bit ya da değil, kendine sivrisinek tedavi etmek daha iyidir. Çoğu böcek türüne karşı koruma sağlayabilirler. : Küçük böcekler ciddi sorunlar, o zaman nasıl bakamıyor düşünüyorum sokmasına karşı alerjisi varsa Sonuçta, spreylerde kullanılan dayalı kovucular etki prensibi, merhem ve losyonlar kimyasallar .. vs. siyah sinekler, sivrisinekler, püskürtmek Cildin tüm hasarını açıkça gösteren fotoğraf, ödem, tıp literatüründe geniş ölçüde temsil edilmektedir.

Bir buzağı ısırısına alerjiniz varsa ne yapmalısınız

Bir buzağı ısırısına alerjiniz varsa ne yapmalısınız

Related news

 • NBA taraftarlarından Kendall Jennara boykot
 • Gökçe Bahadırın zor anları Titreyerek
 • İbreti Ailem 8. Bölüm Final izle
 • Potanın Perileri Avustralyaya yenildi
 • Dünyadaki İkinci Ülke Oldu: Kanadada Keyif Amaçlı Esrar Kullanımı Artık Serbest
 • Boşanmış Anne Babanın Çocuğu Olmak

 • Bir buzağı ısırısına alerjiniz varsa ne yapmalısınız 93

  Bir buzağı ısırısına alerjiniz varsa ne yapmalısınız


  Bir buzağı ısırısına alerjiniz varsa ne yapmalısınız 20

  Bir buzağı ısırısına alerjiniz varsa ne yapmalısınız 40

  Bir buzağı ısırısına alerjiniz varsa ne yapmalısınız 46

  Bir buzağı ısırısına alerjiniz varsa ne yapmalısınız 88

  Bir buzağı ısırısına alerjiniz varsa ne yapmalısınız 94

  Bir buzağı ısırısına alerjiniz varsa ne yapmalısınız 35

  Bir buzağı ısırısına alerjiniz varsa ne yapmalısınız 18

  Bir buzağı ısırısına alerjiniz varsa ne yapmalısınız 90

  Bir buzağı ısırısına alerjiniz varsa ne yapmalısınız 93

  Bir buzağı ısırısına alerjiniz varsa ne yapmalısınız 79

  Bir buzağı ısırısına alerjiniz varsa ne yapmalısınız 87

  Bir buzağı ısırısına alerjiniz varsa ne yapmalısınız 60

  Bir buzağı ısırısına alerjiniz varsa ne yapmalısınız 45

  Bir buzağı ısırısına alerjiniz varsa ne yapmalısınız 66