Biyografi Eminem: Bir yıldız olmak için kendine gülmelisin 9 05.02.2019, 19:05

Biyografi Eminem: Bir yıldız olmak için kendine gülmelisin.

eminem biyografisi

Eminem'i kim bilmiyor? Tanınmış bir Amerikalı rapçi, 2000'li yılların başlarında dünya sahnesine girdi ve dünya çapında kültürel figürler arasında bir öfke fırtınası başlattı. Biyografi Eminem, büyük megaalitelerin fakir bölgelerinin tipik yerlilerinin kaderine benzemektedir, bu nedenle rap sanatçısı gençler arasında hızla popülerlik kazanmıştır.

Sanatçının gerçek adı Marshall Bruce MathersÜçüncü ve ışık, 17 Ekim 1972'de ortaya çıktı. 80'lerin sonlarında sokak kültürüne çekildi ve bugün de ünlü bir takma isimle rap okumaya başladı. 1996'dan beri D12 grubunun bir üyesi oldu ve ünlü yapımcı Dr. Dre'yi fark edince şarkıcı solo bir kariyere başladı.

1999'da Eminem ilk sololarını çıkardıalbümleri Orijinal metinleri nedeniyle büyük bir başarı olan ve her açıdan kesinlikle göz ardı eden The Slim Shady LP. Göstericinin 1999'un en iyi rap albümü için prestijli "Grammy" ödülünü almasına rağmen, biyografisi türün tüm hayranları tarafından bilinen Eminem, kaliteden memnun değildi. Hemen yeni bir örnek kaydetmek için stüdyoya gitti.

eminem biyografi

Şarkıcının tam albümü - The MarshallMathers LP - Eminem'in bir tür biyografisi. Yani, hayranları sanatçıyı böyle aldı. Albüm Amerika ve Avrupa’ya anında dağıldı, hatta ek bir baskı çıkarması gerekiyordu. Rapçi Shady Records adı verilen etiketini açabildi. D12 grubunun sahneye çıktığı ve bir zamanlar Eminem'e “hayatın başlangıcı” geldiğini anladı.

Bir sonraki albüm The Eminem Show üçüncü oldusanatçının kariyerinde hesap. Rapçi de onun için bir Grammy aldı. Böylece, Eminem, en iyi rap albümlerinin yazarı olarak üst üste üç kez böyle prestijli bir ödül alan tek müzisyen.

2005'te Eminem, biyografi, kızı ve kişiselHayatı tüm dünyanın gözbebeği altında olan, yorgun hissettim ve emekli olmak için biraz zaman karar verdi. Birkaç yıl boyunca bunu 1995 yılında sakladı, Kimberley'in eski karısı Anne Scott bir kızı doğurdu - Hayley Jade. Neyse ki rapçi, eski eşe, çocuğun yetiştirilmesinde yer alma fırsatı hakkında anlaşmayı başardı.

eminem biyografi kızı

Eminem'in yaratıcı biyografisi dört tarafından kesintiye uğradı.yıl. Sadece 2009'da sahneye geri dönmeye karar verdi ve Relapse albümünün yardımıyla galip geldi. Aynı yıl, 2000'lerin en çok satan sanatçısı olarak rapçiler tarafından birçok dergi kabul edildi, ancak daha fazla kısıtlama ile buna tepki gösterdi.

2019 yılında yetenekli bir müzisyen Nüks yayınladı(devam) ve 2011 yılında - Kurtarma. Üç yıl içinde çıkan üç albüm, göstericiye hala çok fazla seyirciye ihtiyaç duyduğunu gösterdi. Bugüne kadar, onun kumbara neredeyse bir düzine ödül "Grammy."

Eminem'in biyografisi yeni ile dolu olmaya devam ediyorsayfaları ve bu güne kadar, 2013 yılında, Eminem 2008 yılında yayımlanan "I neyse odur" onun yeni albümü, 2. şarkıcının fanlar başlıklı otobiyografisinde tanıma yapabilirsiniz Marshall Mathers LP raflarda belirdi, öyle nerede o kendin, yaşam ve çevre ile ilgili ayrıntılı anlatıyor. O zaman bu kitap, çok fazla gürültü neden oldu annesi ve eski eşi hakkında rapçi oldukça övücü yorumlar yüzünden.

Eminem'in sadece yetenekli bir şarkıcı değil, aynı zamanda bir aktör olduğu söylenmelidir. Dizi, gerilim filmlerinde episodik rol oynar, bazı projeleri seslendirir.

Biyografi Eminem: Bir yıldız olmak için kendine gülmelisinresim Goruntuler galeriler Fotograf fotograflar

Related news

 • Haraşo Üçgen Cep Spor Efe Damat Yeleği Yapılışı Türkçe Videolu
 • Romantik Dans Şarkıları
 • MISIR UNLU POĞAÇA
 • Buhara Pilavı Tarifi

 • Biyografi Eminem: Bir yıldız olmak için kendine gülmelisin 34

  Biyografi Eminem: Bir yıldız olmak için kendine gülmelisin


  Biyografi Eminem: Bir yıldız olmak için kendine gülmelisin 91

  Biyografi Eminem: Bir yıldız olmak için kendine gülmelisin 69

  Biyografi Eminem: Bir yıldız olmak için kendine gülmelisin 14

  Biyografi Eminem: Bir yıldız olmak için kendine gülmelisin 94

  Biyografi Eminem: Bir yıldız olmak için kendine gülmelisin 35

  Biyografi Eminem: Bir yıldız olmak için kendine gülmelisin 54

  Biyografi Eminem: Bir yıldız olmak için kendine gülmelisin 56