Borelli - çocuklar için tulumlar: açıklama, modeller ve yorumlar 19 13.01.2019, 14:33

"Borelli" - çocuklar için tulumlar: açıklama, modeller ve yorumlar

Öyle görünüyor ki, dış giyim nasıl yaratılabilirgüneşli İtalya'da, Rus kışının sert iklimine yaklaşmak için mi? Fakat tam olarak böyle modeller yaratma fikri, Rusya'yı ziyaret ettikten sonra Alessandro Borelli'yi aklıma geldi. Kış aşağı ceket ve tulum, ünlü tasarımcı tarafından hazırlanan ve yerli alıcı için tasarlanan ilk kıyafet koleksiyonuna dahil edildi. Ebeveynler neden Borelli markasını çocukları için seçiyor?

Borelli'nin çocuk kıyafeti kış koleksiyonu. Hangi yaşta

Marka başarısının ana sırrı nedir? İtalyan tasarımcı Alessandro Borelli'nin hazırladığı giysilerin çocuklar için özel olarak tasarlanmış olması. Erkekler ve kızlar parlak, sıcak ve rahat modellerden o kadar seviyor ki sezon sonunda bile onları vurmak istemiyorlar.

borelli tulumlarıBorelly'nin kıyafetlerinin tümü yaşa bağlı olarak üç grup çocuk için tasarlanmıştır:

 • doğumdan 2 yıla kadar;
 • 2-6 yaş arası;
 • 7 yıldan 16 yıla kadar.

Ailenin farklı yaştaki aynı seks çocukları varsa, aynı koleksiyonda aynı tarzda yapılmış benzer kıyafetler toplayabilirsin.

Borelli markası, genç müşterilerine ve ebeveynlerine şu üst kış kıyafetlerini sunuyor:

 • elbisesi;
 • Ayrı tulumlar (yarı tulum ve ceket);
 • kat;
 • kışlık ceketler.

Her yaş için, ebeveynler çocuğuna uyacak en iyi seçeneği seçebilirler.

"Borelli" - iş tulumları: tasarım ve işlevsellik

Kışlık tulum gelişiminde Alessandro Borelli öncelikle çocuğun yaşına odaklanır. Şeyin tasarımı ve işlevi buna bağlıdır.

Bir yıldan küçük çocuklar için en iyi seçenek -Bu klasik "Borelli" genel. Rusya'da kış özellikle soğuk, bu nedenle çocukların iç çamaşırlarında sıcak olması önemlidir. Tasarımcı tarafından hazırlanan iş tulumları, eldivenlerle uzatılmış kılıflara sahipler ve sıcak kaşkol külotlara dikiliyorlar. Buna ek olarak, ürünün önü, bebeğinize çok hızlı bir yürüyüş yapmanızı sağlayan geniş, konforlu fermuarlarla sabitlenir.

Bir yıldan eski çocuklar mobil, ihtiyaçları varhareketlerini engellemeyecek giysiler. Borelly'nin sunduğu bu modeller. İki yaşına kadar olan çocuklar için tulumlar ayrı seçmek daha iyidir. Bunlar sadece işlevsel değil, aynı zamanda birleştirme modellerinden daha pratik. İş tulumunun bacakları ceket kılıflarından önce kısalırsa, kitin yalnızca bir kısmı değiştirilebilir, bu nedenle yeni koleksiyonda tasarruf sağlanır.

çocuk bodelli tulumlarAltı yaşın üzerindeki çocuklar için, Borellitulum değil, mont ve ceketler. Bu kıyafetler sadece rahat değil, aynı zamanda şıktır ve kızlardan ve kızlardan küçük kızlar yapmanıza izin verir.

Borelli'den tulumlar için dolgu macunları. Izosoft

Terzi tulumu giyerken ana kumaş olarak belirli bir oranda polyester ve naylon kullanılır. Kış "Borelli" için su geçirmezlik ve rüzgar geçirmez giysiler sağlarlar.

Markanın tulumları farklı dolgu maddelerine sahip olabilir:

 • aşağı / tüy;
 • Izosoft.

Ayrıca, üst kışlık giysi bitirmek için doğal kürk rakun kullanılır. Onun sayesinde rüzgar ve karı koruyan koruyucu başlık, özellikle şık kıyafetler üretiyor.

Özellikle küçük modlarla popülerDolgu isosoft ile tulum kullanın. Bu materyal nedir? Isosoft, ceket, tulum ve diğer kışlık giysileri dikerken dolgu maddesi olarak kullanılan yapay bir yalıtıcıdır. Sintepon'dan daha hafif, hafif ve incedir. Ve en önemlisi, avantajı termoregülasyon artmıştır.

kış bobrelli tulumÇocuk tulumları "Borelli" sıcak tut20 derecenin altında bir hava sıcaklığında bile. Bütün bunlar, bir katman dört sinteponun yerini alan izosoft materyali sayesinde elde edilir. Tulumlar hantal, ama hafif ve rahat. Onlar sadece yürüme ve koşma eşit derecede rahat.

Müşteri Yorumları

Dışarıdan, İtalyan markasının kışlık giysileri çok güzel ve şık görünüyor. Ama Borelli genel olarak iyi mi?

Olumlu yorumlar olumsuz olmaktan daha sıktır ve şunları doğrular:

 • Kış giyim markası ılıktır. Şiddetli donlarda bile soğuk olmayacaktır.
 • Hafif ve konforludur - aktif ve pasif rekreasyon için uygundur.
 • Fonksiyonel tulumlar - eldivenler, patik, kemer, çıkarılabilir başlık, camın dışındaki farklı sıcaklık koşullarında elbise giymenizi sağlar.
 • Bu giyim, parlak ve şık - özellikle moda küçük ustaları için.

bodysuit tulum yorumlarAma herkes İtalyan markası "Borelli" nin bu kış kıyafetlerini sevmiyor. Tulum alıcıları uygun değildir:

 • Düşük kaliteli bağlantı parçaları. Bazı incelemeler, Rhinestones'nin zayıf şekilde yapıştırıldığı bilgileri içerir ve yıldırım hızla bozulur.
 • Tabanın kumaşı yeterince güçlü değil, bir roller coaster yuvarlanırken silinir.
 • Aşağı ve tüylerden yapılmış eşyalar evde yıkamak ve kurutmak zordur.

Her yaştaki çocuklar için en uygun seçenek - isosoft dolgu ile kışlık tulumlar.

Çocuk bodysuits fiyatı "Borelli"

İtalyan markasının kışlık giysileri, uygun fiyat kategorisinde ürünlere atfedilemez.Ortalama olarak, kış bodysuit "Borelli" 13-15 maliyetibin ruble. Ancak bu markanın özel mağazalarda ve resmi web sitesinde yer alan şeyleri genellikle satışa katılıyor. Markalı ürünlerdeki indirimler bazen yüzde 70'e ulaşır. Böylece, sezonun ortasında zaten 6-7 bin ruble için sıcak ve kaliteli bir satın alabilirsiniz.

İş tulumları için kışlık aksesuarlar

Kışın dış kıyafetlerini seçmek, aksesuarları unutmayınız. Sıcak şapka, atkı ve eldivenler, şık tulumlara mükemmel bir ektir. Onları satın alırken nelere dikkat etmeliyiz?

Marka "Borelli" müşterilere şapka sunuyorörme ve su geçirmez kumaş. 6 yaşın altındaki çocuklar için mutlaka başlangıçta olmalıdırlar. Şapka mutlaka kafa büyüklüğüne uygun olmalıdır. Çok sıkı oturacaksa, çocuk bundan rahatsız olacaktır. Tersine, eğer kapak büyükse, rüzgar ve kardan koruma sağlanmayacaktır.

borelli kışlık elbiseKışlık tulumlara "Borelli" mükemmelÜst kısmı polyesterden yapılmış şapkalar. İçlerindeki astar pamuktan yapılır, içeride sintepondan yapılmış bir dolgu vardır. Şapka doğal kürk ile dekore, nitel ve şık.

En soğuk havalarda bile kış giysileri "Borelli" ile sıcak ve rahat olacak.

Borelli - çocuklar için tulumlar: açıklama, modeller ve yorumlarGoruntuler fotograflar

Related news

 • MAZ 4370 - sınıfında en iyisi
 • Patatesli Kaşarlı Mücver Tarifi
 • İstanbulda yataklı sinema salonu açıldı
 • İdo Tatlıses verdiği kiloların sebebini açıkladı

 • Borelli - çocuklar için tulumlar: açıklama, modeller ve yorumlar 64

  Borelli - çocuklar için tulumlar: açıklama, modeller ve yorumlar


  Borelli - çocuklar için tulumlar: açıklama, modeller ve yorumlar 37

  Borelli - çocuklar için tulumlar: açıklama, modeller ve yorumlar 84

  Borelli - çocuklar için tulumlar: açıklama, modeller ve yorumlar 30

  Borelli - çocuklar için tulumlar: açıklama, modeller ve yorumlar 36

  Borelli - çocuklar için tulumlar: açıklama, modeller ve yorumlar 27

  Borelli - çocuklar için tulumlar: açıklama, modeller ve yorumlar 61

  Borelli - çocuklar için tulumlar: açıklama, modeller ve yorumlar 65