Bortsov Nikolay İvanoviç: bir longshoremandan bir milyardere

Bortsov Nikolay İvanoviç: bir longshoremandan bir milyardere


Bortsov Nikolay İvanoviç: bir longshoremandan bir milyardere 64 16.03.2019, 04:57

Bortsov Nikolay İvanoviç: bir longshoreman'dan bir milyarder'e

Bortsov Nikolai İvanoviç yardımcısı daha önce biliniyorDevlet Duması'ndaki en büyük devletlerden birine sahip olan her şey. OAO Lebedyansky'nin hisselerinin değerinin ne kadar olduğunu belirtmekten değil, tasarruflarının milyarlarca ruble olduğu tahmin ediliyor. Ancak, geçmişte, Rus işadamının basit bir yükleyici olduğunu, tesiste sabahtan gece makarnaya boşaltma olduğunu biliyoruz.

güreşçiler nikolay ivanovich

Borcov Nikolay İvanoviç: İlk yılların biyografisi

Gelecekteki iş adamı 8 Mayıs 1945'te doğduLebedyan şehri. Çocukluğunun Dünya Savaşı'ndan sonra harabeye gömüldüğü için bulutsuz olarak adlandırılması zordur. Çocuğun ebeveynleri, tüm Sovyet vatandaşları gibi, ülkelerini yeniden kurmak için çok çalıştılar. Oğullarına erken yaşlardan itibaren bir insanın parlak bir geleceğe ulaşabilmesi için teşekkürler.

Dersleri boşuna değildi. Mezun olduktan hemen sonra Nikolay Bortsov, yerel bir makarna fabrikası için yükleyici olarak çalışmaya başladı. Paralel olarak, Lebedyansky Teknik Okulu'nda konserve mekaniği üzerine çalıştı. Çoğunluk çağına ulaştıktan sonra orduya hizmet etmeye gitti.

1970 yılında eve döndükten sonra Nikolai BortsovIvanovich, Lebedyansky Şaraphanesi'nde bir tesisatçı olarak çalışmaya yerleşti. Gelecek on bir yıl boyunca yerli üretimin yararına çalışacak. Bu, basit bir çilingirden üretim departmanının başına giden zor bir yoldan geçmesine izin verecektir.

güreşçiler yardımcısı nikolay ivanovich

Artır ya da cezalandırılsın mı?

1980 yılında, Nikolai Ivanovich Bortsov, absentia'daAll-Union Finansal ve Ekonomik Enstitüsü'nden mezun oldu. Parti ile iyi bir ilişki içinde olmak, özel bir teklif alır - yerel bir konserve direktörü olmak. Biraz düşünmeden sonra, Bortsov bu konuyu ele almaya razı olmasına rağmen, yakında pişman olmaya başlıyor.

Ortaya çıktığında, bitki dolu bir eşitti.iflas - bir kayıpta çalıştı ve devlete kar getirmedi. Ve her şeyden önce, önceki yönetmenler hiç üretime önem vermiyordu. Görüşmelerden birinde, Nikolai Bortsov, bitkinin topraklarının bir çitle bile korunmadığını sertçe hatırlıyor - işçiler güvenli bir şekilde eve gidebiliyor, kontrol noktasını atlıyorlardı.

Bütün bu utançlara bakarken, Nikolai İvanoviçher şeyden önce disiplini aldı. Daha sonra adım adım dükkan, ekipman ve depoları restore etmeye başladı. akılsız boks konserve yerine, o suları ve bebek maması üretimine ağırlık koydu: belirleyici faktör sahibinin üretiminin çok konseptini değiştirdi olmasıydı.

Ve stratejisi hızla sonuç verdi. Bitki küllerden yükseldi, borçları geri ödedi ve iyi bir kar getirmeye başladı. Ancak Nikolay Bortsov orada durmadı. Günden güne, üretim cirosu ikiye katlanana kadar, daha fazla yeni pazarlama yöntemi aradı. Ardından, ekipmanların modernizasyonu için tam bir kâr elde etti ve ardından Lebedyansky tesisini tüm Birlik liderlerine yönlendirdi.

güreşçiler nikolay ivanovich Devlet Duma milletvekili

90'lı yılların attığı

Nikolay Ivanovich Bortsov OAO'nun direktörüdür.Sovyetler Birliği'nin çöküşünden sonra bile "Lebedyan". Gücün değişimi, üretimi üzerinde kötü bir etkiye sahipti. Ve her şeyden ötürü devlet, ona avans ödemeyi tamamen unuttuğunda, Uzak Kuzey'e büyük bir meyve suyu göndermesini emretti.

Ödevi zamanında yerine getirebilmek için tesisbankadan büyük bir kredi almaktı. Ama en kötüsü, kuzeyliler aldıkları mallar için ödeme yapmadılar. Doğal olarak, bu sorun mahkeme yoluyla çözülebilir, ancak dava birkaç yıl uzatılabilir. Ve kredinin faiz oranı her gün sıçramalar ve sınırlarla büyüdü.

Nikolai Bortsov Yuri'nin oğlu, tesisi kurtarmaya yardım etti. Pazarlama ve stratejik planlamadaki tüm bilgilerini kullanarak, borç deliğinden OJSC "Lebedyan" ı çekti. Üstelik, gelecekte, usta yönetimi, üretimi önemli ölçüde genişletmeye ve Rus pazarında lider konuma gelmeye izin verdi.

 güreşçiler nikolay ivanovich biyografi

Mutlu son

Bugün Borcov Nikolai İvanoviç - Devlet Duma milletvekili"Birleşik Rusya" partisinden. Parlamentoda, tarım sektöründen sorumludur. Girişimcilik faaliyetinin Bortsov'u Rusya'nın en zenginlerinden biri haline getirdiği de unutulmamalıdır. Forbes dergisinin araştırmasına göre, 2012'de milletvekilinin tasarruf payı, parlamento zenginleri arasında üçüncü sırayı almasına izin verdi.

Parasının çoğu Nikolai Ivanovich BortsovOAO "Lebedyan" ın% 75 hissesinin satışı yoluyla elde edildi. Girişimcinin birikiminin geri kalanı tarımsal işlerinden elde edilen ek gelir nedeniyle ortaya çıktı. Ayrıca, milletvekilinin, sosyal olarak yararlı projelere yatırım yapmakla uğraşan "Bortsovy Charitable Foundation" ın kurucusu olduğu da unutulmamalıdır.

Bortsov Nikolay İvanoviç: bir longshoremandan bir milyardere

Bortsov Nikolay İvanoviç: bir longshoremandan bir milyardere

Related news

 • Moodys: Türk şirketlerinin görünümü 12-18 ay daha negatif
 • 500.000 için hangi araba satın alınır Olası seçenekler
 • Aevit. Uygulamada tedavi
 • Metabolizma nasıl hızlanır
 • Bulgar biberinin hastalığı uygunsuz bakımın sonucudur
 • Bebeklerde çilek alerjisine dikkat

 • Bortsov Nikolay İvanoviç: bir longshoremandan bir milyardere 45

  Bortsov Nikolay İvanoviç: bir longshoremandan bir milyardere


  Bortsov Nikolay İvanoviç: bir longshoremandan bir milyardere 98

  Bortsov Nikolay İvanoviç: bir longshoremandan bir milyardere 26

  Bortsov Nikolay İvanoviç: bir longshoremandan bir milyardere 38

  Bortsov Nikolay İvanoviç: bir longshoremandan bir milyardere 80

  Bortsov Nikolay İvanoviç: bir longshoremandan bir milyardere 58

  Bortsov Nikolay İvanoviç: bir longshoremandan bir milyardere 4

  Bortsov Nikolay İvanoviç: bir longshoremandan bir milyardere 87

  Bortsov Nikolay İvanoviç: bir longshoremandan bir milyardere 91

  Bortsov Nikolay İvanoviç: bir longshoremandan bir milyardere 52

  Bortsov Nikolay İvanoviç: bir longshoremandan bir milyardere 73

  Bortsov Nikolay İvanoviç: bir longshoremandan bir milyardere 1

  Bortsov Nikolay İvanoviç: bir longshoremandan bir milyardere 27

  Bortsov Nikolay İvanoviç: bir longshoremandan bir milyardere 48

  Bortsov Nikolay İvanoviç: bir longshoremandan bir milyardere 21

  Bortsov Nikolay İvanoviç: bir longshoremandan bir milyardere 14