Boyalı Saçların Bakımı

Boyalı Saçların Bakımı
Boyalı Saçların Bakımı


Boyalı Saçların Bakımı

Boyalı Saçların Bakımı
Boyalı Saçların Bakımı

Boyalı Saçların Bakımı Nasıl Olur

Boyalı Saçların bakımıkimyasal işlem gördüğü için daha özenli yapılmalıdır. Sizde boyalı saçlara sahipseniz boyalı saçların bakımı nasıl olur bunların inceliklerini bilmelisiniz. Saçlarınızın ilk boyandığı gibi renginin kalmasını için özellikle kullandığınız şampuana özen göstermelisiniz. Saçınız için seçeceğiniz şampuanın ve saç bakım ürünlerinin doğru olmasına dikkat etmelisiniz. Böylece özellikle güneşte maruz kalan saçlarda ortaya çıkan solmanın önüne geçebilirsiniz.

  • Kepek şampuanları ve bebek şampuanları saçlardaki istenmeyen renkleri kapatmak için çok işe yarar. Sizlerde de kepek sorunu varsa ve kepek şampuanı kullanıyorsanız saçlarınızın renginde doğal olarak solma görülür. Bunun için saç renginize uygun bir saç bakım kremi kullanarak saç renginizi koruyabilirsiniz.
  • Saçlar her yıkayışta şampuanın etkisi ile birlikte açılıp solar. Bunun önüne geçmek içinse saç tellerinin açılmasını önleyen saç kremleri kullanmalısınız. Ayrıca boyalı saçlarınızın güneşte açılıp solmaması için yüzerken ya da güneşlenirken onlara özel bakım uygulamalısınız. Bunun için bir şapka kullanarak güneşin saçlarınızın rengini soldurmasına önlem almış olursunuz. Bunun dışında sudaki klordan ve güneşten koruyucu ürünler kullanmalısınız.boyali saclarin bakimi nasil yapilir
  • Boyalı olan saçlarınızı tararken de onları çok fazla hırpalayıp yıpratmamalısınız. Saçlarınızı kuruturken fön makinesini çok fazla kullanmamalısınız çünkü boyanan saç zaten kurumaya ve nem kaybına elverişlidir ısıyla bu kurumayı iki katına çıkarırsınız.
  • Özelliklesarı tonları gibi saç renklerinin bakımıdaha da zor olacaktır. Sizde sarı saçlara sahip iseniz saçınız boyandıktan sonra nem kaybına uğrar ve bu da kuruma problemini ortaya çıkarır. Bu nem kaybını azaltmak için mutlaka nemlendirici şampuan kullanmalısınız. Şampuandan sonrada saç tipinize uygun saç kremini mutlaka kullanmalısınız. Saçlarınızın dinlenip kendine gelmesi için doğal saç bakım kürleri de uygulayabilirsiniz.

 

Bir önceki yazımız olan Ünlülerin En İyi Kısa Saç Modelleri Ve Kesimleri 2019 başlıklı makalemizde 2019, 2019 ve kesimleri hakkında bilgiler verilmektedir.

ÖNCEKİ KONU
SONRAKİ KONU
!function(d,s,id){var js,fjs=d.getElementsByTagName(s)[0];if(!d.getElementById(id)){js=d.createElement(s);js.id=id;js.src="//platform.twitter.com/widgets.js";fjs.parentNode.insertBefore(js,fjs);}}(document,"script","twitter-wjs");
BENZER KONULAR
Mavi siyah saç nasıl bir tondur? Kimlere yakışır? Mavi siyah...
Saçlarında balyaj yaptırmak isteyenler için bu sezon özellikle kahverengi saçlarda...
Sonbaharın Trend Düz Saç Modelleri Eğer düz saç yapınız varsa...
Okula Giderken Kullanabileceğiniz Saç Modeller Neler? Genç öğrencilerde okula giderken...
Esmerlere yakışan saç renkleri ? Esmer tenli bayanlar saç rengi...
Düğünün en güzel kızı gelin olmalı.Gelinler herkesten fazla dikkat çekmeli.Saçınızın...
BİR YORUM YAZIN
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Boyalı Saçların Bakımı

Boyalı Saçların Bakımı

Related news Boyalı Saçların BakımıBoyalı Saçların Bakımı


Boyalı Saçların Bakımı


Boyalı Saçların Bakımı


Boyalı Saçların Bakımı


Boyalı Saçların Bakımı