Chevrolet Lacetti hatchback - ünlü modelin artıları ve eksileri 53 06.02.2019, 21:11

Chevrolet Lacetti hatchback - ünlü modelin artıları ve eksileri.

Chevrolet ürünleri her zaman ünlü olmuşturkalite ve güvenilirlik, hem de markalı modellerin üretiminde modern teknolojilerin uygulanması. Rusya'da ve 2006 başlarında iç pazara girmiş diğer bazı Avrupa ülkeleri polzovlas modeli Chevrolet Lacetti hatchback, hem büyük bir talep. üreticileri bir sedan, hatchback ve bitirme arasında değişen farklı araç yapılandırmaları modelleri tam bir aile tanıtıldı zaman.

Ama en büyük yayılma ve en yüksekAvrupa'da satış göstergesi sadece bir aile arabası, Chevrolet Lacetti hatchback. Bu modelin, ferahlık, konfor ve eşsiz spor ruhunun mükemmel göstergelerini birleştirdiğini söylemek güvenlidir. Chevrolet Lacetti hatchback adında küçük bir test sürüşü yapacağız. Ve bu arabanın salonuna özel dikkat göstereceğiz.

Chevrolet Lacetti'nin harici bileşeni olası değilBu şirketin tasarımcılarının benzersiz bir buluşu olarak kabul edilebilir. Elbette, modelin görünüşte işe yaramadığı söylenemez, ama özel bir şey getirmedi. Hala aynı Chevrolet Lacetti sedanı, sadece hafifçe değiştirilmiş çizgiler ve yamalı kusurlar. Buna ek olarak, özellikle Chevrolet Lacetti hatchback, sevimli optiklerin yanı sıra, tekerlek kemerlerinin açıkça belirlenmiş dokusunu da memnun ediyor. Ünlü modelin bu yapılandırması, evrensel tipin tüm avantajlarına sahiptir ve aynı zamanda modern bilgisayar dolgularını birleştirir.

Doğru, Chevrolet Lacetti'de hatchback yok.krom tavan rayları, bir istasyon vagonu gibi, ama bu, aracın dış cephesinin güzelliğini azaltmıyor. Otomobilin böyle bir tasarımının ünlü İtalyan stüdyo Giorgetto Giugiaro tarafından geliştirildiğini de belirtmek gerekir. Üreticiler dediği gibi, Chevrolet Lacetti, otomotiv endüstrisindeki son gelişmelerin açıkça altını çizen ünlü Daewoo Nubira'nın yerini alacak şekilde yaratıldı.

Yeni Chevrolet Lacetti'nin salonundan bahsetmeye değer. Modelin bütçe yapılandırmasına rağmen, oldukça iyi olduğu ortaya çıktı. Özellikle yüksek kaliteli malzemeden üretilen ve orijinal tasarım ile güvenilirliği bir araya getiren gösterge paneli. Ancak, yakından bakarsanız, bu malzemelerde dayanıklı, ancak otomobiller için gri plastik standart bulabilirsiniz. Bu model beni mutlu etmedi.

Chevrolet Lacetti hatchback görünümü sürekli rağmenTamamen sportif bir tarzda, ve yolda seyahat ederken onun davranışları çok dinamik çağrılabilir, kabin içinde her zaman sakin ve rahat olacak. Pek çoğu, modelin iç kısmının rekreasyon için özel olarak tasarlandığını fark eder.

Salonun minyatürlerinden sadece tanınabilirChevrolet Lacetti vagonu üzerinden geçen yeterli büyük torpido gözü yok. Açıldığında, torpido gözü kapağı, ikinci koltukta oturan yolcunun dizlerinin üzerinde durmaktadır. Her ne kadar eldiven kutusundaki boşluk eksikliğinden bahsedersek de, çeşitli şeyler için çok sayıda farklı bölme ve özel ceplerden bahsetmek gerekir. Chevrolet Lacetti'nin iç kısmında hatchback, yaygın olarak kullanılan alüminyumdur ve yüksek kaliteli plastikten yapılmış çok sayıda parça görebilirsiniz. Peki salonun genel tonu ile arabadaki koltukların döşemesi birleştirilir. Çoğu durumda döşemeden beri, arabanın ferah iç kısmı birkaç kat daha büyük görünmeye başlar.

Bu lüksü mahvedecek tek şeyizlenim, bu, ellerin manevra sırasında kolayca kaydığı, anlaşılmaz bir deri ile kaplı kaygan bir direksiyon simididir. Bu küçük eksi dikkate almazsanız, ve evet eldiven kutusu bile, o zaman salon genel olarak idealdir ve bir sürücü için ihtiyacınız olan her şeyi birleştirir.

Chevrolet Lacetti hatchback - ünlü modelin artıları ve eksileriresim Fotograf galeriler

Related news

 • Sanat Multimedya Müzesi (Moskova): Bu merkez nedir Nasıl gidilir Faydalı bilgiler
 • Patatesli Bulgur Pilavı Yapımı Videosu
 • İKİ TARAFLI ÇARKIFELEK LİF AÇIKLAMALI
 • Kadınların kurtarıcısı kolluk ve boyunluklar

 • Chevrolet Lacetti hatchback - ünlü modelin artıları ve eksileri 74

  Chevrolet Lacetti hatchback - ünlü modelin artıları ve eksileri


  Chevrolet Lacetti hatchback - ünlü modelin artıları ve eksileri 46

  Chevrolet Lacetti hatchback - ünlü modelin artıları ve eksileri 61

  Chevrolet Lacetti hatchback - ünlü modelin artıları ve eksileri 61

  Chevrolet Lacetti hatchback - ünlü modelin artıları ve eksileri 39

  Chevrolet Lacetti hatchback - ünlü modelin artıları ve eksileri 46

  Chevrolet Lacetti hatchback - ünlü modelin artıları ve eksileri 22

  Chevrolet Lacetti hatchback - ünlü modelin artıları ve eksileri 56