Dahili bulaşık makinesi: konfor ve pratiklik

Dahili bulaşık makinesi: konfor ve pratiklik


Dahili bulaşık makinesi: konfor ve pratiklik 89 04.01.2019, 15:26

Dahili bulaşık makinesi: konfor ve pratiklik

Herhangi bir hostes onun yanına geldiğinde seviyor.misafirler. Ve aslında, hiç umursamıyor: en iyi arkadaşlarıyla küçük bir çay partisi ya da çok sayıda insana lüks bir akşam yemeği. Ancak, hatta en ciddi fırsat yalnızca bir faktör gölgeleyen - misafirler dağılır ve kirli yemekler dağ başbaşa kalacaktır. Onun bıkkınlık rağmen biz monoton gündelik işlemlerini yapıyor, lavabo durmak için birden fazla saat var, bir anlam ve kadını yapmaz sabah hepsini bırakın. Daha sonra konunun sadece estetik tarafı vardır: bir su ve deterjan ile uzun süreli temas tahrişe neden bayanlar onarılamaz hasara kolları yapar.

dahili bulaşık makinesiÇıkış yolu yıllar önce bulundu -dahili bulaşık makinesi. Eskiden kurmacanın eşiğinde olan bir şeydi, bugün yerleşik bulaşık makinesi neredeyse her dairede yaşıyor. Şimdi sadece kirli tabakları içine koyup deterjanı ilave et ve düğmesine basmalısın. Tüm diğer manipülasyonlar - yıkama ve kurutma - dahili bulaşık makineniz sizin için yapacaktır.

Ev aletleri modern pazarıtüketiciler, dahili bulaşık makinelerinin gerçekten muazzam bir seçimi. Her ikisi de 45 cm'lik yükleme derinliğine ve 60 cm'ye kadar büyük ünitelere sahip küçük cihazlar olabilir Aynı zamanda bulaşık makinesinin boyutları aynı anda yıkanabilir tabakların hacmini etkilemez - genellikle 12 setten az değildir. Küçük boyutlu dahili bulaşık makineleri bile tepsileri, tepsileri, tepsileri veya fırın tepsilerini yıkamanızı sağlar.

bulaşık makineleri mieleBugün için bulaşık makineleri pazarında lider firmalariki şirket var: Zanussi ve Miele. Zanussi bulaşık makineleri, kompakt boyutlarda ve zarif tasarımlıdır. Bu İtalyan markası, neredeyse tüm parametrelerde uzun zamandan beri liderdir. Bu şirketin bulaşık makinesinde dahili olarak suyun% 60'ından fazlasını tasarruf etmenizi sağlar çünkü en güçlü ünite bile döngü başına 12 litreden fazla su tüketmez. En yeni modeller, programın kendi kendine seçilmesi işleviyle donatılmıştır - makinenin kendisi, yüklenen yemeklerin hacmini ve kontaminasyon düzeyini belirler. Çalışma sıcaklığı aralığı, hem cam cam yıkama hem de yağlanmış yağlarla pişirme için eşit derecede etkili olan 45 ila 75 ° C arasındadır.

bulasik makinasi zanussiMiele bulaşık makineleri 1929'da tekrar ortaya çıktıyıl. Uzun yıllar çok önemli değişiklikler yaşadılar ve bugün bu şirketin bulaşık makinası en düşük miktarda su, elektrik ve zamanla bulaşık yıkamanızı sağlayan bir cihazdır. Miele bulaşık makinelerinin standart bir modeli, bir saatten az bir sürede 60 derecelik bir sıcaklıkta suda 14 set bulaşık yıkamanızı sağlar.

Sonuç bir - bulaşık makinesi için tasarlanmıştırKatkıların önemli derecede kolaylaştırılması. Bu önemli etmene bir faktör daha eklenir: bulaşık makinesini kullanarak, sadece gücümüzü ve zamanımızı değil, aynı zamanda bugün çok pahalı olan deterjanları da tasarruf ediyoruz.

Dahili bulaşık makinesi: konfor ve pratiklik

Dahili bulaşık makinesi: konfor ve pratiklik

Related news

 • Preslenmiş döşeme: özellikleri, parametreleri, uygulama
 • Kremalı mantarlı fettuccine tarifi
 • Spor
 • OVAL TIĞ ÖRGÜ MOTİF İLE BİRLEŞTİRMELİ BATTANİYE TARİFİ

 • Dahili bulaşık makinesi: konfor ve pratiklik 63

  Dahili bulaşık makinesi: konfor ve pratiklik


  Dahili bulaşık makinesi: konfor ve pratiklik 80

  Dahili bulaşık makinesi: konfor ve pratiklik 20

  Dahili bulaşık makinesi: konfor ve pratiklik 10

  Dahili bulaşık makinesi: konfor ve pratiklik 73

  Dahili bulaşık makinesi: konfor ve pratiklik 85

  Dahili bulaşık makinesi: konfor ve pratiklik 76

  Dahili bulaşık makinesi: konfor ve pratiklik 20