Davetsiz misafir - yemek yedikten sonra mide ekşimesi. Kurtulmanın yolları

Davetsiz misafir - yemek yedikten sonra mide ekşimesi. Kurtulmanın yolları


Davetsiz misafir - yemek yedikten sonra mide ekşimesi. Kurtulmanın yolları 21 03.03.2019, 18:56

Davetsiz misafir - yemek yedikten sonra mide ekşimesi. Kurtulmanın yolları.

Sürekli çalışırız, acele ediyoruz, acele et, işteyakalanan her şeyi kapma molası. Evde de yemek için zaman yok, bir çok şey yapmalısınız. Ve yine, bir kez daha, alev içinde alev almaya başladığımızı fark ettik. Yanma hissi güçlü ve oldukça acı verici. Belki faul çay asidine dökülür? Evet, burada asitsiz değil. Sadece bu düşündüğünüz asit değil, yedikten sonra mide ekşimesi. Ortaya çıkan midede asitliğin artmasından dolayıdır. Bazen sindirim sistemindeki sorunların bir sonucu ya da stres sonucu. Birçok sebep olabilir. Ama asıl olan her zaman yemek.

Mide ekşimesi yemekten sonra. Sebebi nedir? Kahve, güçlü çay, tatlı, sarımsak, soğan, baharat, tereyağı, narenciye her türlü, havalandırmak içecekler ve tabii ki, kızarmış ve yağlı gıdalar - Bütün bu mide ekşimesi Yemeklerden sonra var olduğu için ilk nedenlerdir. mide sonra, gıda asidinin büyük bir miktarını içeren, mide suyu salgılanmasını teşvik eder. Hazmı sürecini, yemek borusu içine korozif ve asidik mide suyu mümkün emisyonunu başlar. Bu özofagus duvarına rahatsız edici, şiddetli yanmaya neden olur ve mide ekşimesi yol açar. İlk bakışta göründüğü gibi sorun kadar basit olmadığı unutulmamalıdır. yemek borusuna asit sabit salınım yanan bir duygu, ama zaman ve erozyon ile sadece yol değil gibi ele alınmalıdır. Ve bu da malign oluşumları tehdit ediyor. Uzun süre yemeklerden sonra sürekli mide ekşimesi endişe nedenle, bir uzmana başvurmanız gerekir.

Yemekten sonra mide ekşimesi çok acı verici değilse, amaYine de rahat bir yaşamı engelliyor, tedavisine kendi başına başlamak gerekiyor. Bu, midenin sekresyonunu, yani işinin normalleşmesini baskılayarak ve serbest kalan asit seviyesini azaltarak başarılabilir. Diyetle başlayalım ve diyetimizin yanı sıra tüm keskin, tuzlu ve yağlı yiyeceklerin yanı sıra alkolden uzaklaşalım. Yaşam tarzınızı gözden geçirdiğinizden emin olun. Yedikten sonra ne yaparsın? Dinlenmeye git ya da temiz havada harika bir yürüyüşe çık ve neşe ve sağlık getir. Mide ekşimesi yedikten sonra sabit ise, belki de nedeni aşırı kilolu. Eğer öyleyse, kurtulmak gerekiyor. Birkaç kilo bile, karın basıncını önemli ölçüde artırır. Sıkı kemerler giymeyin, yemekten sonra en az iki ila üç saat sonra yatağa gidin, yastığı iyice dövün.

Çoğunlukla hızlı bir şekilde yedikten sonra sürekli mide ekşimesive halk ilaçları yardımıyla etkili bir şekilde tedavi edilir. Acil durumlarda en yaygın, hızlı hareket eden ve en erişilebilir araçlardan biri kabartma tozudır. Bir tutam alın ve bir bardak kaynamış suya karıştırın. Birkaç dakika içinde iç ve yedikten sonra mide ekşimesi unutun. Fakat maalesef çok kısa bir süre için. Otuz ya da kırk dakika sonra, yanma hissi yavaş yavaş devam edecektir. Ve böyle bir çare kullanmak için genellikle tavsiye edilmez. Bu acil yardımdır. Tedavi için patates suyunun kullanılması daha iyidir. Sabahları on gün boyunca aç karnına bir bardak taze meyve suyu içirin. Ondan sonra, yarım saat uzan ve kahvaltı yapabilirsin. Mide yanmasına karşı mücadelede en iyi araçlardan biri buğdaydır. Koyu renkte kızartın, un ve ekmeğin durumuna getirin. Elde edilen toz, bir çay kaşığı ucunda günde üç kez alınmalıdır. Sürekli olarak keten tohumu yerseniz, çorba, salata ve diğer yemeklere ekersen mide ekşimesi hızla gider. Bu aracın yardımıyla sadece sıkıcı mide ekşimesinden kurtulmakla kalmaz, aynı zamanda mide ve bağırsakları da önemli ölçüde iyileştirirsiniz. Zarflama özelliklerine sahiptir, mideyi asitlerin olumsuz etkilerinden korur ve bağırsağın işleyişini iyileştirir. Tüm önerileri takip edin ve çok geçmeden unutulmayacak misafirleri yedikten sonra unutacaksınız - mide ekşimesi.

Davetsiz misafir - yemek yedikten sonra mide ekşimesi. Kurtulmanın yolları

Davetsiz misafir - yemek yedikten sonra mide ekşimesi. Kurtulmanın yolları

Related news

 • Kolay Tığ İşi File Alışveriş Torbası Yapılışı Videolu
 • Debriyajın kendi elleriyle havasını alın
 • Tığ İşi Kürk Süslemeli Çocuk Yeleği Tarifi. 4 .5 Yaş
 • Meyveli Minik Pastalar
 • 1 Arşın Kaç Metre – 1 Arşın Kaç Cm Santimetre
 • Lamba neden gerekli ve nasıl lamba geri dönüştürülmüştür

 • Davetsiz misafir - yemek yedikten sonra mide ekşimesi. Kurtulmanın yolları 16

  Davetsiz misafir - yemek yedikten sonra mide ekşimesi. Kurtulmanın yolları


  Davetsiz misafir - yemek yedikten sonra mide ekşimesi. Kurtulmanın yolları 41

  Davetsiz misafir - yemek yedikten sonra mide ekşimesi. Kurtulmanın yolları 34

  Davetsiz misafir - yemek yedikten sonra mide ekşimesi. Kurtulmanın yolları 85

  Davetsiz misafir - yemek yedikten sonra mide ekşimesi. Kurtulmanın yolları 96

  Davetsiz misafir - yemek yedikten sonra mide ekşimesi. Kurtulmanın yolları 14

  Davetsiz misafir - yemek yedikten sonra mide ekşimesi. Kurtulmanın yolları 64

  Davetsiz misafir - yemek yedikten sonra mide ekşimesi. Kurtulmanın yolları 18

  Davetsiz misafir - yemek yedikten sonra mide ekşimesi. Kurtulmanın yolları 7

  Davetsiz misafir - yemek yedikten sonra mide ekşimesi. Kurtulmanın yolları 63

  Davetsiz misafir - yemek yedikten sonra mide ekşimesi. Kurtulmanın yolları 23

  Davetsiz misafir - yemek yedikten sonra mide ekşimesi. Kurtulmanın yolları 80