Dermaderm Sivilce Kremi

Dermaderm Sivilce Kremi
Dermaderm Sivilce Kremi


Dermaderm Sivilce Kremi

Dermaderm sivilce kremisivilceler, akneler ile etkili biçimde savaşan bir üründür.  Sadece sivilceler değil siyah noktaları yok eden bu etkili krem hakkında sizlere bilgi vererek yardımcı olmaya çalışacağım. Ergenlik dönemi ile beraber hayatımıza giren sivilceler bazen gerçekten can sıkıcı bir durum alabilmektedir. Ayrıca geride bıraktığı sivilce izleri dış görüntümüzün dahada kötüleşmesine neden olabilmektedir. Böyle bir durumda sivilcelerden kurtulmak isteyen kişiler pek çok yöntem denemekte ve uygulamaktadır. Sivilceleri yok etmeninin ilk yönetimi daima cildi temiz tutmak, gözeneklerin kapanmasını önlemek ve cilt bakımı yapmaktır. Ayrıca destekleyici tedavi için ise kremler ve ürünler kullanırken seçilen ürünün mutlaka güvenilir olması cildinize zarar vermemesi gereklidir. Bazı sivilce kremler bilinçsiz olarak kullanılırsa sivilce oluşumunu daha çoğaltacağını sakın unutmayın.Dermaderm sivilce kremihakkında bilgi vermeden önce sivilceye iyi gelen kremler ve sabunlar nelerdir adlı makalemizi incelemenizi tavsiye ederim.

Dermaderm sivilce kremiayrıca siyah noktaların yok edilmesinde aynı etkiyi göstermektedir. Siyah noktalar aynı sivilceler gibi cilde yerleştiğinde kurtulmak için etkili olarak savaşmak gerekmektedir.

Dermaderm Sivilce Kremi Nedir, Ne İşe Yarar

Dermaderm sivilce kremi içeriğinde bulunan etken madde Çay ağacı yağı, Antioksidan kompleksleri, Vitamin – Mineral kompleksi ile cildin yağ dengesini dengeleyerek sivilceye neden olan bakterileri yok eder.  İçeriğinde bulunan bitki özleri ise siyah noktaları karşı etkilidir. Düzenli kullanıma bağlı olarak hem sivilceleri hemde siyah noktaları kısa sürede yok etmektedir. İçeriğinde bulunan  %5 Antibakteriyel Tea Tree (Çay Agıcı) sivilce tedavisinde pek çok ürünün içeriğinde bulunmaktadır.  Çay ağacı yağı cilt kuruluğunu ve tahrişi yok etmektedir.

Dermaderm sivilce kremi etkili sonuç almak için kesinlikle düzenli olarak kullanılmalı ve tedavi asla yarıda bırakılmamalıdır. Sivilce ve siyah noktalar tamamen kaybolmadan krem kullanımı bırakırsanız sivilceleriniz tekrar oluşmaya başlayacaktır.

Dermaderm Sivilce Kremi Nasıl Kullanılır

Dermaderm sivilce kremi yüzünüze sürerken kesinlikle gözünüze gelmemesine dikkat etmelisiniz. Günde 1 defa kullanılması yeterlidir. Doz aşımı fazla kullanımı gözeneklerin tıkanmasına neden olabilir. Kremi kullanmadan önce kesinlikle kremin sürüleceği bölge iyice temizlenmelidir. Sivilceye bölgeye sürüleceğinden kesinlikle baskı yapmadan ince hareketler ile sürülmelidir. Yüzünüzün her yerine sürmenizde bir sakınca yoktur.

Dermaderm Sivilce Krem Yan Etkileri

Her kremde olduğu gibi dermaderm krem bazı yan etkileri bulunan bir kremdir. Genelde yan etkileri çok nadir görülür. Bitkisel içeriği sahip olmasından dolayı  yan etkilerin görülme olası çok düşüktür. Yan etkiler genelde içeriğinde bulunan bileşenlere karşı alerjisi olanlarda fazla kullanmaya bağlı olarak görülür. Bilinen yan etkiler kızarıklık, kaşıntı, deri döküntü olarak bilinmektedir. Yan etkileri kremi kullanmayı bıraktığınızda kendiliğinde kaybolmaktadır.

Dermaderm Sivilce Kremi Kullanalar

Dermaderm krem kullananlar yaptıkları yorumları sizlerin için derlemeye çalıştım. Genelde forum, sözlük ve sosyal medyadan ürünü almış ve denemiş kişilerin ürün hakkında yaptıkları yorumları sizlerle paylaşmaya çalışacağım. İşte dermaderm krem kullananlar ve yaptıkları yorum;

  • Ürünü alalı 5 gün oldu. Sivilceler de ciddi derecede körelme oldu.Alırken kuşkuluydum ama krem bittiğinde yüzüm nasıl olacak sabırsızlıkla bekliyorum şimdi.Bazı kişilerde farklı tepkiler olabilir ama ben memnunum
  • iyi bir ürün beğendim 2 gündür kullanıyorum cildimdeki sivilceler kurudu biraz ama daha tam yok olmadı. biraz izler var onlar da geçiyor gibi. umarım geçer tamamen
  • Sivilceli bölgelerde etkili bir ürün. ancak devamlılığı önemli. ara verilirse tekrar sorunlar başlıyor. birde kullanılacak bölge önceden temizlenilmeli ve öyle kullanılmaya başlaması daha etkili oluyor.
  • 1 aydır düzenli kullanıyorum ama cildimde en ufak bir değişiklik dahi olmadı. Acaba etki süresi daha mı uzun, bunu bilmiyorum. Bildiğim şey, sürdüğümde biraz yanma oluyor, ama cildimde bir rehabilitasyon süreci başlamadı. Kısacası pek etkili değil gibi geldi bana
  • iltihap ve sivilceler üzerindeki iyileştirmede gerçekten etkili.ayrıca cildi kurutmaması ve yan etkisi olmaması çok önemli artıları.fiyatına göre çok çok başarılı
  • Sivilcelere hiçbir etki yapmıyor. Kişiden kişiye değişiyor sanırım. Ben memnun kalmadım. Sürüp yatıyorum ertesi gün aynı. Tekrar uyguluyorum yok yok.
  • Tavsiye üzerine aldım arkadaşım çok memnun kalmış bende hiç işe yaramadı

Dermaderm Sivilce Kremi Fiyatı

Dermaderm sivilce kremi fiyat olarak değişiklik gösteren bir üründür. Eczaneden alınabileceği gibi kozmetik mağazalardan ve tanınmış online satış sitelerinden alınabilir. Dermaderm sivilce krem fiyatı ise 15 ile 30 TL arasında satılmaktadır.

Sitemizde makale doktor tavsiyesi değildir kesinlikle sivilce tedavisi için bu kremi kullanacaksanız bir doktorun tavsiyesi ile kullanmanızı tavsiye ederiz. Unutmayın başkasında işe yarayan bir krem sizde işe yaramayabilir. Dermaderm maksimum etkili sivilce kremi hakkında yorum ve görüşlerini yorum kısmına yazarak bizimle paylaşabilirsiniz.

Dermaderm Sivilce Kremi

Dermaderm Sivilce Kremi

Related news Dermaderm Sivilce KremiDermaderm Sivilce Kremi


Dermaderm Sivilce Kremi


Dermaderm Sivilce Kremi


Dermaderm Sivilce Kremi


Dermaderm Sivilce Kremi


Dermaderm Sivilce Kremi


Dermaderm Sivilce Kremi


Dermaderm Sivilce Kremi