Dmitry Kulagin: genç basketbol oyuncusunun biyografisi ve başarıları 100 09.01.2019, 06:42

Dmitry Kulagin: genç basketbol oyuncusunun biyografisi ve başarıları

Genç basketbol oyuncusu Dmitry Kulagin, Rus takımının en yetenekli oyuncusu. Sporcu sayesinde, ülkenin ana ekibi bir kez kazandı.

Koruyucunun biyografisi

Gelecek yıl, Rus atlet Dmitry Kulagin, 1 Temmuz doğum gününde 25 yaşına girdi. Uzun vadeli savunma oyuncusu, hayatını basketbol ile ilişkilendiren kardeşi Michael'dır.

1998'de altı yaşındayken Dmitry AndreevichKulagin basketbolla uzaklaştırıldı. Çocuk, yüksek büyümesi ve kalkınma için büyük bir coşku nedeniyle dikkat çekti. Moskova spor "Eğitim Merkezi" Timiryazevsky'den başarıyla mezun oldu.

Dmitry Kulagin

2008 yılında basketbol oyuncusu,CSKA ekibinde Alexei Zhukov'un önderliği. Ardından iki sezon boyunca Dmitry, DUBL şampiyonu ünvanını kazandı. Bir yıl sonra, "Nizhny Novgorod" adlı kulübü için konuşmaya başladı ve burada savunma oyuncusu olarak görev yaptı. Takım antrenörü Zoran Lukic'ti. BC "NN" Süper Lig B.'de oynadı.

Dmitry Kulagin hemen hemen kazandı"Nijniy Novgorod" un ana bölümünde yer alan bir yer. 2009'dan bu yana BC "NN" PBL'ye girdi. Takım tekrar tekrar yeni umut verici oyuncularla takviye edildi, ancak Dmitry her zaman önde gelen roller üstlendi. Sahada, çok fazla zaman harcadı (ortalama 20 dakika), çok yetenekli görünüyordu.

Atletin yüksekliği - 1 m 97 cm, ağırlık - 89 kg.

Kulagin'in kariyeri başlangıcı

BC "Nizhny Novgorod" hücum oyuncusuna saldırıyorüç mevsimi geçirdim. 2019/2011 Rusya Kupasında, en iyi takım oyuncusu unvanını kazandı. Ancak "NN" de sporcusunun kariyeri beklenmedik bir şekilde sona erdi. Saçma sapan bir şansla, PBL yıldızlarının eşleşmelerini kaçırmak zorunda kaldı. Bunun nedeni, bir gece klübünün yakınındaki kavganın bir sonucu olarak alınan küçük bir yaralanma idi.

Mayıs 2011'de, "Nizhny Novgorod" liderliği, basketbol oyuncusu sorumluluğundan yoksunluktan dolayı Dmitry Kulagin'i takımdan çıkarmak için şok edici bir karar verdi.

Dmitry Kulagin basketbol oyuncusu

Ve 2011 yazında atlet kompozisyondaydı.M.Ö. "Triumph" banliyölerinden sadece bir mevsim kaldı. Samara takımına "Red Wings" e gitti. Bu kulüpteyken Dmitry Kulagin Rusya Federasyonu'nun iki büyük kupasını kazandı: Rusya ve FIBA'nın çağrısı. Ama bir yıl sonra yine "Zafer" de oldu.

Ana Rus takımına katılım

Dmitry Kulagin, üst düzey bir basketbol oyuncusu. Erken yaşlardan itibaren Rus takımının onurunu savunmaya başladı. 16 yaşın altındaki katılımcılar arasında 2008 Avrupa Şampiyonası'nda, on beş yaşındaki çocuk oyun başına 20.8 puan alarak ikinci en etkili oyuncu oldu.

Dmitry Andreevich Kulagin

2019 yılında Kulagin uluslararası alanda sahne aldıKatılımcılar arasında gördükleri 18 kişilik yarışmalar. Sırbistan milli takımının oynadığı maçta 23 sayı, 5 müdahale, 8 asist ve 7 ribaund gerçekleştirdi. Bunlar, Rus ekibinin ilk kez finallere ulaşmasına yardımcı olan muazzam rakamlardı.

Rekabetin ardından Dmitry Kulagin(ana Rus takımının basketbol oyuncusu) turnuvanın lideri oldu. Yorumcular ve birçok antrenör, savunmacının oyunun özünü anlama konusundaki nadir yeteneklerine dikkat çekti. Bir sporcunun kariyerinde bir başarıydı.

Başarılar ve Dmitry Kulagin ödülleri

İlk kez on sekiz yaşında atletdünya seviyesine ulaştı. 2011 yılında Letonya'da Dünya Şampiyonası'na katıldı. 19 yaş altı basketbolcular arasında yarışmalar düzenlendi. Dimitri Kulagin'in profesyonelliği ve iyi oyunu sayesinde, Rus takımı yarı finallere girdi ve ABD takımını çeyrek finalde yenerek mağlup oldu. Dünya hissi oldu. 2011 Avrupa Şampiyonası'nda Rus takımı bronz madalya kazandı. Kulagin en iyi hücum eden savunmacının unvanı verildi.

defans oyuncusu

2013 yılında, basketbolcu Kazan'daki 27 Dünya Üniversitesine katıldı. Yarışmanın sonunda, Rusya Federasyonu Başkanı'ndan onur belgesi aldı.

Ve yine CSKA ile sözleşme

2015 yılında, tüm medya Kulagin kardeşlerin evlerinde BC "CSKA" nın dönüşünü bildirdi. Takımın yönetimi Dmitry ile üç yıllık bir sözleşme imzaladı ve Mikhail ile beş yıllık bir sözleşme imzaladı.

CSKA eğitmeni Dimitris Itudis haklı olarak çağırıyorKulagin kıdemli, yaşının en yetenekli oyuncularından biridir. Dmitry her yıl profesyonellik gösterir ve artı 2 ve 3 numaralı pozisyonlarda konuşma yeteneğidir.

Basketbol oyuncusu yıldız yoluna başladığı kulübe dönüşünden memnun oldu. Sporcu CSKA için mümkün olan her şeyi yapmaya söz verdi, birden fazla zafer kazandı.

En iyi defans oyunu

2016 yılında Dmitry Kulagin, Eurobasket 2019'ye katılmak için Rus milli takımına davet edildi.

Dmitry Kulagin

Sporcu inanılmaz derecede iyi bir oyun gösterdiBosna-Hersek ile mücadele ederek 17 puan kazanıyor. Bu gösterge basketbol oyuncunun kişisel bir kaydıdır. Bu sonuç, bu sezon Rus takımının en üretken oyuncusu olmasına izin verdi.

Adanmış defans oyuncusu BC "CSKA" Dmitry Kulagin inBosna-Hersek ile yapılan karşılaşmalar 4 asist, 2 blok ve 7 ribaunt aldı. Basketbolcu oyuncunun genel göstergesi +30 idi. Birçok spor uzmanı bu oyunu savunmacıyı yetişkin seviyesinde en başarılı olarak değerlendiriyor. Dmitry kendisi henüz o gelmiş en anlamlı ve açıklayıcı maçlar emin eminiz.

Dmitry Kulagin: genç basketbol oyuncusunun biyografisi ve başarılarıGoruntuler Fotograf resim galeriler

Related news

 • Kendi elleriyle balık tutmak için katlanır sandalye nasıl yapılır
 • İşitme engelli çocuklar için oyuncak kampanyası
 • Çocuklara parkta tacize tutuklama
 • Arina Vintovkina - utandığını hissetmeden, sır hakkında konuşur

 • Dmitry Kulagin: genç basketbol oyuncusunun biyografisi ve başarıları 7

  Dmitry Kulagin: genç basketbol oyuncusunun biyografisi ve başarıları


  Dmitry Kulagin: genç basketbol oyuncusunun biyografisi ve başarıları 80

  Dmitry Kulagin: genç basketbol oyuncusunun biyografisi ve başarıları 56

  Dmitry Kulagin: genç basketbol oyuncusunun biyografisi ve başarıları 70

  Dmitry Kulagin: genç basketbol oyuncusunun biyografisi ve başarıları 12

  Dmitry Kulagin: genç basketbol oyuncusunun biyografisi ve başarıları 42

  Dmitry Kulagin: genç basketbol oyuncusunun biyografisi ve başarıları 50