Duvardaki fayans döşeme - temel öneriler 34 22.01.2019, 17:07

Duvardaki fayans döşeme - temel öneriler

Seramik fayans abartı olmadan olabilirYüksek nem oranına sahip odalarda duvarları süslemek için zamanımızda kullanılan en kaliteli ve uygun fiyatlı kaplama malzemelerinden birini arayın. Çeşitli renkler, dokular, karo boyutları, çok sayıda dekoratif elemanın varlığı, güzel ve sıra dışı bir tasarım ortaya çıkarmanızı sağlar, bu sayede mutfak, banyo veya tuvalet çok şık ve orijinal görünecektir. Duvardaki fayansların döşenmesi elbette ki belli beceriler ve doğruluk gerektirir, ancak bir çift becerikli elin varlığı bu işi kendiniz yapmanızı sağlar. Asıl mesele, tüm sorumluluğu önceden konuyla ele almak, gerekli tüm hesaplamaları önceden yapmak, sabır ve seramik karolarla duvar kaplamaları için genel kabul görmüş gereksinimleri takip etmektir.

Duvarda fayans döşemek başlarTaban yüzeyinin kapsamlı hazırlanması. Seramik karolarla kaplamanın altındaki duvar kesinlikle pürüzsüz olmalıdır, aksi halde pozitif bir sonuç elde etmek mümkün değildir. Bu nedenle, daha önce, tüm duvarlar, sıva ile hizalanmalıdır, bu arada, sonraki döşeme sürecini büyük ölçüde kolaylaştıracaktır. Doğru, bazı ustalar üsleri doğrudan fayans yapıştırıcı bileşimi ile hizalarlar, her kiremit üzerinde farklı bir miktar empoze ederler ve bir yapı seviyesinin yardımıyla döşeme işlemini kontrol ederler. Bununla birlikte, duvardaki karoların bu şekilde döşenmesi, belirli bir deneyimin ve büyük miktarda yapışkan çözeltinin varlığını gerektirir ki bu da oldukça pahalıdır. Belirli bir deneyim ve arzuyla, yüzey aynı zamanda astar sürecini önemli ölçüde hızlandıracak olan neme dayanıklı alçı levha ile de düzleştirilebilir.

Temel işi tamamladıktan sonra, başlama zamanı.doğrudan kaplamaya. Duvardaki fayansların döşenmesi, kalitesiz veya uygun olmayan kaplama malzemesi tipine uygulandığında güzel ve dayanıklı olma olasılığı düşüktür. Bu nedenle, bir tutkal bileşimi seçerken, üreticinin tavsiyelerini dikkatlice okumanız ve sadece seçilen karo tipi için tasarlanmış yapıştırıcıyı ve zeminden ziyade duvarlarda döşenmesi tavsiye edilir.

Çalışmaya başlamadan önce, yapılması gerekliyüzeyin dikkatle işaretlenmesi. Tabii ki, ideal bir seçenek, astarın kırpmadan yapılabildiği bir seçenek olarak düşünülebilir. Bununla birlikte, duvardaki tüm karoları döşemek imkansızsa, iş en belirgin açıdan başlamalıdır. Bu, kesilen parçaların odaya girerken fark edilmemesi için gereklidir. Duvarın orta kısmından işin başlangıcını sağlayan başka bir yol var, ancak bunu ancak kenarlar yeterince geniş kesimler ise kullanabilirsiniz, böylece duvarlar simetrik görünecektir.

Seramik fayans döşerkenDuvar, tam olarak ilk sıraya koymak için en zor, aslında, daha "dans" etmek zorunda. Bu nedenle, kaplamanın kalitatif olarak geçmesi için, genellikle duvarda, ikinci sıranın seviyesinde, metal veya tahta çubuk yatay olarak sıkı bir şekilde sabitlenir. Bu yerden ve başlamaya başlamalı ve sabit çubuk ana için bir kılavuz görevi görecek ve fayansın kaymasını önleyecek.

Fayansın duvarlara döşenmesi, hatasız olarak yapılır.Her bir döşemenin doğru konumunu izlemenizi sağlayan bir bina düzeyi kullanmak. Ek olarak, yapışkan çözüm düzgün bir şekilde uygulanmalı ve boşluklarda özel haçlar eklenir, dikişler düzgün ve güzeldir. Karo altındaki boşlukların varlığı kabul edilemez.

Prensip olarak, makale sadece genel verir.önerileri. Duvardaki kiremitleri kendi ellerinizle döşemek uzun ve zahmetli bir iştir, bu nedenle gerekirse internet veya basılı kaynaklarda, ev ustalarının görevle mükemmel başa çıkmasına yardımcı olacak ayrıntılı adım adım talimatları her zaman bulabilirsiniz.

Duvardaki fayans döşeme - temel önerilerGoruntuler Fotograf

Related news

 • Yıllardır Söylenen Bir Yalan: Filistinliler Topraklarını Yahudilere Sattı izle
 • Zayiflamaya Yardımci Tarifler
 • Cocuklara tac uyku seti Çeşitleri
 • Bebek Odası Dekorasyonu

 • Duvardaki fayans döşeme - temel öneriler 89

  Duvardaki fayans döşeme - temel öneriler


  Duvardaki fayans döşeme - temel öneriler 68

  Duvardaki fayans döşeme - temel öneriler 63

  Duvardaki fayans döşeme - temel öneriler 51

  Duvardaki fayans döşeme - temel öneriler 3

  Duvardaki fayans döşeme - temel öneriler 48

  Duvardaki fayans döşeme - temel öneriler 73

  Duvardaki fayans döşeme - temel öneriler 38