Çeşitli tarife planlarında Tele2 de kalan dakikalar nasıl kontrol edilir

Çeşitli tarife planlarında Tele2 de kalan dakikalar nasıl kontrol edilir

21.04.2019

Çeşitli tarife planlarında Tele2 de kalan dakikalar nasıl kontrol edilir 7

Çeşitli tarife planlarında "Tele2" de kalan dakikalar nasıl kontrol edilir?

Abonelik var tarife planları sahipleriÜcret ve belirli bir dizi iletişim servisiyle birlikte gelen paketler, çoğu zaman dakikaların geri kalanını kontrol etmek için bazı işlemler yapmak zorundasınız. "Tele2" de numaranızda bu bilgileri almak için çeşitli yollar vardır. Ek olarak, aboneye sadece bir tarife planı ek servis ve opsiyonlar olmadan bağlanırsa, kontrolü gerçekleştirmek son derece basit olacaktır. Alternatif telekom operatörü müşterileri, böyle bir planın bilgisini bağımsız olarak nasıl öğrenebilir, paket tarife planlarında yer alan dengeler hakkındaki verileri bu makalede açıklanacaktır.

TV2'deki dengeyi kontrol et

"Tele2" de kalan dakikalar nasıl kontrol edilir?

Her zaman tercih eden aktif aboneler içinSayılarında neler olup bittiğine dikkat et, doğrulama için birkaç seçenek var. Özellikle de dakikalar, megabaytlar veya sms'lerin ne kadar süre harcandığını açıklığa kavuşturmak için ek çaba sarf etmeden mümkün olduğu için ellerde bir mobil cihaz bulundurmak yeterli olduğundan, bilgi almak çok zaman almayacaktır.

Önce öğrenmek için gerekli olantarife planı numarada kullanılır ve ancak kalan dakikaları ("Tele2") kontrol edebilirsiniz. Tarife akıllı telefonunuzda basit bir istek yaparak açıklanabilir: * 107 #. Bu karmaşık olmayan kombinasyona girdiğinizde, metin mesajında ​​TP adını bulabilirsiniz.

"Tele2" deki dakikaların geri kalanını kendinize göre kontrol edin

Yani, kendini almaya karar verirsenTarifenizin ne olduğu, ne kadar trafik harcanmış olduğu hakkında bilgiler, belirlenen limitler dahilinde dakikalar konuşuldu ve kısa mesajlar gönderildi, ardından aşağıdaki seçenekler sizin için çok ilginç olacak. Ülkenin farklı bölgelerinde farklı tarife planları kullanıldığından, bilgi iletişim hizmetlerinin hacmine işaret eden TP hakkında bilgi veriyoruz.

TV2'de yemek artıkları nasıl kontrol edilir

"Tele2" numarasında kalan dakikaları kontrol etmek için faydalı USSD istekleri:

 • "Siyah" (TP): * 155 * 0 #.
 • "Mor" (TP): * 116 * 17 #.
 • Diğer TP: * 116 * 20 #.

Verilen komut listesinden herhangi birini yazdıktan sonraMetin mesajı olarak kaç dakika harcanacağına dair bilgi gönderilecektir. Mobil cihaz ekranına gerekli talep girildikten ve gönderildikten hemen sonra böyle bir bildirim gelecektir.

Ayrıca, USSD talebinin yanı sıra, "Tele2" üzerindeki geri kalanları kontrol etmek için web portalı ve mobil uygulamayı kullanabilirsiniz.

İnternet üzerinden dengeler hakkında bilgi alın

Şirketin "Tele2" abonelerinin resmi portalındakişisel bir dolap mevcuttur. Önceden kullanıcı bu İnternet servisini kullanmak zorunda kalmadıysa, kayıt prosedürünü geçmek gerekir. Gelecekte, kişisel kabine erişiminizi açmak için, sistemin kayıt sırasında girmenizi istediği SIM kart ve şifrenin sayısını girmek yeterli olacaktır.

Burada menü listesindeilgili bölümü ve gerekli verileri görüntüleyin. Bu arada, site sadece "Tele2" dakika dengesini kontrol edemez, ama aynı zamanda, tarife kabul harcanmadan ve kaç megabayt harcandı kaç kısa mesaj öğrenmek için.

denge dakikalarını kontrol et TV2 tarifesiBenzer bilgiler ziyaret edilmeksizin elde edilebilirSite operatörü, şirketin müşterileri için geliştirilen mobil cihazlara yönelik uygulamayı indiriyor. Bu ücretsizdir ve aboneye Internet'teki kişisel bir dolap gibi aynı işlevselliği verir. Burada "Tele2" deki kalan dakikaları kontrol edebilir, servisleri arayabilir veya gereksiz seçeneklerden kurtulabilir, ayrıca maliyetleri görüntüleyebilir, detayları alabilirsiniz.

Hücresel şirketin uzmanlarına itiraz

Self servis için hizmetlerbilgi sizin için değildir ve "sesle" duymanız daha kolaydır, sayı üzerinde kaç paket kalıyorsa, o zaman yardım hattının hizmetlerini kullanmalısınız. Kısa numarayı (611) çağırarak ve operatörün iletişim merkezine bastığınızda, hesaptaki ilgili verileri talep edebilirsiniz. Pasaportunuzu yanınızda bulundurmalısınız, çünkü numara sahibinin kişisel bilgilerine ihtiyacınız olabilir. Lütfen "Tele2" numarasından arama yapılmadıkça bu numaraya yapılan aramaların ücretlendirilmediğini unutmayın.

tel2 denge dakika siyah kontrol

Sonuç

Harcamalarınızı kontrol etmek için değil,Ücretli sınırın ötesine geçmek için, stokta kaç dakika kaldığını düzenli olarak kontrol etmeniz önerilir. Bir mobil uygulama veya kısa komutları kullanmak daha uygun. İkinci durumda, İnternet bağlantısına bile ihtiyacınız yoktur. İstenen veriler, paketin geri kalanı hakkında kapsamlı bilgiler içeren bir metin mesajıyla gönderilecektir.

Veri elde etmek için benzer seçeneklerkendi bölgelerinin dışında olduklarında dahil. Ancak, intranet dolaşımdayken internet trafiğinin maliyetinin değiştiği unutulmamalıdır. İlgili bölümü ziyaret ederek servis sağlayıcının resmi portalından bilgi alınabilir.

Çeşitli tarife planlarında Tele2 de kalan dakikalar nasıl kontrol edilir

Çeşitli tarife planlarında Tele2 de kalan dakikalar nasıl kontrol edilir

Related news

 • Trump: Suriyede yaptıklarımı başkası yapsa kahraman olurdu
 • Noel ayini: Bakanlığın iç anlamı ve özellikleri
 • 2019 Yaz Plaj Modası ve Stilleri
 • Çağla Şıkele hapis cezası şoku
 • Fiyonk tatlı tarifi

 • Çeşitli tarife planlarında Tele2 de kalan dakikalar nasıl kontrol edilir 69

  Çeşitli tarife planlarında Tele2 de kalan dakikalar nasıl kontrol edilir


  Çeşitli tarife planlarında Tele2 de kalan dakikalar nasıl kontrol edilir 57

  Çeşitli tarife planlarında Tele2 de kalan dakikalar nasıl kontrol edilir 80

  Çeşitli tarife planlarında Tele2 de kalan dakikalar nasıl kontrol edilir 93

  Çeşitli tarife planlarında Tele2 de kalan dakikalar nasıl kontrol edilir 11

  Çeşitli tarife planlarında Tele2 de kalan dakikalar nasıl kontrol edilir 54

  Çeşitli tarife planlarında Tele2 de kalan dakikalar nasıl kontrol edilir 54

  Çeşitli tarife planlarında Tele2 de kalan dakikalar nasıl kontrol edilir 71

  Çeşitli tarife planlarında Tele2 de kalan dakikalar nasıl kontrol edilir 94

  Çeşitli tarife planlarında Tele2 de kalan dakikalar nasıl kontrol edilir 79

  Çeşitli tarife planlarında Tele2 de kalan dakikalar nasıl kontrol edilir 28