Eau de toilette Dolce Gabbana - kokan bir kaleydoskop

Eau de toilette Dolce Gabbana - kokan bir kaleydoskop

21.04.2019

Eau de toilette Dolce Gabbana - kokan bir kaleydoskop 37

Eau de toilette Dolce Gabbana - kokan bir kaleydoskop

İtalya'da kurulan, bugün Dolce Gabbana markasıdünya mirası olarak tanınmaktadır. Markanın yaratıcılarının isimlerinin başarılı bir birleşimi, dünya parfümeri uzmanlarının dudaklarında hatırlanmasının ve seslerinin duyulmasının itici gücü oldu. Moda evi Dolce ve Gabbana'nın bütün sırrı, birçok analistin, bu üreticilerin ürünlerinin açıkça tanımlanmış bir çizgiye sahip olmadığına inanıyor. Her şey, hazırlıksız ve beklenmedik hislerin eşiğinde. Bu, farklı beğenilere ve tercihlere sahip insanlar için uygun ürünlerin seçilmesini ve çok çeşitli kullanıcılara elit kokuların üretilmesini mümkün kılar.

Çeşitli türleri, tuvalet suyu, hangiBu şirket üretiyor. Erkek ve kadın dizileri, hayranlarının hafif hassasiyet dünyasına dalmasını sağlıyor. Dolce Gabbana'nın tuvalet suyunu seven bir kadın, bir süperstar gibi hissediyor, dikkati çeken, fark ettiği, ona hayran olduğu bir kadın. Bu şirketin parfümünü kullanan her erkeğin zerafeti ve tutkusu var. Standart tuvalet dünyasında, pahalı tuvalet suyuyla verilen, öngörülemeyen romantik cazibesi ile farklıdır.

Asılsız olmamak için, biz listelemek ve görefırsatlar, bugün parfüm mağazalarının raflarında yatmayan tuvalet suyunun türlerini tanımlamaktayız, ancak genel görüntüleme için görüntülendikleri anda ışık hızında uçarız.

Yani, kadın hattının en güzel kokuları bugün için Dolce Gabbana'nın tuvalet suyu:

 • Dolce Gabbana FEMININE, görüntüleriyle ilgili tüm konularda gelenek ve görgü kurallarına sıkı sıkıya riayet eden klasiklerin ustalarına yöneliktir.
 • The One - LEau Bir narin şıklık, bergamot, mandalina, şeftali, oryantal baharat ve kokulu vanilyayı birleştiren bir kompozisyonda sessiz bir tutku.
 • Balon süslemeli şık bir şişede ONE - pink cazibesini ROSE. Bu tuvalet suyundaki nüansların hassasiyeti hemen ve her zaman büyüleyicidir.
 • Dolce Gabbana Kadınlar - yaygın olarak bilinenmandalina, fesleğen, gül ve misk dokusundan oluşan bir araya gelerek yaratılan doğu çekiciliğin sevgilileri için barış aroması. Bu kırmızı tuvalet suyu iş toplantıları için idealdir, kefenler ortak bir anlayışı teşvik etmek ve teşvik etmek için eğimli bir ambre bulutu ile ortaktır.
 • Açık Mavi - Dolce Gabbana'nın tuvalet suyu, seçkin serilerinden seçkin parfümlerin bir hediyesini sunmak isteyen kadınlar için.

Dolce ve Gabbana'dan pahalı tuvalet suyuerkekler kadınlara sadece kokulara değil, aynı zamanda ideolojilerine de benzemezler. Bu, yalnızca durumlarını doğrulamak için kararlı eylemlere değil, aynı zamanda ilgili duruma da ihtiyaç duyan gerçek modern şövalyeler için bir parfümeridir. Erkek parfümeri çizgisi, güçlü cinsiyetin her üyesinin karakteristik erkekliğini vurgulayarak, kendine özgü özelliklerini vurgulamayı amaçlamaktadır.

Erkekler için en iyi tuvalet suyu Dolce Gabbana:

 • Hafif mavi erkekler erkek cazibesini artırır, verirçünkü onun aptal enerjisinin, bu şehvetini vurgular. Bu koku sahibi hedefler belirlemek ve çekinmeden onları almak. mandalina, greyfurt, ardıç, bergamot Japon kokular ile Tepkisel aura kompozisyon bir döngü içermeyen ve rahat bir kişiliğe oluşturmak biber ve gül ağacı keskinliği ile tezat.
 • ONE erkekler - şirketin yeniliklerinden biri olan gerçek bir erkek kokusu, kakule, kişniş ve fesleğen olan greyfurt, sedir, tütün ve her çeşit baharatın baharatlı nüansları ile boğuşuyor.
 • Dolce & Gabbana homme erkek dökmek - için eau de toilettelavanta, adaçayı ve solucandan gelen kalp notaları ile akşam ziyaretleri, bergamot, narenciye, misk ve sandal ağacıyla birlikte, hiç kimsenin duramayacağı büyüleyici bir güç yaratır.

Bir makalede parfüm krallığında bir cetvelin tüm lezzetlerini tanımlamak mümkün değildir. Büyülü dünyaya dokun, aksiyonunu dene ve hayallerin gerçek olduğundan emin ol.

Eau de toilette Dolce Gabbana - kokan bir kaleydoskop

Eau de toilette Dolce Gabbana - kokan bir kaleydoskop

Related news

 • Evde Organik Çikolata Yapımı Videosu
 • Meditasyon nasıl yapılır meditasyonun faydaları transandantal Meditasyon
 • Içerde 32.Bölüm izle
 • Kıymalı Bezelye Yemeği Videosu
 • Fıstık Ezmeli Çikolatalı Cheesecake

 • Eau de toilette Dolce Gabbana - kokan bir kaleydoskop 23

  Eau de toilette Dolce Gabbana - kokan bir kaleydoskop


  Eau de toilette Dolce Gabbana - kokan bir kaleydoskop 6

  Eau de toilette Dolce Gabbana - kokan bir kaleydoskop 99

  Eau de toilette Dolce Gabbana - kokan bir kaleydoskop 46

  Eau de toilette Dolce Gabbana - kokan bir kaleydoskop 28

  Eau de toilette Dolce Gabbana - kokan bir kaleydoskop 75

  Eau de toilette Dolce Gabbana - kokan bir kaleydoskop 95

  Eau de toilette Dolce Gabbana - kokan bir kaleydoskop 6

  Eau de toilette Dolce Gabbana - kokan bir kaleydoskop 71

  Eau de toilette Dolce Gabbana - kokan bir kaleydoskop 26

  Eau de toilette Dolce Gabbana - kokan bir kaleydoskop 20