Eddie Murphy Takas yerleri komedisinde. Aktörler ve filmin rolü Takas yerleri

Eddie Murphy Takas yerleri komedisinde. Aktörler ve filmin rolü Takas yerleri


Eddie Murphy Takas yerleri komedisinde. Aktörler ve filmin rolü Takas yerleri 54 20.03.2019, 21:03

Eddie Murphy "Takas yerleri" komedisinde. Aktörler ve filmin rolü "Takas yerleri"

Zengin, başarılı ise ne olur?Bir insan aniden dilenci olur ve fakir bir adam milyoner olur mu? Bir zamanlar "The Prince and the Pauper" adlı romanda yazdığı gibi, Amerikalı yazar Mark Twain. Kitabın kahramanları böyle bir değişimden yararlandı. 1982 yılında, yurttaş Twain - Timothy Harris - ünlü eserin arsa anımsatan bir senaryo yazdı. Doğru, bu hikayenin kahramanları hiçbir şekilde genç değil, ama insanlar oldukça olgun. Harris'in senaryosuna göre, yönetmen John Landis "Takas yerleri" filmini yaptı. Ünlülerin davet ettiği ana karakterlerin rolüne aktörler. Onlar hakkında ve bu makalede tartışılacaktır.

takas aktörler

Filmin arsa

Billy Ray Valentine adında bir siyah vagabond -komedi "Swap yerler" ana karakteri. Onu oynayan aktör, Comedy Central tarafından derlenen en büyük stand-up çizgi romanlarının kısa listesine dahil edildi.

Bir gün Billy, yanlışlıkla caddeye girmişti.Büyük bir müreffeh şirketin başkanı Louis Wintorpe. Bu toplantı hiçbir şekilde sona ermeyecek ve tamamen farklı insanların kaderini etkilemeyecekti. Ancak, o gün Louis tarafından yönetilen şirketin (Mortimer ve Rendolph Duke) sahipleri bir bahis yaptı. Kardeşlerden biri, herhangi birinin şirketi yönetebileceğini iddia etti. Eğitim ve deneyimsiz bir serseri bile. Diğer kategorik olarak bu bakış açısına katılmamıştır. Birincisinin fikrini çürütmek için Louis, alçakgönüllü Billy'nin ofisine liderlik etti. O zamanlar kimsenin böyle bir maceracı girişiminin trajik bir şekilde sona erebileceğini kimse bilmiyordu. Bu "Takas yerleri" filminin çizimidir.

filmin aktörleri yerlerini değiştirir

Aktörler ve roller

Eddie Mary ana karakteri oynadı. Dan Aykroyd, sosyal bir günde kendini bulan zengin bir adamın rolünü oynadı. Don Amichi ve Ralph Bellamy komedi "Takas yerlerinde" Duke kardeşleri oynadı. Oyuncu Denholm Elliott, Coleman'ın uşağı rolünü üstlendi. Jamie Lee Curtis, her şeyi kaybettiği günlerde Louis'e sığınan bir fahişe olan Ophelia'nın görüntüsünde ortaya çıktı: para, sosyal statü ve gelin. "Takas yerleri" ve aktör James Belushi'nin çekimlerine katıldı.

takas aktörleri ve rolleri

Eddie Murphy

Ünlü komedyen sinemada çeşitli rollerde oynadı,"Yer değiştir" filmindeki ana role davet edilmeden önce. Oyuncu, "Kırk sekiz saat" filminin ardından ünlendi. Landis’in galasından bir yıl önce ekranlarda göründü.

Eddie Murphy 1961'de doğdu. Çocukluğunda birkaç neşeli anlar vardı. Babası hala çocukken öldü. Annem ciddi hastaydı. Böylece Eddie ve erkek kardeşi birkaç yıldır koruyucu ebeveynlerin bakımındaydı. Ancak, asla pes etmedi. İçindeki komik yetenek oldukça erken uyandı. Sanatsal yetenekleri sayesinde, Eddie her zaman diğerlerinin dikkatini ve saygısını yaşamıştır.

Kariyer Meri, standın tarzındaki performanslarla başladı. Sonra televizyon şovlarına aktif olarak katıldı. Onların performansları Kural olarak, akut sosyal sorunları olarak Murphy adamış. Genellikle, belirli bir sosyal veya etnik grubun üyelerine karşı kostik konuşmasında indulged olduğunu. Bu performanslardan birinden sonra o bile açık bir özür getirmek zorunda kaldı.

Sanatçının ilk filmi 1980 yılında gerçekleşti. Eddie Murphy, "Altın Çocuk", "Amerika Gezisi", "Harlem Geceleri", "Boomerang" gibi filmlerde oynadı. "Rüya Kız" aktör rolüyle İçin "Oscar" için aday gösterildi. Murphy sesi de Eşek gibi birçok çizgi film karakterleri ki, "Shrek".

film takas aktörleri ve rolleri

Dan Aykroyd

Aktör 1952'de doğdu. Televizyon şovları için çeşitli senaryolar yazdı. Aykroyd'un sinema kariyeri 1974'te başladı. Komedi "Swap yerlerde" rol için aktör herhangi bir ödül verilmedi. Ama filmografisinde, bu role ek olarak, pek çok ilginç film imgesi. Kural olarak, bu kahramanlar ikincil, ama çok parlak ve unutulmaz. Bu rollerden biri için Dan Aykroyd Oscar aday gösterildi. Oyuncu "Brothers" "Blues", "Alacakaranlık Bölgesi", "Geceleri", "Kızım", "Evrim" filmlerinde oynadı.

Jamie Lee Curtis

Ünlü aktris 1958 yılında doğdusanatsal aile. Pasifik Üniversitesi'nde çalıştı ama uzun sürmedi. İlk dönemden sonra, Jamie kendini sinemaya adamaya karar verdi. Ve meslektaşlarının çoğunun aksine, zaten kariyerinin ilk aşamasında başarılı oldu. Halloween, Korku, Sis, Okul Topu gibi korku filmlerinde rol aldı. Bugün, Jamie Lee Curtis, komedi türünde bir aktris olarak daha fazla bilinir. "True Lies", "Freaky Friday", "Nicholas'ın Hediyesi" ve daha birçok filmde oynadı. Jamie Lee Curtis - prestijli ödüllerin sahibi. İki kez Altın Küre Ödülü'nü aldı. 1984 yılında BAFTA ödülüne layık görüldü.

Eddie Murphy Takas yerleri komedisinde. Aktörler ve filmin rolü Takas yerleri

Eddie Murphy Takas yerleri komedisinde. Aktörler ve filmin rolü Takas yerleri

Related news

 • Penza Törenleri: adresler ve çalışma takvimi
 • ERKEK ÇOCUK 6-9 YAŞA KADAR FERMUARLI ÖRGÜ HIRKA YAPIMI
 • Bir işe hazırlanmak: bir otobiyografi örnekleri yazmak
 • Lise Devriyesi 4.Bölüm izle
 • Bulgurlu Patates Köftesi Videosu

 • Eddie Murphy Takas yerleri komedisinde. Aktörler ve filmin rolü Takas yerleri 85

  Eddie Murphy Takas yerleri komedisinde. Aktörler ve filmin rolü Takas yerleri


  Eddie Murphy Takas yerleri komedisinde. Aktörler ve filmin rolü Takas yerleri 52

  Eddie Murphy Takas yerleri komedisinde. Aktörler ve filmin rolü Takas yerleri 46

  Eddie Murphy Takas yerleri komedisinde. Aktörler ve filmin rolü Takas yerleri 64

  Eddie Murphy Takas yerleri komedisinde. Aktörler ve filmin rolü Takas yerleri 24

  Eddie Murphy Takas yerleri komedisinde. Aktörler ve filmin rolü Takas yerleri 37

  Eddie Murphy Takas yerleri komedisinde. Aktörler ve filmin rolü Takas yerleri 28

  Eddie Murphy Takas yerleri komedisinde. Aktörler ve filmin rolü Takas yerleri 73

  Eddie Murphy Takas yerleri komedisinde. Aktörler ve filmin rolü Takas yerleri 45

  Eddie Murphy Takas yerleri komedisinde. Aktörler ve filmin rolü Takas yerleri 45

  Eddie Murphy Takas yerleri komedisinde. Aktörler ve filmin rolü Takas yerleri 27

  Eddie Murphy Takas yerleri komedisinde. Aktörler ve filmin rolü Takas yerleri 63

  Eddie Murphy Takas yerleri komedisinde. Aktörler ve filmin rolü Takas yerleri 18

  Eddie Murphy Takas yerleri komedisinde. Aktörler ve filmin rolü Takas yerleri 93

  Eddie Murphy Takas yerleri komedisinde. Aktörler ve filmin rolü Takas yerleri 86