Ekmek fırın Panasonic SD ZB2512: açıklama ve yorumlar

Ekmek fırın Panasonic SD ZB2512: açıklama ve yorumlar


Ekmek fırın Panasonic SD ZB2512: açıklama ve yorumlar 55 17.03.2019, 10:13

Ekmek fırın Panasonic SD ZB2512: açıklama ve yorumlar

Yazıda ekmek üreticilerinden bahsedeceğizPanasonic üreticisi. Şirket bu alanda uzun zamandır lider konumdadır. Hattında potansiyel alıcılara bakılması önerilen birçok farklı model var. Örneğin, Panasonic SD ZB2512. Cihaz tüm beklentileri karşılayacak ve her sahibi lütfen.

panasonic sd zb2512

Kısa özellikler

Ekmek yapımcısı 550 W güce ihtiyaç duyar. Sondaki somun, 600, 800 gram veya 1 kg ağırlığında olacaktır. Seçilen moda ve şekle göre değişir. Mevcut fonksiyonlardan bir zamanlayıcı, bir duraklama, ekmek boyutunun ve kabuğun rengini seçme yeteneği vardır. Bununla birlikte, son iki seçenek tüm programlarda geçerli değildir.

Kontrol bir dokunuşla gerçekleştirilirdüğmeleri. LCD var. Zamanlayıcı en fazla 13 saat geciktirmenizi sağlar. Cihaz kapatıldığında, ayarlar cihaz hafızasına kaydedilir.

Panasonic SD ZB2512'nin toplam ağırlığı 7,5 kg. Üretici 1 yıl garantilidir. Ortalama maliyet 10 bin ruble.

Mevcut programlar arasında, farklı ekmek türlerini pişirmenin, çeşitli hamur türlerini yoğurmanın yanı sıra, şurupda reçel ve meyvenin hazırlanmasına dikkat edilmesi gerekmektedir.

tanım

Model SD ZB2512 - tüketicilere göre en iyi ekmek üreticisi. Geliştirilmiş özellikleri ve birkaç yeni seçeneği var.

Bu cihazın ilginç bir nüansıiki dağıtıcı aldı. Birincisi, cihazın ek malzemeler (kuru üzüm, fındık, domates) tedarik etmesi için gereklidir. Ve cihaz, bitmiş ürünün rengini bozmaya izin vermeyen yoğurma testinin sonunda bunu yapar. İkinci dağıtıcı, mayanın eklenmesine hizmet eder. Bazen deneyimli ve profesyonel mutfak uzmanları bile bu malzemeyi yağa veya tuza bırakabilir, bu da hamurun daha sonra yükselmesini önler. Bu yüzden bir dağıtıcı kullanılır. Baker Panasonic SD ZB2512, mayayı yoğrulmuş kütleye ekleyecek ve bu da onların işlevlerini mükemmel bir şekilde yerine getirmelerini sağlayacaktır.

Cihazın kabı yapışmaz kaplama aldı. Mükemmel yemek pişirmeyi garanti eder. Dahası, bu "kova" çizilmelere ve hasarlara karşı tamamen dirençlidir. İçinde iki özel uzantı var. Hamuru daha iyi yoğurmak için gereklidirler. Bu nedenle, hostes, sürecin durumunu kontrol etmek için cihaza sürekli olarak bakmak zorunda kalmaz. Cihazın kalın duvarları sayesinde, ısıtma eşit olarak gerçekleştirilecektir. Şekil güçlüdür, bu yüzden düşerse kırılmaz.fırın panasonic sd zb2512

işlevselliği

Panasonic SD ZB2512 iki tane varherhangi bir metresi memnun edecek kesinlikle yeni fonksiyonlar. Doldurma ile ekmek pişirmenin yanı sıra az yağlı bir test seçeneği de var. İkinci maya programı ile çalışırken, gerçekten çok daha az ihtiyacınız var, miktar yaklaşık yarı yarıya azalır. Bu durumda ürün çok lezzetlidir. Fonksiyon, hamurun yükseldiği uzun bir süre için tasarlanmıştır. Bu, en başarılı sonuca ulaşmayı mümkün kılan şeydir. Program bir saatten dört saate ve 50 dakikaya kadar çalışabilir.

"Dolgu ile Ekmek" fonksiyonu aşağıdaki gibi çalışır:Kullanıcıya, gerekli tüm malzemeleri bitmiş ürünün içinde olacak belirli bir noktada bırakma zamanı verir. Tüketiciler genellikle bu ürünü bir sandviçle karşılaştırır. "Panasonic" şirketi, çavdar ekmeği ve hamuru oluşturmaya izin veren programları unutmadı.

Panasonic SD ZB2512 cihazının avantajları programlar bütünü, dağıtıcının kullanılabilirliği, test oluşturmak için fonksiyonlar çok sayıda çağrılabilir.

Dezavantajlar, belirli bir gıda türünü pişirirken kabuğun boyutunu ve rengini seçememesidir.

en iyi ekmek üreticisi

yorumlar

Cihaz hakkında geri bildirim oldukça iyidir. Birçok kişi, tam olarak hak ettiği fiyatı yazıyor. Tüketiciler ne fark eder? Lezzetli ürünler, mükemmel yoğrulmuş hamur, en az bakım gerektiren çelik gövde, birçok program.

Tüketicilerden tükenmek üzere olan tüketiciler, aşırı derecede kırılgan plastik parçaların yanı sıra, dağıtıcıların çok yüksek sesle çalıştıklarını fark ederler.

Ekmek fırın Panasonic SD ZB2512: açıklama ve yorumlar

Ekmek fırın Panasonic SD ZB2512: açıklama ve yorumlar

Related news

 • Atatürk Fotoğrafları thumblr
 • Lise not ortalaması hesaplama nasıl yapılır Kısaca
 • Çok İzlenen Videolar
 • Yüksek moleküllü polietilen: tanımı, özellikleri, uygulamaları
 • Kremalı Şeftalili Çok Hafif Pasta Tarifi-Yemek Tarifleri

 • Ekmek fırın Panasonic SD ZB2512: açıklama ve yorumlar 15

  Ekmek fırın Panasonic SD ZB2512: açıklama ve yorumlar


  Ekmek fırın Panasonic SD ZB2512: açıklama ve yorumlar 9

  Ekmek fırın Panasonic SD ZB2512: açıklama ve yorumlar 10

  Ekmek fırın Panasonic SD ZB2512: açıklama ve yorumlar 12

  Ekmek fırın Panasonic SD ZB2512: açıklama ve yorumlar 5

  Ekmek fırın Panasonic SD ZB2512: açıklama ve yorumlar 65

  Ekmek fırın Panasonic SD ZB2512: açıklama ve yorumlar 44

  Ekmek fırın Panasonic SD ZB2512: açıklama ve yorumlar 12

  Ekmek fırın Panasonic SD ZB2512: açıklama ve yorumlar 6

  Ekmek fırın Panasonic SD ZB2512: açıklama ve yorumlar 77

  Ekmek fırın Panasonic SD ZB2512: açıklama ve yorumlar 30

  Ekmek fırın Panasonic SD ZB2512: açıklama ve yorumlar 47

  Ekmek fırın Panasonic SD ZB2512: açıklama ve yorumlar 14