Elmaları ile Alman Domates: kışın kendinizi memnun etmenin çeşitli yolları 19 10.02.2019, 20:47

Elmaları ile Alman Domates: kışın kendinizi memnun etmenin çeşitli yolları

Kış kütükleri için tariflerin çeşitliliği arasındaözel ilgi, bizim düşüncemize göre, elmalı Almanca domateslere layık. Lezzetin sofistikasyonu, korumanın güzelliği, performansın sadeliği - bir aperatifde tüm avantajlar. Neden kışın bankalarda domatesli elmalara Almanca denir, onu almayacak en titiz araştırmacı bile değil. Muhtemelen, tare hacminin tam programın altında kullanılmasından dolayı - ve Almanya'nın sakinleri uzun bir süredir kendilerini çok ekonomik ve çekingen insanlar olarak önermişlerdir. Her halükarda, kışın bu tür bir preparasyonla bir kavanoz açmak ve tankın içeriğinden zevk almak, ailenizin tüm üyelerinin tadını çıkaracaktır.elma ile Alman domates

Malzemeler hakkında biraz

Elma ile domates rulo gitmekAlmanca olarak, meyvelerin son ürünü bireysel bir lezzet ve şaplak verdiğini unutmayın. Bu yüzden, kişisel olarak sizin için ne tür bir notun özellikle hoş olacağını düşünün. Elmalar, sadece meyvelerin kuvvetli olduğu ve en yüksek şeker içeriğine sahip olmadıkları takdirde alınabilir: elmanın işlem sürecinde elmanın yumuşatılmasını neredeyse garanti eder ve meyve püresi tasadığımız sonuç değildir. Özellikle gurmeler arasında ödüllü yeşil domatesli domatesler kırmızı domateslerin arka planına karşı güzel görünmekte ve elastikiyetini kaybetmemekte.

Domates gelince: orta büyüklükteki meyvelerin, sert ve hatasız olarak seçilmesi arzu edilir. Aşırı durumlarda, büyük, kesilmiş yarıları toplamasına izin verilir, ancak bu seçenek yalnızca amatör içindir. Çok ilginç bir tadı, "Alman" konservesi olan yeşil domateslerle elde edilir. Ama bu durumda elmalar, kontrast için kırmızı almak daha iyidir. Aşırı durumlarda - parlak sarı.yeşil elma ile konserve domates

Almanca elma ile klasik domates

Domates iki kilo alınır, elma yeterli olur700-800 gram. Ayrıca, dereotu şemsiyeler, altı adet, üç büyük yapraklı yaban turpu, sarımsak başı ve yarım taze bir baklaya ihtiyacınız olacaktır (baharatlı isterseniz daha fazlasını yapabilirsiniz).

Elma dilimler halinde kesilebilir, bunları içine koyabilirsinizHepsi küçükse. Sarımsak, frenk soğanı içine parçalara ayrılır, biberler ringlets ile kesilir. Kutularda, dereotu ve yaban turpuları dipte yayılır, meyveler, sebzeler yayılır, sarımsak ve biber dağıtılır. Bütün bu mutluluk, biber bezelyeleri ile tamamlanmaktadır.

Kapasiteler kaynar su ile doldurulur ve kaplanırkapaklar; 10 dakika sonra taze kaynar ve döker. Suyun üçüncü kısmında, tuz ve şeker eriyerek (yarım bardaktan üç litreye), kaynatıldıktan sonra bir bardak sirke üçte iki oranında dökülür. Kap, kaynar su boşaltıldıktan sonra bir marine ile doldurulur ve tıkanır. Kışın bankalardaki "Alman" domatesleri battaniyenin altında soğutulur ve serinlik içinde saklanır. Diğer konserve domateslerden daha hızlı yiyin.elma tarifleri ile Alman domates

Bulgar biberini ekleyelim!

Elmaları ile Almanca Domates tarifleriMutfak fantezi çeşitli uçuşlar gerçekleştirmek için. Örneğin, tatlı karabiber malzemelerin listesine girmek için şeritler halinde kesin. Can ve halkalar, ancak sadece kapsüller geniş değilse. Aksi halde, halkalar hala kırılacaktır. Bu tarife göre sarımsak gerekli değildir ve kavanozun tabanı affetmez: derhal sebze ve meyvelerle doldurulur. Bunların üstüne maydanozun saplarını serpiştiriyoruz.

Tara kaynar su ile dökülür. Aynı on dakika içinde bir duraklamadan sonra, bir tavaya dönüşür - esasına göre, turşusu hazırlanır. Yani, sebze suları ile su kaynar, bir kaşık tuz ve beş yemek kaşığı şeker (üç litrelik şişe başına) çözülür ve kaba geri döner. "Kapağın altında" bir kaşık dolusu konsantre öz eklenir - ve yuvarlayabilirsiniz.Kış için bankalarda domates

Pembe renkte

Bir sonraki pişirme seçeneği domateselmaları ile Alman'da masaya ve kesinlikle lezzetli ürün sunar. Bankada sadece meyveleri olan domatesler değil, pancar plakaları ve soğan halkaları da (oran takdirinize bağlı).

Tarifi yazarın tavsiyesi: Aşağıya tüm bileşenlere gidin, daha sonra kaplar domates ile tepesine kadar doldurulur. Marinade, yukarıdaki tariflerin herhangi birine göre hazırlanır. Asıl olan, içeriği önce kaynayan suyla doldurmak ve 20 dakika boyunca kavanoza tutturmak ve daha sonra aynı suya son dökümü hazırlamaktır. Daha sonra sıvı cazip bir pembe renk kazanacak ve pancar aromaları ile doldurulacaktır. Deneyin - tat gerçekten unutulmaz! Ve festivaldeki konuklar böyle mükemmelliğe nasıl ulaştığınızı asla tahmin edemezler.

Elmaları ile Alman Domates: kışın kendinizi memnun etmenin çeşitli yollarıgaleriler Fotograf

Related news

 • Zoran Drvenkar’dan Çocuk Edebiyatı: Yerde Ağır Gökte Hafif
 • Hafif endüstrisi türleri ve bileşenleri
 • Vasilievsky sanatoryum. Tataristan, sanatoryum Vasilievsky: fotoğraflar ve yorumlar
 • Evliliğinizi Nasıl Renklendirebilirsiniz

 • Elmaları ile Alman Domates: kışın kendinizi memnun etmenin çeşitli yolları 32

  Elmaları ile Alman Domates: kışın kendinizi memnun etmenin çeşitli yolları


  Elmaları ile Alman Domates: kışın kendinizi memnun etmenin çeşitli yolları 73

  Elmaları ile Alman Domates: kışın kendinizi memnun etmenin çeşitli yolları 36

  Elmaları ile Alman Domates: kışın kendinizi memnun etmenin çeşitli yolları 8

  Elmaları ile Alman Domates: kışın kendinizi memnun etmenin çeşitli yolları 86

  Elmaları ile Alman Domates: kışın kendinizi memnun etmenin çeşitli yolları 87

  Elmaları ile Alman Domates: kışın kendinizi memnun etmenin çeşitli yolları 96