En sevdiği yemek için ne pişireceğim, o yüzden memnun kaldı mı

En sevdiği yemek için ne pişireceğim, o yüzden memnun kaldı mı


En sevdiği yemek için ne pişireceğim, o yüzden memnun kaldı mı 73 24.03.2019, 12:18

En sevdiği yemek için ne pişireceğim, o yüzden memnun kaldı mı?

Aşıkken, kendinizi kuşatma arzusu vardır veRomantizmle sevilen birini her gün özel kılar. Hediye vermek, dikkat sinyalleri vermek, sürpriz yapmak ve fethedilmek istiyorum. Ve eğer bir adam genellikle çiçek, armağan, dindiren bir kadınla büyülerse, kadının bilir: bir adamın kalbine yolu karnından atılır.

Ve bunun içinde bazı gerçek var. Erkekler yemek yemeyi severler. Bunların arasında tabii ki nadiren titiz gurmeler var. Ama romantik bir akşam yemeğinden ve kendisi için özel olarak hazırlanmış yemeklerden kimse reddedecektir. Kadınlar daha zordur. Sonuçta, sevdiklerinize yemekte ne pişireceğinizi sürekli düşünün, böylece kalır, tatmin olur, tatmin olur ve yiyecekten tatmin olur.

Aslında, bir sürü bulaşık vardır.erkek karnında değerlendirilecektir. Özellikle güçlü seks bir parça et, balık yemeye bayılıyor. Erkekler yemeklerin kalorili içeriğini nadiren düşünürler ve bu kadınların doğru menüyü seçme görevini kolaylaştırır ve akşam yemeğinde en sevdikleri yemek için ne hazırlarlar.

Peki, pişirecek ne yapacaksevgilisinin mutfak yeteneklerini takdir ettiniz mi? İlk olarak, tanımlanması gerekenler, bir akşam yemeği ne olacak: kutlama, günlük ya da romantik. Bu çok önemlidir. Sonuçta, menü her özel etkinlik için seçildi. Eğer bu günlük bir günlük yemekse, örneğin, kara patates, pilav veya fırında patates süsleyecek pirzola yapacaktır. Akşamları önemli bir tarihe (tost ve sıcak içecekler ile) kutlamayı planlıyorsanız, menü en iyi aperatif gıdalardan, sandviçlerden ve salatalarla et veya balıktan oluşur. Ama sevilen biri için romantik bir akşam yemeği hazırlarken, özellikle ciddiye ve iyice düşünmeye değer. Sonuçta, yaratılmış romantizmin devam etmesini istemeyin ve bayramın hemen sonrasında sona erer.

Akşam yemeğinde neyin peşinde olacağını düşünmekSevgili, cinsel arzuyu artıran ürünler hakkında hatırlamalısınız. Bunlara Afrodizyak denir. Pek çok ürün var. Bu deniz ürünleri (midye, tuzlu su, istiridye, ıstakoz, kalamar), kümes hayvanları (tavuk, hindi, sülün ve bıldırcın), yeşil (özellikle maydanoz), meyve ve sebze (muz, şeftali, kayısı, havuç, salatalık).

Tabii ki, bütün erkekler zevkle hediyeler yemezlerdenizin. Ancak inan bana, güçlü seksi olan hiç kimse, şarap sosundaki leziz hazır midyeleri ve rapanlardan vazgeçecek. En sevdiğiniz yemekte ne pişireceğinizi düşünüyorsanız da tarifi okuyun. Belki romantik bir yemek için cazip gelebilir. Midye ve rapanlar önce hafifçe tuzlanmış suda 2-3 dakika kaynatıldıktan sonra temizlenmeli ve akan su altında iyice yıkanmalıdır. Serinletin. Daha sonra tecavüzü samanlarla kesmek, midyeleri orjinal haliyle bırakmak gerekir. Deniz mahsullerini marul yaprakları olan bir tabağa koyup sosu dökün. Sos basitçe hazırlanır. Önce biraz ısıtılmış kuru şarabı soya sosuyla karıştırın, deniz mahsülleri ve kıyılmış maydanoz için baharatlı baharat ekleyin. Karışımı karıştırın ve bir tabak rapans ve midye üzerine serpin. Servis etmeden önce, çanak iyice ıslanmalıdır. Bunu yapmak için oda sıcaklığında yaklaşık 20 dakika beklemelidir.

Deniz ürünlerinin olmadığından eminsenEn sevdiğiniz gibi, sonra da kokulu tavuğu fırında tamamen kızartın. Kesinlikle takdir edecektir. Çıtır kabuğa sahip bir kabuk kimseyi kayıtsız bırakmaz. Hizmet ederken ona garnitür etmeyi unutma. En iyisi patates püresi veya pirinçtir.

Romantik bir akşam yemeği için pişirebileceğiniz bir başka şey de bir tatlı. Hafif ve besleyici olmamalıdır. Mükemmel uyum meyve, dökün çikolata sır veya krem ​​şanti.

Ve elbette, sevdiklerinize akşam yemeği için ne hazırlayacağımı düşünerek içecekleri unutmayın. Soğutulmuş yarı ürün beyaz şarap servis etmek daha iyidir. Ancak masada konyak, viski ya da votka uygun olmayacaktır.

En sevdiği yemek için ne pişireceğim, o yüzden memnun kaldı mı

En sevdiği yemek için ne pişireceğim, o yüzden memnun kaldı mı

Related news

 • Lokma Tatlısı Tarifi – Şerbetli Tatlı Tarifleri
 • Büklüm Büklüm Örgü Modeli Yapılışı
 • Slovenya Gezi Rehberi 2019
 • Nusret yeniden kolları sıvadı Külliye bitince
 • SOĞUK ALGINLIĞI VE ÖKSÜRÜK İÇİN EVDE YAPILAN MUCİZE
 • Datura sıradan - yararlı bir zehirli çimen

 • En sevdiği yemek için ne pişireceğim, o yüzden memnun kaldı mı 90

  En sevdiği yemek için ne pişireceğim, o yüzden memnun kaldı mı


  En sevdiği yemek için ne pişireceğim, o yüzden memnun kaldı mı 50

  En sevdiği yemek için ne pişireceğim, o yüzden memnun kaldı mı 13

  En sevdiği yemek için ne pişireceğim, o yüzden memnun kaldı mı 79

  En sevdiği yemek için ne pişireceğim, o yüzden memnun kaldı mı 86

  En sevdiği yemek için ne pişireceğim, o yüzden memnun kaldı mı 69

  En sevdiği yemek için ne pişireceğim, o yüzden memnun kaldı mı 43

  En sevdiği yemek için ne pişireceğim, o yüzden memnun kaldı mı 45

  En sevdiği yemek için ne pişireceğim, o yüzden memnun kaldı mı 60

  En sevdiği yemek için ne pişireceğim, o yüzden memnun kaldı mı 57

  En sevdiği yemek için ne pişireceğim, o yüzden memnun kaldı mı 17

  En sevdiği yemek için ne pişireceğim, o yüzden memnun kaldı mı 94