En Trend Tırnak Tasarımları


En Trend Tırnak Tasarımları

En Trend Tırnak Tasarımları

Bu dünyada iki tip kadın vardır; biri tırnaklarında avokado desenli tasarımlar isteyen kadınlar, diğeri de istemeyenler. Eğer birinci grupta yer alıyorsanız, sizin için bir araya getirdiğimiz bu tırnak tasarımları çok hoşunuza gidecek. Uzun tırnaklar,tırnak tasarımıdünyasının Audrey Hepburn’ü gibidir, her zaman her yerde dikkat çekmeyi başarırlar.

Birbirinden şık kısa tırnak tasarımları ile artık kısa tırnaklarınız da dikkat çekici olacak. Yeni çıkan bir tasarım trendi olduğunda genellikle uzun tırnaklarda sergilense de, kısa tırnaklar için de harika tasarımlar ve desenler var.

Sıcak havalar yaklaşıyor, şimdi nail-art salonlarına gidip yeni trendleri uygulatma zamanı. Disko topu gibi görünen ojeler, ananas tasarımlı tırnaklar, parlak şekerlemeler; bu sezon tırnaklar için birçok farklı seçenek var. İşte 2019 yazınınen trend tırnak tasarımları

Bu hafta sonu biriyle mi buluşacaksınız? Buluşmaya gitmeden önce bir kuaföre uğramanızda yarar var.Bıyık tasarımlarıile bu renkli tırnak tasarımları, oldukça trend ve havalı görünüyor.

Parlak, disko topu görünümü ile bu tırnaklar, her daim yazın enerjisini yaşamanızı sağlayacak. Özellikle tatile giderken kalıcı bir tırnak tasarımına ihtiyacınız varsa; gece gündüz kullanabileceğiniz bu tasarımı tercih edebilirsiniz. Kuaför salonuna kadar yorulmak istemiyorsanız, kozmetik marketlerde bu tarz ojeler de bulmak mümkün.

Gül, yaz günlerinin en sevilen çiçeklerinden. Kırmızı, sarı ve pembe renkleri ile bahçeleri renklendiren güller, bu yaz tırnaklarımızı da renklendiriyor. En yenitırnak tasarımlarıarasında, çiçekler, özellikle de güller de yer alıyor.

Her tırnağınıza bir harf yaptırarak mesaj göndermeye ne dersiniz? Bu harfler, sevdiğinizin ismi ya da sevdiğiniz bir sözün harfleri olabilir; karar size kalmış…

Rose gold, bu sezonun en moda renklerinden. Beyaz baz üzerine çeşitli desenlerde karşımıza çıkan rose gold desenler ve figürler, tırnaklarda oldukça hoş bir görünüm yaratıyor.

Rose gold’un yanında metalik renkler de bu sezon trend olmayı sürdürüyor. Bu yaz gold ve gümüş ojelere mutlaka sahip olmalısınız. Özellikle uzun tırnaklarda harika görünüyorlar.

En sevdiğiniz figürleri tırnaklarınızda kullanmaya ne dersiniz? İsterseniz Türk bayrağı, isterseniz de gökyüzünü tırnaklarınıza taşıyacak bir yıldız manzarası tercih edebilirsiniz. Bu sezon tüm bu tasarımlar, yeni sezonun en modatırnak tasarımlarıarasında yer alıyor.


En Trend Tırnak TasarımlarıFotograf Goruntuler fotograflar galeriler resim


Related news En Trend Tırnak Tasarımları



En Trend Tırnak Tasarımları


En Trend Tırnak Tasarımları


En Trend Tırnak Tasarımları


En Trend Tırnak Tasarımları


En Trend Tırnak Tasarımları


En Trend Tırnak Tasarımları


En Trend Tırnak Tasarımları


En Trend Tırnak Tasarımları