Enterosgel: analogları. Polisorb veya Enterosgel - daha iyi ne var yorumlar

Enterosgel: analogları. Polisorb veya Enterosgel - daha iyi ne var yorumlar


Enterosgel: analogları. Polisorb veya Enterosgel - daha iyi ne var yorumlar 29 23.02.2019, 13:15

Enterosgel: analogları. "Polisorb" veya "Enterosgel" - daha iyi ne var? yorumlar

Bu ya da bu ilacın analogu nedir? Bu ilacın değiştirilebileceği bileşimdir. İlacın analogunun mutlak veya göreceli olabileceğini belirtmek gerekir. İlk tür ilaçlara, aktif madde içeriğine benzer bileşimler atfedilebilir. Dozaj biraz farklı olabilir. Göreli meslektaşları, orijinalden farklı bir bileşime sahip olan ancak hastanın vücudunda aynı etkiye sahip olan ilaçlardır.

Bu yazıda bir ilaç hakkında konuşacağız"Enterosgel". Bu ilacın analogları aşağıda açıklanacaktır. Belirli bir bileşimin özellikleri hakkında bilgi sahibi olacaksınız. Ayrıca Enterosgel veya Polysorb'un daha iyi olup olmadığını ayrı ayrı düşünmek de faydalıdır. Tüketicilerden ve doktorlardan bu konuda görüşleriniz dikkatinize sunulacaktır.

Enterosgel analogları

Enterosgel: preparatın analogları. Çizgiyi ne zaman değiştirmeye değer?

Değiştirebilecek benzer ilaçlarilaç reçete, orijinal çekerken kullanmak mümkün değildir. Çoğu zaman, ilacın bileşenlerine alerjik bir reaksiyonun varlığında alternatif bir düzeltme seçilir. Ayrıca, değiştirme hastanın isteği üzerine veya orijinal ilacı alma fırsatı olmadan gerçekleştirilebilir.

Doktorlar ilacın olduğunu bildiriyor"Enterosgel" analogları. Çok fazla ilaç var. Ancak, doktorların kendi kendilerine bir alternatif seçmemeleri şiddetle tavsiye edilir. Doktorlar, böyle bir ihtiyacınız varsa, bir uzmanı ziyaret etmeli ve tavsiye almalısınız.

Orijinal ilacın yerine geçenler nelerdir?

Enterosgel bir sorbenttir. Bu çare, insan vücudundaki toksinler, zehirler ve diğer maddelerle savaşır. Bu ilacın sadece bağırsaklarda değil, aynı zamanda kanı da temizlediği de dikkate değerdir. İlacın aktif maddesi polimetilsiloksan polihidrattır. Enterosgel'in analogları nelerdir?

Aynı etkiye sahip ilaçlar arasındabeyaz ve siyah kömürü ayırmak. Bu ilaçlar, toksinleri kaldırarak emicilerdir. Bu grupta ayrıca Polysorb bulunuyor. Bu ilaç genellikle orijinal çare için bir yedek olarak seçilir.

Enterosgel ilacının ucuz bir analogu var -Bu Smecta. Bu ilacın hastanın vücudu üzerinde bir antidiarrhoeal etkisi vardır. Aynı zamanda Enterosgel gibi toksinleri de ortadan kaldırır. Smecta'nın kan içine emilmediğine, ancak bağırsakta çalıştığına dikkat edilmelidir.

"Enterofuril" ve "Ersefuril" - ünsüzmüstahzarların isimleri. Bir dereceye kadar Enterosgel'in analogları da denilebilir. Temizleme etkisine ek olarak, bu ilaçların da antimikrobiyal etkisi vardır. Patojenik mikroorganizmaları ortadan kaldırarak, bağırsaktaki kendi mikroflorasını ihlal etmezler.

Laktofiltrum, Enterosgel ile değiştirilebilecek başka bir ilaçtır. Bu ilaç, toksinlerin vücut temizlemesine ek olarak, yararlı bakteriler ile bağırsak kolonizasyonunu teşvik eder.

Linex, Acipol gibi ilaçlar"Normobakt" ve benzerleri, bir şekilde tarif edilen araçlar için ikame olarak adlandırılabilir. Mikrofloranın normalleşmesine ve bağırsağın bakteriden arındırılmasına katkıda bulunurlar.

"Enterosgel" ilacı için ucuz bir analog var. Bu ilaç Polysorb. Bir ikamenin ortalama maliyeti 150 ila 200 ruble arasındadır. Sonra orijinal maliyeti 400 ruble.

enterosgel ucuz analog

"Polisorb" veya "Enterosgel" - daha iyi ne var?

Bu soru şu anda cevaplanmadıhatta profesyoneller bile olabilir. Bir hasta ilk tedaviye daha uygundur. Diğerleri ikincisini kullanmayı tercih eder. Tedavi için hangi ilacı kullanacağınızı seçmek için doktora başvurmanız ve bireysel randevu almanız gerekir. Tedavi tipi ve düzeni doğru bir şekilde seçebilecek uzman kişidir.

En iyi olanı anlamak için -orijinal ilaç veya onun yerine, bazı karşılaştırmalar yapmalısınız. Sunulan maddeleri inceledikten sonra, ilaçlardan birinin üstünlüğü hakkında bir sonuç çıkarabilirsin.

Enterosgel fiyat analogları

İlaçların Etkileri

Eğer Polysorb ve Enterosgel'i karşılaştırırsak, ilk sorbent tipinin daha etkili olduğunu söyleyebiliriz. Bunun nedeni ilacın daha geniş bir alanı etkilemesidir.

Her iki ilaç da kendi etkilerini etkilemez.bağırsak mikroflorası. Enterosgel, Polysorb gibi, zararlı mikroorganizmaları ve toksinleri insan vücudundan uzaklaştırır. Bu ve diğer ilaçların düzeltilmesinin etkisi, tedavinin üçüncü gününde belirgindir.

enterosgel veya polisorbat

Formülasyonların kullanım yöntemi

İlaç "Polysorb" bir ila yedi arasında uygulanırgünde bir kez. Bu durumda ilacın dozu hastanın vücut ağırlığına göre hesaplanır. Enterosgel günde üç kez kadar kullanılır. Dozu her zaman hastanın yaşını dikkate alarak seçilir.

Bir ve diğer kompozisyon almak için tavsiye edilmezondan fazla gün. Ayrıca, her iki ilaç da diğer ilaçlarla kesilmelidir. İlaç "Polisorb" ve "Enterosgel" küçük çocuklar, hamile ve emziren kadınlar için kullanılabilir.

Ilaçlar hakkında yorumlar

Hastalar Enterosgel'in çocuklar için daha uygun olduğunu söylüyor. Hamurun tatlı bir tadı vardır. Ancak, bu ilaç yol boyunca almak için çok uygun değildir. İlaç büyük bir tubada üretilmektedir.

Doktorlar ilaçların etkisinin olduğunu bildiriyoraynı. Bu yüzden istediğiniz ilacı seçebilirsiniz. Küçük çocuklar için, doktorlar genellikle "Enterosgel" ilacını reçete ederler. Bu hoş tadı ve basit bir uygulama nedeniyle.

daha iyi olan polisorb veya enterosgel

Sonuçlandırmak yerine

Artık ne tür bir ilaç Enterosgel olduğunu biliyorsun.fiyatı. İlacın analogları makalenizde sunulmaktadır. Bunu veya bu aracı kullanmaya başlamadan önce bir doktora danışmanız gerekeceğini ve doktorların kullanım talimatlarını her zaman dikkatlice okumayı hatırladığını unutmayın. Kontrendikasyonlara dikkat edin. Onların arasında sizin durumunuz varsa, o zaman bu tedaviyi bırakmalı ve alternatif bir ilaç seçmelisiniz.

Enterosgel: analogları. Polisorb veya Enterosgel - daha iyi ne var yorumlar

Enterosgel: analogları. Polisorb veya Enterosgel - daha iyi ne var yorumlar

Related news

 • Portakallı Kereviz Tarifi Videosu
 • Kullanım, kompozisyon ve yorumlar için gerçekçi geçici dövmeler Jagua jel talimatları oluşturmak için eşsiz bir araç
 • Her Kadının İhtiyacı 4 Ruj Rengi
 • Pozisyon - bu sadece bir personel birimi değil, bir çalışanın görevlerinin ana karakteristiğidir
 • Çeyizlik Havlu Kenarı Ve Pike Uç Danteli Yapılışı Videolu
 • Dmitry Bobrok yetenekli bir Rus seslendiricidir. Dmitry Bobrok Volynskynin hayatı ve çalışması

 • Enterosgel: analogları. Polisorb veya Enterosgel - daha iyi ne var yorumlar 66

  Enterosgel: analogları. Polisorb veya Enterosgel - daha iyi ne var yorumlar


  Enterosgel: analogları. Polisorb veya Enterosgel - daha iyi ne var yorumlar 29

  Enterosgel: analogları. Polisorb veya Enterosgel - daha iyi ne var yorumlar 56

  Enterosgel: analogları. Polisorb veya Enterosgel - daha iyi ne var yorumlar 98

  Enterosgel: analogları. Polisorb veya Enterosgel - daha iyi ne var yorumlar 66

  Enterosgel: analogları. Polisorb veya Enterosgel - daha iyi ne var yorumlar 66

  Enterosgel: analogları. Polisorb veya Enterosgel - daha iyi ne var yorumlar 24

  Enterosgel: analogları. Polisorb veya Enterosgel - daha iyi ne var yorumlar 2

  Enterosgel: analogları. Polisorb veya Enterosgel - daha iyi ne var yorumlar 64

  Enterosgel: analogları. Polisorb veya Enterosgel - daha iyi ne var yorumlar 53

  Enterosgel: analogları. Polisorb veya Enterosgel - daha iyi ne var yorumlar 42

  Enterosgel: analogları. Polisorb veya Enterosgel - daha iyi ne var yorumlar 72

  Enterosgel: analogları. Polisorb veya Enterosgel - daha iyi ne var yorumlar 52

  Enterosgel: analogları. Polisorb veya Enterosgel - daha iyi ne var yorumlar 47