Erkekleri Aşık Etmenin Yolları


Erkekleri Aşık Etmenin Yolları

Erkekleri Aşık Etmenin Yolları

Bir kadın birerkeği kendine aşık etmenin yollarını iyi bilmelidir. Kadısı çekiciliğin yanı sıra karakter olarakta bir erkeği kendine bağlamalıdır.Hem dış görünüşüne hem de karakterine dikkat ederek erkekleri kendinize aşık etmeniz mümkün. Öncelikleerkekler kadınlarda ne ararsorusunun yanıtını bulmalısınız.

*Öncelikle kendinizi aşka hazır hissetmelisiniz. Çünkü bu olmadan ne kendinizi nede karşınızdakini mutlu edemezsiniz . Her iki taraf içinde olumsuz sonuçlar doğurur.Aşka hazır olmak çok önemlidir.

*Nazik ve zarif hareketler bir bayandan beklenen en önemli davranışlardır. Her bayanı mutlaka çekici yapar. Her zaman nezaketinizi koruyun.

*Erkekler bir kadının kendine karşı açık olmasını ve saklı bir şeylerin kalmamasını isterler .Bu yüzden sizde kendinizi olduğunuz gibi karşınızdakine göstermelisiniz.Yapmacık doğal olmayan davranış ve tavırlardan uzak durmalısınız. Kendinizi başka biri gibi  göstermeye asla çalışmayın.Ne iseniz o şekilde kendinizi tanıtın.Samimiyet ve açıklık erkekler için önemlidir.

*Bir erkek sizden hoşlanabilir ancak hayatınızda biri olduğu düşüncesi ile size açılamayabilir.Hayatınızda birinin olmadığını ona hissettirmeniz gerekecektir.Aşık etmek istediğiniz kişiye bakışlarınız ile de mesaj verebilirsiniz.Ona aşkın alarmını bakışlarınızla verin.

*Yüz ifadenizin sert olmamasına dikkat edin.bu durum karşınızdakini korkutabilir.Gülümsemek aşka doğru atılmış adımlardan biridir.Gülümseyin ve ona pozitif enerji verin.

*Karşınızdakinin hobilerini öğrenin .Onlardan konuşmak ve beraberce bu hobileri yapmak onun çok hoşuna gidecektir.

*Erkekler iltifat almaktan çok hoşlanırlar.Bunun için beğendiğiniz yönlerini ona söylemekten çekinmeyin.Tabi bu durumu abartısız yapmanız gerekecek.

*Kendinizi çok fazla övmeyin.Devamlı ben demenizde karşınızdakine sıkıcı gelecektir.Kendinizden bahsederken çok abartıya kaçmayın.Bunun yanında kendinizi savunmasız zavallı biri olarakta tanıtmayın.Bunun ortasını tutturmanız önemlidir.Dürüstlükte karşınızdakinin dikkatini çekecektir.Ona nasıl biri olmak istediğinizi değil nasıl olduğunuzu gösterin.

*Dış görünümünüze de dikkat edin. Bakımlı kadınlar her zaman erkekler tarafından sevilir.Fakat bakımlı olmak için abartıyada kaçmayın.Aşırı süslü bir kadın erkekleri korkutup kaçırabilir.Her zaman doğal ama bakımlı olmayı seçin.Sizi çok iyi anlatan bir koku kullanın.Bu koku karşınızdakinde güzel duyguların canlanmasını sağlayacaktır.


Erkekleri Aşık Etmenin Yollarıresim galeriler Fotograf Goruntuler


Erkekleri Aşık Etmenin Yolları


Erkekleri Aşık Etmenin Yolları


Erkekleri Aşık Etmenin Yolları


Erkekleri Aşık Etmenin Yolları


Erkekleri Aşık Etmenin Yolları


Erkekleri Aşık Etmenin Yolları