Farklı Havlular

Farklı Havlular Farklı Havlular

Farklı Havlular

Bayanların en çok meraklı oldukları konulardan biri hiç şüphesiz ki ev tekstil ürünleridir. Özellikle evlilik arifesinde olan bayanların ve ailelerinin ne kadar büyük bir çaba ile belirli ürünler arasında koşuşturma yaşadığı gerçeğini unutmamak gerekirken aynı zaman da her bayan farklı ürünler elde etmek isteyebilmektedir. Havlular ise bayanların ayrı bir incelik gösterdiği konulardan birisidir. Öyle ki altın günü yapılan günlerin ardından, havlu günleri yapıldığı da unutulmamalıdır. Havlular ile farklılık yaratmak içinsizlere özel havlu kenarı modellerihakkında bilgi sahibi olmak en çok tercih edilen konulardandır.

İğne Oyası Modeller
Havlu kenarı denildiği zaman istisnasız her bayanın aklına gelen seçeneklerden birisi iğne oyası işçiliği ile hazırlanan modellerdir. Bu modellerin eklendiği havluların ne kadar göz alıcı olduğunu bilinen bir gerçektir.
Özellikle gelin adaylarının ve ailelerinin tercih sebebi olan bu modelin fiyatının yüksek olduğu bilinen bir gerçektir. Bunun sebebi ise işçiliğinin oldukça meşakkatli olmasıdır.

igne-oyasi-modelleri

Tığ İşi Halka Modeller
Sizlere özel havlu kenarı modelleri arasında sayabileceklerimizden birisi ise, tığ işçiliği ile hazırlanan halka şeklinde tasarlanmış modellerdir. Özellikle renkli halkaların yapılarak, bir bütünlük içerisinde desenler oluşturulması oldukça dikkat çekmektedir. Havlunuza uygun renklerde yapılmış halkalı modeller ile oldukça farklı havlu görünümü elde edebilirsiniz.

Kurdeleli Modeller
Geçmişten bu güne bayanların havlu kenarı modellerinde özellikle ayrı bir süslemeye girdikleri bilinen bir gerçektir. Türk toplumu olarak, misafir havlusu kavramına sahip olmanın da etkisi ile günlük kullanımdan daha farklı havlu tasarımları da hazırlanmaktadır.
tig-isi-modelleri
Sizlere özel havlu kenarı modelleriarasında olan bu tasarımlardan biri de kurdele ile süslenebilecek şekilde hazırlanan modellerdir. Kutucuklar şeklinde oluşturulan desenler de ya da belki halkalı desenler de yapılan tasarımlar ile boşluklardan kurdele geçirilmesi mümkündür. Burada dikkat edilmesi gereken nokta ise süsleme olarak kullanılacak kurdelenin rengi olacaktır. Havlu kenarı modelinde tek renk kullanmanızı ve özellikle krem veya beyaz rengini seçmenizi tavsiye edebiliriz. Kurdele rengi ise havlunun kendi süs işlemesinde ki renk olmalıdır. Böylelikle etkileyici havlu kenarı modelleri elde etmeniz mümkün olacaktır.


Farklı Havlular

Farklı Havlular

Related news

 • Cilekli Milkshake
 • İSTEK Okulları 3. Uluslararası İngilizce Öğretimi Konferansı Sona Erdi
 • Bir domatesin serada nasıl bağlanacağı: bahçıvanlar için tavsiyeler
 • Lionel Messinin biyografisi - hayatın gerçekleri
 • Saldırgan çocuklar ile başa çıkmanın yolları

 • Farklı Havlular

  Farklı Havlular


  Farklı Havlular

  Farklı Havlular

  Farklı Havlular

  Farklı Havlular

  Farklı Havlular

  Farklı Havlular

  Farklı Havlular

  Farklı Havlular

  Farklı Havlular

  Farklı Havlular

  Farklı Havlular

  Farklı Havlular

  Farklı Havlular