Fatoum: Bu nedir Kaçınılmazlık mı yoksa bilinçli seçim mi

Fatoum: Bu nedir Kaçınılmazlık mı yoksa bilinçli seçim mi


Fatoum: Bu nedir Kaçınılmazlık mı yoksa bilinçli seçim mi 29 13.02.2019, 01:16

Fatoum: Bu nedir? Kaçınılmazlık mı yoksa bilinçli seçim mi?

Ne kadar insanlık var, biz kim olduğumuz hakkında bir çok soru geliyor; nereden geldiler; kader - ne oldu; Kaderini etkileyebilir misin

kaderim o

Olmanın çeşitli görüşleri var. Bazıları, kaderin önceden belirlendiğine, bir şeyleri değiştiremeyeceğine inanıyorlar. Başkaları bu ifadeyi rahatsız edici olarak algılarken, bir kişinin kaderinin kendi elinde olduğundan emindir. Bir görüş daha var. Bir dava ya da bir miktar servet söz konusuysa. İnsanlar hayatta şans olduğuna inanıyorlar. Gülümseyen biri, birisinden uzaklaşır ve kader doğrudan bir insanın yararlanabileceği veya kaçırabileceği davaya bağlıdır.

kader

Sözcüğün kökleri anlamı eski çağlara dek uzanıyor ve Latince'den yapılan harfi çevirirken "kader", "kader" anlamına geliyor.

Birçok kitap ve makale varBu konuda felsefe edinmek ancak kesin bir cevap bulunamadı. Gerçekten de ne - her biri kendini belirler. Bilim adamlarının ve filozofların dayanışma içinde paylaştıkları tek şey, hayatın çok daha esrarengiz olduğu ve hayal edebileceğimizden daha öngörülemez olmasıdır. Her şeye kendimize ait olmak ve ilgi sorularına cevap bulmak arzusuna rağmen, hayat programlanamaz ve somut çözümler önermez. Her şey çok karmaşık ve belirsiz.

kader kaderi kaya

Kader doğumla başlar

Bu dünyaya giren adam zaman ve zamanı seçmez.doğum yeri. Şüphesiz, geleceğin kaderine belirli bir iz bırakan ebeveynler ve kendi sekslerinin yanı sıra.

Tüm yeteneklerimiz (yeteneklerimiz)doğum. Şaşırtıcı olmayan bir şekilde, örneğin mutlak bir duruşmaya sahip olan bazı insanlar müzikte büyük başarı elde edebilirken, bazıları ise ne kadar uğraşsalar da başarısızlığa mahkûm edilir. Onlar, halk bilgeliği dediği gibi, kulaklarında ayı geldi.

Kaderimiz, kaderimiz, kaderimiz birçok açıdan bağlıdırdış koşullar: hangi koşullarda yaşadığımız, kiminle iletişim kurduğumuz ve ilgilendiğimiz şey. Bu öncelikle, bizim "I" (yaşam ve ahlaki paradigma belirli değerler, görünüm) oluşturan, geleceğimizi etkiler ama sadece. Tabii ki, yerli ya da siyahların yaşam Avrupalıların bu temelde farklıdır, ya da, örneğin, manastırda Rahip olmak - Bir oligark varlığı ve bu bir birey ve onun kaderi olarak insanın oluşumunda yansıyabilir.

Fakat yine de bir kişi sadece canlı değil, aynı zamanda düşünen ve düşünen bir yaratıktır, bu yüzden kaderimiz tamamen bizim elimizdedir ve kafamızda yarattığımız çerçevedir.

kaderim o

Kaderi değiştirmek mümkün mü?

Hayat boyu çoğu "Fatum - bu nedir?" Sorusunun cevabını bulmaya çalışıyorlardı. Bazıları kendileri için bir cevap bulmakta, bazıları ise bir gizem olarak kalmaktadır.

Bunu yapmak için birinin anlaması gerekir.Kaderini değiştirebilsin Yaşadığımız her gün kaderimizde bir iz bırakır. Tüm düşüncelerimiz, eylemlerimiz, kararlarımız ve arzularımız bir şekilde yalnızca kendi kaderimizde değil, aynı zamanda sevdiklerimizin ve akrabalarımızın hayatlarında da yansır.

Kaderi değiştirmek için çok büyük bir kuvvet gerekiyor.istek, irade ve gayret. Amaçlanan hedefe giden yolda bir saniye durup sonuna kadar savaşamazsınız. Ancak, bir kişi alışkanlık tarzını kestiği zaman, düşüncesini kökünden değiştirirse, karmasını değiştirebilir ve "Fatum - bu nedir" sorusunun cevabını bulabilir.

bir kelimenin kaderi

Sonuç

Saygılarımla, herkesinGerçekten hakettiği yüksekliğe ulaşın. Sadece kendinize karşı tamamen dürüst olduğunuz için, mutluluğu bulabilir ve hayatın gerçek anlamını anlayabilirsiniz.

Fatoum: Bu nedir Kaçınılmazlık mı yoksa bilinçli seçim mi

Fatoum: Bu nedir Kaçınılmazlık mı yoksa bilinçli seçim mi

Related news

 • Category Archives: Kilo verme
 • Akcaabat Köftesi Videosu
 • Elmalı Kereviz Salatası
 • Stavropolün en iyi barları
 • Kurumuş Vişne Lekesi Nasıl Çıkar
 • Piyasaya Sürüldü mü İthal Etlerde Hastalık Tespit Edildi, Et ve Süt Kurumu İmha Ediliyor Dedi

 • Fatoum: Bu nedir Kaçınılmazlık mı yoksa bilinçli seçim mi 19

  Fatoum: Bu nedir Kaçınılmazlık mı yoksa bilinçli seçim mi


  Fatoum: Bu nedir Kaçınılmazlık mı yoksa bilinçli seçim mi 1

  Fatoum: Bu nedir Kaçınılmazlık mı yoksa bilinçli seçim mi 40

  Fatoum: Bu nedir Kaçınılmazlık mı yoksa bilinçli seçim mi 7

  Fatoum: Bu nedir Kaçınılmazlık mı yoksa bilinçli seçim mi 90

  Fatoum: Bu nedir Kaçınılmazlık mı yoksa bilinçli seçim mi 53

  Fatoum: Bu nedir Kaçınılmazlık mı yoksa bilinçli seçim mi 51

  Fatoum: Bu nedir Kaçınılmazlık mı yoksa bilinçli seçim mi 26

  Fatoum: Bu nedir Kaçınılmazlık mı yoksa bilinçli seçim mi 45

  Fatoum: Bu nedir Kaçınılmazlık mı yoksa bilinçli seçim mi 72

  Fatoum: Bu nedir Kaçınılmazlık mı yoksa bilinçli seçim mi 43

  Fatoum: Bu nedir Kaçınılmazlık mı yoksa bilinçli seçim mi 6