Film İtalyan Soygunu: aktörler ve roller. Jason Stewem, Seth Green ve diğerleri 75 18.01.2019, 13:22

Film "İtalyan Soygunu": aktörler ve roller. Jason Stewem, Seth Green ve diğerleri

Deft hakkında film çeken izleyicilercesur hırsızlık yapan ve polisi yöneten suçlular, kesinlikle suçlu militan "İtalyan Soygunu" ile tanışmalıdır. Aktörler kaset, asil kötülüklerin rolleriyle mükemmel bir şekilde başa çıktı. Ekranlarda durmanızı sağlayan muhteşem sahneler birbirinin yerine geçer: kovalar, şutlar, kavgalar. Peki, resmin kahramanları ve onları yetenekli insanlar hakkında bilinen nedir?

Arsa hakkında birkaç kelime

John Bridger (Donald Sutherland) - soyguncu, içinUzun yaşamı onlarca cesur hırsızlık yaptı ve cezaevinde olmamayı başardı. Hiç kimse, kasaları kesmek sanatında onunla rekabet edemez. Sonunda en görkemli soygunu gerçekleştirerek zanaatını bırakmayı düşünüyor. Son şey Bridger ve en iyi arkadaşı Charlie (Mark Wahlberg) altın külçelerini kaçırmak olmalıdır. Tabii ki, iki takım arkadaş takımları planlarını uygulayamazlar, bu yüzden John ve Charlie bir takım yardımcılardan hoşlanırlar.

İtalyan aktörlerde soygun

Tabii ki, Sutherland ve Wahlberg - hepsi değilmilitan "İtalyan Soygunu" nun çekimine katılan yıldızlar. Bilgisayar dehası Lyle'ı oynayan oyuncular, şık sürücü Handsohn, solcu ve içerideki Steve, aşağıda tartışıldı. Bir önceki hırsızlık gibi, John ile ortaya çıkan uygulama planı gibi, suçluları öldürmek külliyeyi mümkün kılıyor. Ancak bu kez haydutlar zaferi kutlayamazlar, zira Bridger'ı öldüren hainlerin ortasında ilan edilir. Grubun geri kalanı onunla bile olsalar.

Jason Stewem ve kahramanı

Belki de en parlak ve en unutulmaz suçluTakımda - Rob Hans. Jason Steitem mükemmel bir şekilde korkusuz bir sürücünün rolüyle başa çıktı. Karakteri sayesinde izleyiciler film boyunca çeşitli otomotiv stuntlarının tadını çıkarabilirler. Handes sadece arabayı mükemmel bir şekilde sürmekle kalmaz, aynı zamanda adil seksle uğraşma sanatını da mükemmel bir şekilde bilir. Nadir bir kadın olumsuz çekiciliğine direnebilir.

Jason Stewem

Jason Steimte, yönetmenleri olan bir aktör.suçlu savaşçılarda çekim yapmayı seviyorum. Ünlü "Carrier" tablosuna ve onun sürekliliğine bakarak kolayca görüldüğü gibi, bir araba asının rolünü oynadığı ilk kez değil. Ayrıca hayranlar diğer büyüleyici filmler sayesinde aktörü tanıyor: "Kartlar, para, iki sandık", "Baker Caddesi'nde Soygun", "Büyük İkramiye".

Kim oynadı lyle

Lyle başka bir karizmatik çete üyesi,altın külçelerini çalmak için yaratılmış. Bilgisayarlarda mükemmel bir şekilde ustaca bir mucitin rolü, Seth Green gibi harika bir aktöre dönüştü. Takımdaki Lyle iletişimden sorumlu, herhangi bir bilgisayara, video kameraya, cep telefonuna akıllıca bağlanıyor.

yeşil ayarla

Yeşil, silahlı adam yüzünden değil, yıldız olduOyuncuları zaten büyük ölçüde izleyicilere tanıyan "İtalyan soygunculuğu". Komedyenin armağanı bu adam "Austin Powers" ın her yerinde ortaya çıktı. Ayrıca halk, "Rat Race", "Something Special", "Hotel New Hampshire" gibi ünlü grupların aktörlerini parlak rollerde hatırlıyor.

Patlama Sol: aktör

Hırsızlık başka bir üye olmadan gerçekleşemezkendiliğinden oluşan suç grubu - Sol. Mos Def bir dahi blaster görüntüsünde son derece iyidir. Çocukluğundan gelen karakteri, patlamayla ilgili her şeyle ilgileniyor. Okul yıllarında bile, hobisinde, dersleri kopardı. Büyüyen Sol, yeteneğinin suçlu amaçlar için kullanılabileceğini biliyordu.

Mos def

Mos Def - bir Amerikan, öncelikle bilinenmüzisyen olarak. Bununla birlikte, filmlerde hareket etme davetlerini reddetmez. Her şeyden önce, halk bu aktörü, "Doctor House" dizisindeki ikincil karakterlerden biri olan sansasyonel teleprojiden "Dexter" in bir karakteri olarak biliyor. Mos'un oyunu, diğer ünlü tablolarda, örneğin, "Rab'bin Yaratılışı", "Cadillac Records" da takdir edilebilir.

Edward Norton'ın rolü

İlginç olmayan kahramanların yokluğu"İtalyan Soygunu" tablosunun avantajları, ustaca canlı görüntüler yaratan aktörler. Bu aynı zamanda Steve rolündeki Edward Norton için de geçerlidir. Bu çete üyesinin özel yetenekleri yok, ilk başta seyirciler onu bir "kaçak çocuk" olarak algılıyorlar. Ancak seyirciler, Steve'i düşünmek için acele ediyorlar, bir sürpriz bekliyorlar.

Bunlar, türün tüm ustalarına kesinlikle aşina olması gereken suçlu militan "İtalyan Soygunu" nun ana karakterleridir.

Film İtalyan Soygunu: aktörler ve roller. Jason Stewem, Seth Green ve diğerleriFotograf Goruntuler galeriler

Related news

 • Bakır erime noktası
 • Kefirde gözleme (1 litre yoğurt): tarif, pişirme özellikleri ve incelemeleri
 • YENİ BAŞLAYANLARA TIĞ İŞİ ÇİÇEK MOTİFİ RESİMLİ ANLATIMLI

 • Film İtalyan Soygunu: aktörler ve roller. Jason Stewem, Seth Green ve diğerleri 94

  Film İtalyan Soygunu: aktörler ve roller. Jason Stewem, Seth Green ve diğerleri


  Film İtalyan Soygunu: aktörler ve roller. Jason Stewem, Seth Green ve diğerleri 90

  Film İtalyan Soygunu: aktörler ve roller. Jason Stewem, Seth Green ve diğerleri 44

  Film İtalyan Soygunu: aktörler ve roller. Jason Stewem, Seth Green ve diğerleri 17

  Film İtalyan Soygunu: aktörler ve roller. Jason Stewem, Seth Green ve diğerleri 71

  Film İtalyan Soygunu: aktörler ve roller. Jason Stewem, Seth Green ve diğerleri 36

  Film İtalyan Soygunu: aktörler ve roller. Jason Stewem, Seth Green ve diğerleri 36